Jump to content
GIGN Forum

Situacijas Analize


Mahmeds
 Share

Recommended Posts

Nevajag raudaat. Nav nemaz tik hjova taja Latvija. par 6.8% taisniba. Tas btw ir peec infalcijas. Varbut nesat pamanijusi, bet cilveeki mainas - veikalos izkartnes, ka veikals sleegts, jo nav pardevejas. Ka juus domajat, dzekam baigi izdeviigi tureet sleegtu veikalu? Tacu nauda no taa nenaak. Tikai jamaksaa ire par telpaam.

kO es gribeju pateikt ir ka, ka cilveki sak sevi vertet augstak un ar tukseim vederiem dzivot negrib. Visi nem krediitus un redz, ka dirsa ir un jasaak sturmeet un taapec prasa lielakas algas. Kamers pie mums nav negeri sabraukusi, tikmer japriecajas, jo kad tas notiks, tad gan varesim pimpiisus suukat.

Bet jus domajat, citur daudz labaak? Pirms nedelas biju statos. Preciizaak - Sunnyvale, CA. Tiem kas nezin - bay area vai tauta devets par siliconvalley.

Nu forsi jau tur ir. Sauliite silda, lietus nekad neliist. Pat saliidzinaat nevar ar sukaino sanfrancisco kas ir 30 miles taalaak. 36 miles santa cruza. tur pat okeana var peldeties, ja bieza ada...

BET - kas tur par huinjam... pilns ar tiem suudiem indiesiem un kiinieshiem (kineieshu meitenes uja seksiigas 4.gifD).

Flats nemaksaa kaa te riiga, bet normaali savus 2000$. Itka ja brauc dzivot 4 cilveki un dzivot diezgan saspiesti, tad varetu uz galvinam sadalit.

edit: bay are visi dziivo tadas mazaas smiekligas maajinjaas 1stavigaas kur zeme ap maajinju ir kaadi 200m_2 un katra no tam koka huinjam maksaa savu apalo fortune 1 000 000$ taa luk! wink.gif4.gif

Masiinu neraali daudz - nu my way vai highway.

algas - nu ja tu sanem 4000$ tas jau ir COOL. Bet tur nekas nav par velti - medicina tevi pliku izgeerbs, zobaarsts zelta zobu izraus un pa durvim izmetiis, pretiigie muslimi mozgas sapisiis un so on. Saliidzinosi viniem tur algas ir ok 2x vai 3x leilaakas, bet ari paicons dargaak maksa. Viss dargak. Ataalumi gigantiski... nav kaifs. Tikai klimats dieviigs.

Ko es gribeeju pateikt ir - nav tur arzemeees nekaada laimes zeme. Tikai mulkiem ta liekas. Latvija isteniba vieta tiiri ok. Vasaras karstas un ziemas aukstas. Klimats tiiri ok.

Algas? - nu bet cmon veci... 1000Ls NAV nereaali nopelniit. Vajag tikai rauties. (air ASV dzeki, kas pelna 5000$ riktiigi raujas). 2000Ls? iespejams. Man korish pelna pat vairaak stradatjot par kaut kadu losi it kompanija.

Vajag tikai maaceet sevi pasniegt un ciitiigi straadat. Ja tu redzi, ka tu labi strada un DAUDZ darba izdari. Pat vairaak, ka citi tava firma. Pat 2x vairaak - nu tad tas ir labs iemesls iet pie sefa un teikt, ka gribi 2x lielaku algu jo tu 2x vairaaak izdari un vins ari iedos, bet ja nedod, tad jaiet prom - lai vins iet dirst, ja ir tik stulbs un nespej izrekinat, kas vinam ir izdeviigi un kas nav.

Cik tad taja irija var noplenit vai UK? 10Ls h? nu tad sanaak 1600Ls mensi. Baigi daudz ne? Tepat mulkim jasmejas, jo tapatas sanaak normalu cupu nolikt rijamajam un dzivosanai. Ja nu tev taadas stipras ieksas dziivot arvalsiits ka loham kartona kaste, tad tu kaut ko arii vari iekraat un atvest uz tejieni.

Runajot par cenam LV ir tiri ok. Tiko tehnikai par 40% cena nokrita. es vinekarsi apdirsos, bet pie visa tas stulbaims bms vainiigs. TE jau visi gudri. uzkruve cenas un saruna sava starpa turet - to jus saucat par brivo tirgus ekonomiku? te pat loham jasmejas. Mirstat ELKOR.

Un taa kaa dzivoklu cenas arii kriit, tad drosi varu teikt, Latvija paliek labak un labaak un man jo ipasi, jo jo vairaak izbrauc ara no tejienes, jo vairaak nek. ipasumam kritis vertiba un varbut pat reiz pienaks laiks, kad es nopirksu smirdigu dzivokli rigas centra, lai man buutu kur savu moci tureet un nodarboties ar labdaribu un ziema bomzuz no sala baglabtu.

Ai tads sviests ceru ka pats sapratisu ko esmu uzrakstijis... un ka mahmeds sapratiis un daleeji man peikritiis smile.gif

112

Edited by 112
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

112 uzmundrinoshi vardi smile.gif Ir jau taa , ka pavisam nedaudz paliek labak, bet tikai nedaudz. Bet vnk sezot Latvijaa piegriezhas vienaa bridi viss. Un tad ir kaut kas jamaina.

Balstoties uz Peina vardiem, kamer Latvijaa visi chakares viens otru tikmer labaks jau nekas nepaliks ipashi.

Link to comment
Share on other sites

bikl.... 240Ls ir NOZELOJAMi. par to naudu pat dzivoklim nesanaak, kur nu vel edienam... kaa jus vispar galus savelkat kopa? Mana sieva aizgaja no darba, jo alga bija liidziiga. Ties, man laabk patika, kad vina stradaja, nevis ka tagad, sez majas un neko nedara, bet nedomaju, ka tas uz ilgu. Visas apdrosinasasn sabiedribas un pat sekretarem alga uz rokas jau ir 300Ls ka min.

Es nesapoprtu tos cilvekus, kas raud, ka nav darba Latvija. Ja mani atlaistu vai man pieriebtos sedet pie datora, laikam ietu celtnieciba stradat. Tas tacu visp[ar fortune biznes tagad! normaalam stradniekam (stradniecei, jo firmam patik njemt sievietes pie ieksdarbiem) kurs nedzer alga ir 1000Ls.

Edit: Bikl, vel tikai gribeju pajautat - kas tava mamma tur galiigu luni dzen ka tik maz maksaa vai ari darbs taads nekaads? nu nezinu, bet par taadu algu jau pat pardevejas vairs nestraada. Lai iet pie sefa un saka, ka vins ir ar atsaldetaam bumbaam.

Veci, turaties! smile.gif

Beefy wink.gif

Edited by 112
Link to comment
Share on other sites

Jā , piekrītu par visiem 100 % ! Bet es visu vainu veļu uz krieviem . Viņi ar saviem PēeSeRes , vai kā tur bija , laikiem . Latvijas attistību ir ļoti ietekmējuši ! Pēc tam uzrodas daži indivīdi kā repše un padara dzīvi vieglāku - SEV !! Un kādēļ neviens neko nedara lietas labā vai arī saka , ka nevar neko darīt ??!!! Jo tas pats indivīds arī attiecīgajām amatpersonām , kas "atbild" par to , lai "nenotiktu" valsts apkrāpšanas ir palaizījis dirsu , vai piebāzis to pilnu ar smukiem pāpira izstrādājumiem . Vienvārd sakot , ja nebūtu notikusi tā rusifikācija un visi tie shiti . Tad mēs pašlaik dzīvot kā Dānijā !! Un nebūtu jāuztraucas par tautas izsīkumu un tādām lietām !

Link to comment
Share on other sites

Jā , piekrītu par visiem 100 % ! Bet es visu vainu veļu uz krieviem . Viņi ar saviem PēeSeRes , vai kā tur bija , laikiem . Latvijas attistību ir ļoti ietekmējuši ! Pēc tam uzrodas daži indivīdi kā repše un padara dzīvi vieglāku - SEV !! Un kādēļ neviens neko nedara lietas labā vai arī saka , ka nevar neko darīt ??!!! Jo tas pats indivīds arī attiecīgajām amatpersonām , kas "atbild" par to , lai "nenotiktu" valsts apkrāpšanas ir palaizījis dirsu , vai piebāzis to pilnu ar smukiem pāpira izstrādājumiem . Vienvārd sakot , ja nebūtu notikusi tā rusifikācija un visi tie shiti . Tad mēs pašlaik dzīvot kā Dānijā !! Un nebūtu jāuztraucas par tautas izsīkumu un tādām lietām !

WRONG! wink.gif

Latvija ir maza suudubedriite, kuras vieniiga forsa lieta ir laba osta, normals klimats un juura. Pareejais Latvija ir craps. Mums pat nav neviena normala deriga izraktenja.

Ar laiku sapratisi, ka bagaatas parasti ir taas valstis, kuraas ir daudz dabas resursu.

ja valstij resursu nav, tad vieniigais veids, kaa izdzivot ir razot intelectual property.

Taa luk. Bet taa ka LV augstskolas ir suudu cupas ap kuraam lidinas mazas stulbas museles, kas uzdrikstas sevi deveet par studentiem, tad neko vairaak ari sagaidiit nevar.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

jaa, davai chakareejam valsti un peec tam suudzamies, ka politikji ir pidinji, apzog valsti utt.

p.s. kaads nav padomaajis, ka tieshi shaadas domaashanas deelj arii ir suudiiga situaacija latvijaa

vinji arii ir pidinji un apzog valsti thumbsup.gif noshaut un aiz kules pakaart, es esmu optimists taadaas lietaas, chakarete chakarete un veelreiz chakareet

Link to comment
Share on other sites

bikl.... 240Ls ir NOZELOJAMi. par to naudu pat dzivoklim nesanaak, kur nu vel edienam... kaa jus vispar galus savelkat kopa? Mana sieva aizgaja no darba, jo alga bija liidziiga. Ties, man laabk patika, kad vina stradaja, nevis ka tagad, sez majas un neko nedara, bet nedomaju, ka tas uz ilgu. Visas apdrosinasasn sabiedribas un pat sekretarem alga uz rokas jau ir 300Ls ka min.

Es nesapoprtu tos cilvekus, kas raud, ka nav darba Latvija. Ja mani atlaistu vai man pieriebtos sedet pie datora, laikam ietu celtnieciba stradat. Tas tacu visp[ar fortune biznes tagad! normaalam stradniekam (stradniecei, jo firmam patik njemt sievietes pie ieksdarbiem) kurs nedzer alga ir 1000Ls.

Edit: Bikl, vel tikai gribeju pajautat - kas tava mamma tur galiigu luni dzen ka tik maz maksaa vai ari darbs taads nekaads? nu nezinu, bet par taadu algu jau pat pardevejas vairs nestraada. Lai iet pie sefa un saka, ka vins ir ar atsaldetaam bumbaam.

Veci, turaties! smile.gif

Beefy wink.gif

Sencis itkaa pelna kaadus ~300 Ls meenesii, un nee vinja nelaizh luni to4! Vinja ir taa vecene kas iet un bauda firmas vai nav bijis kaads paarkaapums dokumentos vai dod 4ekus veikalos utt utj kr4 murgs! Un tur nekaada runaa6ana ar 6efu nesanaak, ir jau meegjinaats. Un veel runaa kad valsts iereednjiem ir par lielu algas! Un + veel 1 veceni jau atstaadinaaja no amata jo noklausiijaas vienu ssarunu un vinja vienu firmu pabriidinaaja par paarbaudi! Vnk. valsts amati iesuukaa!!

Edited by bikl
Link to comment
Share on other sites

Appisa visus ? Šī valdība parādos ? 10% un vairāk ? Izdoma jau tev ir laba, to nu es atzīstu.

Izdomaa savu biznesinju, legaalo/nelegaalo, ja ir galva un godiigaa celjaa neko nevari nopelniit jaamaak vinjus apchakareet

Bet tagad esi gatavs viņus pakārt aiz kules ?

Link to comment
Share on other sites

Ja butu doma laist prom uz arzemem ,tad tikai pec 12tas klases. Jo tomer uzskatu ,ka bez iglitibas bus pashvaki .

Visiem tik liekas nah man to videjo ,aitesishu uz arzemem un viss bus bumbas . Nu labi ,var viss gadities . Bet kad busi sapalnijis kaut nedaudz sev naudinas , uzdzivosi shet ,bet pec tam saksies dimba.

Varesi iet pa 10 ls diena kada firma jawu jaukt uz nebedu . Tas bija manas domas .

Pasham tikai un vienigi gribas aiztest uz arzemem ,lai nopelnitu sev autinu un tas ir ari viss.

Link to comment
Share on other sites

Sencis itkaa pelna kaadus ~300 Ls meenesii, un nee vinja nelaizh luni to4! Vinja ir taa  vecene kas iet un bauda firmas vai nav bijis kaads paarkaapums dokumentos vai dod 4ekus veikalos utt utj kr4 murgs! Un tur nekaada runaa6ana ar 6efu nesanaak, ir jau meegjinaats. Un veel runaa kad valsts iereednjiem ir par lielu algas! Un + veel 1 veceni jau atstaadinaaja no amata jo noklausiijaas vienu ssarunu un vinja vienu firmu pabriidinaaja par paarbaudi! Vnk. valsts amati iesuukaa!!

Beefy Zelta vaardi thumbsup.gif

Pienaak protams situacijas, kas Lv zajebalo, tad aizbrauc pastradaa arzemees 3 meneshus, un mochii atpakal, tas tapat kaa attiecibas ar laiku pienaak rutiina, un vajag kaut ko pamainiit. Tas ir tikai normali, ja tads bridis pienaak smile.gif

Valsts amati iesukaa, ja strada ofissa, vai kaut kada tada meesla(es noshautos, ja vajadzeetu).

Mans darbs arii ir valsts darbs, un nesudzos alga prieks maniem gadiem zajebis, pie tam vienmeer laikaa, premijas utt.

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Heloo heloo smile.gif

Nezz kas tur Latvijaa daraas, bet man liekas ka pienaaciigu dziives liimeni visiem sabiedriibas slaanjiem man buus tas gods redzeet pensijas gados....

Nez es shajaa dumajaa salaa(Irijaa) atrodos jau + - 2,5 gadus, un ziniet es te seenes nelasu, vergu neteeloju, un kopsummaa juutos tiiri labi(neskatoties uz manu nepabeigto augstaako). Vieniigaa probleema sheit ir Latvijas sievieshu truukums un draugi protams.

Atbalstu visus tos kuri paarbauda sevi, atbrauc sheit un pameegina! Tas tomeer ir taa veerts! Taa pieredze ko var dabuut sheit ir pat ljoti veertiiga, saakot ar valodu beidzot ar cilveekiem ko sastopi!

Protams es arii sheit nepalikshu uz muuzhiem, peec 3 nedeeljaam laizhu uz LV, tad pusgadu paskatiishos kas un kaa, ja nekaa, tad atpakalj smile.gif Veel uz gadinju... Un taa es meetaashos turp shurp kameer nenobaazeeshos !

darbus sheit var dabuut, jaazin tik valoda un fixi jaaiebrauc darba specifikaa, tad viss aizies:)

Mahmed jums ar Polju seski desanteejaas katru dienu pa 1000,,,, mans jau saak skatiities uz New Zealand pusi ja kas! Tev taada doma nav bijusi?

Link to comment
Share on other sites

Heloo heloo smile.gif

Mahmed jums ar Polju seski desanteejaas katru dienu pa 1000,,,, mans jau saak skatiities uz New Zealand pusi ja kas! Tev taada doma nav bijusi?

Da ne vien desantejas katru dienu pramis pienak un bla tie murmulji ar kaudzem nak laukaa taa kaa tadi imigranti, nesen man liekas Daily Mail lasiju, ka shis pasaules rekords migracija 3 miljonu polu imigrjushi uz UK traks var palikt.

Par New Zealand, gan neesmu domajis, bet par Australia gan. Jau noskatiju vizu (darba) var dabut no 6 lidz 24 meneshiem. Darbs arii ir pieejams. Algas aptuveni tadas pashas kaa UK , bet dzive stipri , stipri vien letaka. Noskatiju jau regionu kur varetu doties. Zemak par 25 gradiem tur nekad neesot laugh.gif Tik problema ir tada, ka 2x muzhaa uz buj duj negribas skriet, parak talu arii, lai dzitu jokus. Pietiek jau ar vienu reizi smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Da ne vien desantejas katru dienu pramis pienak un bla tie murmulji ar kaudzem nak laukaa taa kaa tadi imigranti, nesen man liekas Daily Mail lasiju, ka shis pasaules rekords migracija 3 miljonu polu imigrjushi uz UK traks var palikt.

2/3 no aizbraukušajiem latviešiem arī ir imigranti...

Link to comment
Share on other sites

mani nekur neiekaartoja. mees ar draugiem uzsaakaam sava veida biznesu. jaa, no nulles un bez vecaaku vai kaada cita paliidziibas. alnis tu vienkaarshi esi.

Pofig, vienalga malacis, kad kaut ko taadu dari, citiem nepietiek drosmes vai apnemibas, keep up the good work thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Laime ir visur... Vajag tikai mācēt to atrast, arī tepat Latvijā

Palasot to ko jūs te sarakstījuši, pašam sirds apsāpējās par to visu huiņu ko viņi te pumpēē...

Personīgi man ir bijuši ntie plāni kkur braukt. Tagad piemēram piedāvāja braukt uz Norvēģiju kur kkādas guļbūves jābūvē. Nu lab aizbraukšu izpisīs mani kā suni un ņehuja nesapiķos, jo tu nezini kā tur ir - nav piemēra, nav kur rast iedvesmu kkur doties...

Jā arī latvijā ir labi, nesūdzos... Es arī strādāju tepat Rīgā, oficiālā darbā, tikai problēma viena - ja darbs būtu katru dienu, tad mēnesī reāli sanāktu pie 500Ls ieskaitot visus nodokļus un visus sūdus, bet tākā tas ir atkarīgs no pasākumu norises laika tad tā sūdaini sanāk.

Skatoties uz visiem apstākļiem, nekur nesmu aizbraucis jo iepejams te ir vislabāk, tu esi pieradis pie visa šeit Latvijā tik ļoti, ka iedomājoties ka tev būs jādzīvo kkur citur ir neiespējami!!!

P.S Respekt topika aizsācējam! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Lol domaju, ka kaut kur lasits raksitashanas stils smile.gif

Jaa es arii samaniiju liidziigas paziimes ar vinja debiilajiem tekstiem.

Es ar saviem 0,53 Ls stundaa esmu pilniibaa apmierinaats.

Pie visa vainiigi ir sociaalie nodoklji.

Latvija - labaak nekur. thumbsup.gif

edīte:0,53 Ls buus par maz tad, ja atradiishu labaaku vietu kur sviist pa vasaraam.

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Nu bet padomā 0.53 santīmi stundā?? Vai tas nav sasodīti par maz??? blink.gif Vai nav vēlēšanās tikt pie kā slidenāka?? Reāli ar 0.53 Ls nav iespejams ne paest, pamist un padirst nepavisam kur nu vel nomaksad dzivokli nopirkt benzinu un braukt uz darbu ar savu smuko masiiniiti, ak jaa es aizmirsu jaatiek veel pie mašīnas...

Es protams nezinu kāda ir tava situācija ja tu esi skolnieks tad tas ir citādāk, ka lai ari butu pats esmu gajis ccauri visadiem sudiem un vienmer ir sanacis labāk smile.gif

Ko es tev varētu pateikt?? Cīnies par augstāku algu jo neko nedarot tu lv vienkarsi atstiepsies, vai ari pastav iespeja nomainīt darbu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Es pelnu 3,50Ls/h. Būtu dienā jāstrādā vidēji 8 stundas 5 dienas nedēļā, iznāktu 560 Ls. Ar visiem nodokļiem. Vispār tā neko biznesiņu uztaisījusi mana šefiene laugh.gif.

Un tu iztiec ar to naudu? Aaaa pareizi tu nepipe,neduries un alkaholu nelieto, nu jaa tad varetu veel iztikt biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...