Jump to content
GIGN Forum

Quotes


macho
 Share

Recommended Posts

Nezinu gan. Mani personīgi uzjautrina cilveeka uzvešanās. Itsevišķi skaļināti paķiķinu, kad man ausis sāk džingstēt no cilveeka bļaušanas mikrafonā. Vienkārši cenšamies to uztvert ar smadu sejā. -iespējams es tā to varu uztvert tikai tāpēc, ka cilveeka bargā balss pret mani nekad nav pacēlusies-

cilveeks tachu ir kaa gign talismans... biggrin.gif

padomaajiet, varbuut kaadreiz juus pats ilgosieties dzirdeet vinja balsi biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziesma par Liiko gurkji

Reiz dziivoja viens gurkjis zaljsh

Un tomeer nelaimiigs,

Jo bij vinjsh zaljsh un ieapaljsh,

Bet vienaa galaa liiks.

Vai tas var buut,

Vai tas var buut,

Ka bij vinjsh zaljsh un ieapaljsh?

Un daarznieks dara, ko tik prot,

Vinjsh piesien to un bar,

Bet gurkji nevar izlabot-

Kaads bij, taads paliek ar.

Vai tas var buut,

Vai tas var buut,

Ka gurkji nevar izlabot?...

Link to comment
Share on other sites

jopcik kas par teemu biggrin.gif

es personiigi klausos metaalu ;D jo man tas patiik, un tu nav sintetiskie ritmi biggrin.gif un vispar metaalam ar ir dazaadi veidi un paveidi. Tos pasus kluberus var pieradinaat pie metaala dotu klausiities kaadus Industrial gabalus kaa NIN.

bet vispaar kaada skirba kas ko klausaaas ? man lielaaka dala draugu klausaas rap, klubnikus utt un? sou? who cares? kameer vini man nepiesienas un neliek klausiities ko neveelos tikmeer viss ir ok biggrin.gif

Un runaajot par taam meiteneee, taa ir tiiri gaumes lieta, man personiigi blondiines nepatiik ^^ un izteiktas melnaas (pok3moni) ar nee tongue.gif Galvenais lai cika ir gudra un nav blondiine biggrin.gif ( lai arii blondiines ar der) biggrin.gif

Un vispaar melnie ir labsirdiiga tauta 18.gif) cik esu bijis tusos kur ir melnie tur ir miers, ja protams neskaita aardiisanos pie muuzikas. A kaa tiek baraa pie raperiem, kluberiem taa parasti gadaas izkauties ( bet gan jau ka visi vini nav taadi (es ceru)) biggrin.gif

kr4 te ir vieeens lieeels svieeests :DDDD

Link to comment
Share on other sites

Tepat, gign`aa, vel nesen metajas tas raksts. autors laikam bija viens no gign`ieshiem. ja nemaldos (bet iespejams maldos), tad macho

Vienkārši pēc riska tas neizklausijās. Par pareizu rakstību nemaz nerunājot. -bet nu tas tā-

Link to comment
Share on other sites

macho vissi kas nav vienos uzskatos ar tevi saapi un parejiem gudreljiem vissi ir debiilio neko nesaprot un maz attiistiiti smadzenees un tas nav nekaads jaunums!!

pein tu esi tiesaam debiils lidz kaulam:) tas , ja es dziivoju talsos , nenoziimee ka es neeju uz klubiem. katru 2 nedeelu sanaak braukt uz riigu uz klubiem un ja neesi bijis talsos tad arii nedirs. arii sheit var aiziet normaali atpuusties. noteikti tuliit dirsiisi kas tur par bedri etc... tu vispaar essi kaadaa klubaa bijis neskaitot kadus geju barus or smthn? runaa tu ljoti daudz un apdirs tadas lietas kaut pats noteikti seedi majaas piepisies lopaa un ej guleet. jeega?

Link to comment
Share on other sites

Varbuut atkaartoshos

Ja nostaadiis sexiigai blondiinei prieksaa riktiigo metaalistu , vai kkadu saldo vai reperi , ko vinja izvelesies ???

laikam nav ilgi jadoma

mani? smiliez.de_2524.gif

Šeit vairs ne smakas nav no cilveeka quotem. Laikam vajadzētu slēgt ciet.

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

Par muuziku vispaar te nav veerts diskuteet, jo lielaakajai daljai sheit nenobriedusho praatinju vispaar nav nekaadas sajeegas par "kvalitatiivu muuziku" kaa taadu, un, ka to neshkjiro peec muuzikas stiliem, bet peec taa, cik taa ir profesionaali uztaisiita! Jaapiekriit gan, ka mataala piekriteeji shajaa ciinjaa smagi vinneeja, jo uzraadiija kaut kaadu argumentaaciju un daudz augstaaku IQ, bet tas taapeec, ka pretiniekos bija "pashi zinaat kas"! laugh.gif

Driizaak veeleejos oponeet G-60 par latvieshu tautas nesaticiibu, kas atshkjiraas no citaam tautaam. Vai tad citu valstu forumos nestriidaas, vai tad lietuvieshi, krievi un horvaati visaas lietaas ir vienpraatiigi? Veeleetos lai tu argumentee, kur Latvijas veesturee var izlasiit par to kaa latvieshi viens otru "eeda"! Es atceros jaunlatvieshu kustiibu, latvieshu streelniekus, kas veicinaaja vienotiibu un arii valsts izveidi! Kaa arii nesenajaa veesturee Helsinki-86 un Latvijas tautas fronte, kaa deelj saakaas atmoda. Gruutos briizhos latvieshi vienmeer ir tureejushies kopaa. Varbuut taa nesaticiiba ir tikai muusdienaas un arii jau paaraak uzpuusta, pie vainas, protams, ir politiskaa propaganda!

P.S. par teemu runaajot - vareetu shito topiku ielikt pie pinnotajiem, lai vienmeer, kad kaads ierauga kaadu jaunu, spaarnotu fraazi no cilveeka (un arii no citiem) puses, lai var ielikt! vareetu izveidot konkursinju par gjenliaalaakajiem tekstiem ieksh CS wink.gif

Link to comment
Share on other sites

P.. par teemu runaajot - vareetu shito topiku ielikt pie pinnotajiem, lai vienmeer, kad kaads ierauga kaadu jaunu, spaarnotu fraazi no cilveeka (un arii no citiem) puses, lai var ielikt! vareetu izveidot konkursinju par gjenliaalaakajiem tekstiem ieksh CS wink.gif

Lol sIc , tad jau to vajadzētu nosaukt par "cilvēka nomelnošanas topics" .... zaban.gif

Kāds no jums ir klausījies veco laiku dziesmas ? Roxette ? To varētu nosaukt par mūziku smile.gif

Edited by feelya`
Link to comment
Share on other sites

neviens no mums nav tik priviliģēts un attīstīts, lai varētu te sākt nolikt kādu par kaut ko un dajebko, bļin. protams, ka var sākt murgot to visu par vārda brīvību utt, bet tas viss aprobežojās ar saprātu un morāli.

parādiet man balto, kurš ies uz Hārlemu ar uzrakstu "Kill niggers" uz krūtīm. got the drift? no? then fuck you.

edits. lūdzu, aizver kāds gudrāks cilvēks šito ciet. te vairs nekā smieklīga nav.

Edited by whitesnake
Link to comment
Share on other sites

macho vissi kas nav vienos uzskatos ar tevi saapi un parejiem gudreljiem vissi ir debiilio neko nesaprot un maz attiistiiti smadzenees un tas nav nekaads jaunums!!

pein tu esi tiesaam debiils lidz kaulam:) tas , ja es dziivoju talsos , nenoziimee ka es neeju uz klubiem. katru 2 nedeelu sanaak braukt uz riigu uz klubiem un ja neesi bijis talsos tad arii nedirs. arii sheit var aiziet normaali atpuusties. noteikti tuliit dirsiisi kas tur par bedri etc... tu vispaar essi kaadaa klubaa bijis neskaitot kadus geju barus or smthn? runaa tu ljoti daudz un apdirs tadas lietas kaut pats noteikti seedi majaas piepisies lopaa un ej guleet. jeega?

smile.gif nē, visi nē, es tak rakstīju 90% no tiem, kas runāja par mūziku. Tu kā mīļais iekāpi tajos 90%, jo kā jau paredzēju, nesaprati ko es uzrakstīju.

Vismaz prieks noskatīties kā tu neko nespēj pateikt pretī un mēģini peinu nostādīt par baigo idiotu, kurš runāja par izklaides iespējām Talsos neiepazinies ar situāciju, kas gan vairāk vienkārši bija joks par to, ka tu dzīvo laukos smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...