Jump to content
GIGN Forum

Situacijas Analize


Mahmeds
 Share

Recommended Posts

Nu, kad es strādāju, tad man nāk kādi 4-5 Ls stundā. Viss ir atkarīgs no tā cik ātri strādāju. Bet tā kā darbs jāapvieno ar mācībām un skolas laikā vispār īpaši strādāt negribas, tad uz kādiem 100 Ls mēnesī strādāju un esmu apmierināts, tā kā mani vēl uztur vecāki, tad man visām personīgajām vajadzībām pietiek.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Un tu iztiec ar to naudu? Aaaa pareizi tu nepipe,neduries un alkaholu nelieto, nu jaa tad varetu veel iztikt biggrin.gif

Ēhm, man tas pats kas flashbackam. Es mācos un mani uztur vecāki. Nauda tiek izmantota personiskajām vajadzībām, un strādāju es tikai pa nedēļas nogalēm smile.gif. Tikko parēķināju - ja es nedēļā nostrādāju 14 stundas, tad mēnesī iznāk nopelnīt 196 latus. Bet nu, tas kā kuro reizi, un domāju, ka ir ok (hehe, vairāk nekā flashback'am devil.gif).

Link to comment
Share on other sites

Jā , piekrītu par visiem 100 % ! Bet es visu vainu veļu uz krieviem . Viņi ar saviem PēeSeRes , vai kā tur bija , laikiem . Latvijas attistību ir ļoti ietekmējuši ! Pēc tam uzrodas daži indivīdi kā repše un padara dzīvi vieglāku - SEV !! Un kādēļ neviens neko nedara lietas labā vai arī saka , ka nevar neko darīt ??!!! Jo tas pats indivīds arī attiecīgajām amatpersonām , kas "atbild" par to , lai "nenotiktu" valsts apkrāpšanas ir palaizījis dirsu , vai piebāzis to pilnu ar smukiem pāpira izstrādājumiem . Vienvārd sakot , ja nebūtu notikusi tā rusifikācija un visi tie shiti . Tad mēs pašlaik dzīvot kā Dānijā !! Un nebūtu jāuztraucas par tautas izsīkumu un tādām lietām !

Nepareiza attieksme čalīt. Jāskatās ir uz tagadni un jādomā par nākotni nevis jāmeklē vaina pagātnē, kas reāli tāpat neko nedos. Un beef, nafig tev cits akkaunts?

Link to comment
Share on other sites

netaisos braukt prom no Latvijas!

Un tas būtu tāpēc, tikai tāpēc, ka šī ir mana valsts, es esmu tās patriots , un nekad savu valsti nenodošu! Lai vai cik smagi man te ietu , un cik grūti man būtu vilkt savus galus, es ticēšu savai valstij, un nebraukšu prom, jo kā varbūt daži cilvēki ir pamanījuši un palasījuši ziņas vai dzirdējuši pa TV, tad šobrīd Liepājā, uzņēmumā "Liepājas Metalurgs" tiek piesaistīti baltkrievi, moldovi un ukraiņi , kuri vēlas nopelnīt!

Un vēl mēs sakam, ka te nevar nopelnīt! Tik izmācies un strādā! Tik neesi muļķis , nemācies galdnieka vai celtnieka, vai advokāta amatu, jo šobrīd šīs nozares ir pārpildītas ar cilvēkiem ...

Visi, kas saka , ka Latvijā ir slikti, tie smagi maldās, jo kā pierāda tendences - tad Latvija šobrīd ir uz pareizā ceļa, lai sasniegtu vecās Eiropas valstu līmeni pēc gadiem 10-15! Patiesībā, tas nemaz nav tik daudz , ja paskatās ko mēs esam paveikuši pa mūsu 15 brīvības gadiem!

Nedaudz centības, un viss notiksies!

p.s. flashback - ja nemaldos, tad Pulcītis darbojās bruģa likšanā , un šinī nozarē var nopelnīt pat visus 2k Ls , ja tikai kārtīgi šancē un ir klienti!

Link to comment
Share on other sites

Nepareiza attieksme čalīt. Jāskatās ir uz tagadni un jādomā par nākotni nevis jāmeklē vaina pagātnē, kas reāli tāpat neko nedos. Un beef, nafig tev cits akkaunts?

Skaties ka ne, biju dabujis accountam suspensionu uz 1 gadu. Mmm... biju jau galiigi apvainojies uz GIGN comuunu un nosolijies seit vairaak nekad nekad nekad nenaakt atpakal, bet ... te ir kaut kas taads, kas liek atgriezties. Nekur nav tik labi ka maajaas! wink.gif

Runaajot par algaam - kaami , 0.55 Ls/ h ir nozelojami. Es tev maksasu 1Ls stunda. Stradasi pie manis? Busi celtnieks. Ar tadiem civlekiem ka tu es sev atri x5 nopelnisu. wink.gif

Bikl, ja tava mamma un teetis pelna tadas naudinjas, tad ES loti briinos, kada veida tava muca turas pretim kardinajumam nenjemt kukulus no tam firmam. Tik atbildigam amatam tada samaksa ir nozelojama... o boy...

Mahmeds un bencik - puisi - jaunzeilande, taa ir vieta! Irija un UK ir kakaini dublju suudi saliidzniot ar NZ. Vot tur vajag braukt stradat.. smile.gif BTW, ari spanija ir EU! wink.gif

Un tagad pats labaakais - ja jums furacii smadzenes un neesat lohi un rubijat kaut ko no programesanas, tad ir reaala iespeja nopelniit programejot. luuk saits www.rentacoder.com

Tur vajag programet un par to maksa naudu. Viss ir loti determineti, tadel nevar uzmest, bet jastrada loti citigi un savs intro labaak sadirsiet par sevi. Algas nav parak lielas, jo nakas konkuret ar stulbajiem indiesiem, bet ko dariit. Es caur turieni dabuju dzeku, kuram laiku pa laikam kaut ko uzkodeeju. Vins man piko 10$, bet es vinam, protams, pasaku, ka man tas prasija 2h, kaut gan izdariju 1/2h, jo 10$ ir isteniba baigi maza naudinja, bet tadu nu es vinam pateicu pirms 3 gadiem. Anyway, ja nav ko darit un gribas naudinju, tad tas saits ir iistais kur pameginat veiskmi! Tikai nenolaidiet lazu.

Un pulkvedis ari kaut kaads lolis! Vinam tagad vajadzetu tadus kaamjus un citus gudriiesus par 1Ls stunda noalgot un nopirkt sec x5 uz to losu starpiibas. Ta jau latvija biznesmeni rikojas. Algas maksa anozelojamas, kaut gan dabu ieksa 10x lielaaku piki. Vienkarsi LAtvija taads standarts dzekam, ka negribas maksat lielu algu, jo galva atsaldeta no padomju laikiem. Bija taads story (reaals). Karoce firma dzeki pelna 1000 Ls menesi. Firma liel trubas. Nu un sefs vienu reizi izdomajis, ka vo vins dzekiem samaksaas par padarito. Vins saka 2viem dzekiem, davai - izdarat sito darbu un dabusiet 1000Ls. Darbs novertets uz 2 nedelam. TB parasti dzeki to dara 2vas nedelas. Ko dzeki? Paneema un izdarija 2vas dienas. Forsi - It kaa visiem labi, dzekiem nauda un vecim atri izdariits darbs, bet ko tas mulkis?! Koz pirksots un negrib maksat, jo vinam redz liekas, ka 1000Ls par 2 dienu darbu ir par daudz, bet vina jau mulkis nedadomajas, ka vinam pasam ari no tam 2vam dienam 1000Ls atleca un ka vinam taisni izdevigak, ka dzeki atris strada - neatkarigi no ta, cik vienim maksa.

Ai, saprotiet pasi ka gribat. Es esmui sapratis tikai vienu, ja naudas liekas par maz un ir ieksaas kaut ko ar savu dzivi mainiit, tad var izdomat, ka nopelnit vairaak un ari izdomaat, kas ir japilnveido sevi, lai to izdariitu un to var isteniba izdariit.

Lai veicas,

Beefy! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Es stradashu pie tevis, kad braukshju majas, bet ne par 1ls stundaaa smile.gif Un kas tad Jaunzelandee tads ir !?

Es ceru, kas nesadirsos meistariba ar tam geografiskajam lokaacijam (lasi - beefam geografija 4 kas veidojas saskaitot vinja 2vus 1niniekus un 2vnieku), bet liekas, ka tur bija okeaans, super klimats un smukas beibes (vai autralija... nezinu)

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Nepareiza attieksme čalīt. Jāskatās ir uz tagadni un jādomā par nākotni nevis jāmeklē vaina pagātnē, kas reāli tāpat neko nedos. Un beef, nafig tev cits akkaunts?

Attieksme nav pareiza, bet taisniba vinjam Macho ir to nevar noliekt, man liekaas pat nav japaskaidro kapeec...

Fuji vot taa ir pareizaa attieksme, palikt te pat un cinities, super thumbsup.gif

Un nevajag muldeet, ka nav darba... Vnk esam paraak kruti lai stradaatu pa 200 Ls, lai arii maza alga, bet sakumaa vismaz, nevis sedeet bez darba. Vot man muteriite izdomaja, ka 220 ls ir par maz un seezh 4 meneshu bez darba, jo gaida kaut ko labaaku, protams man vinja jauztur, cilveeki darbs ir un buus vajag gribeet stradaat, nekaada Jaunzeelande vai Irija nepalidzees. Te pat pie mums truukst darba roku, kaa piemeers lidostaa katru menesi pienem ap 15 jauniem darbiniekiem un truukst tapat ...huh.gif

P.s. Gudri dirst nav malku cirst, tapec vajag rikoties, nevis zheloties smiliez.de_2021.gifsmiliez.de_29.gif

Link to comment
Share on other sites

vbyuer peec taviem textiem spriezhot tu nekad nesmaidi un esi nelabojams pedants

Katram cilvēkam ir noteikta līmeņa spriestspējas.Tas, ka tev tādu nav nenozīmē, ka tu esi slikts cilvēks, gluži tāpat kā tavas krasās viedokļu maiņas (sākumā tu iesaki cilvēkiem pelnīt naudu nelegāli( ja spiež apstākļi), bet pēc pāris stundām tādus gatavojies kārt aiz kules) nebūt nav rādītājs.

bikl, ko gan citu VID darbinieces dēls var teikt ? Situācija Latvijā ir ļoti līdzīga situācijai noteiktās vietās D-Amerikā, kur valdība sadarbojas ar narkobaroniem un ļauj uzturēt neskaitāmus kokas laukus.Pilsoniskā sirdsapziņa var parādīties tikai tad, kad pašas amatpersonas beigs izdarīt klajus noziegumus.

Link to comment
Share on other sites

Katram cilvēkam ir noteikta līmeņa spriestspējas.Tas, ka tev tādu nav nenozīmē, ka tu esi slikts cilvēks, gluži tāpat kā tavas krasās viedokļu maiņas (sākumā tu iesaki cilvēkiem pelnīt naudu nelegāli( ja spiež apstākļi), bet pēc pāris stundām tādus gatavojies kārt aiz kules) nebūt nav rādītājs.

bikl, ko gan citu VID darbinieces dēls var teikt ? Situācija Latvijā ir ļoti līdzīga situācijai noteiktās vietās D-Amerikā, kur valdība sadarbojas ar narkobaroniem un ļauj uzturēt neskaitāmus kokas laukus.Pilsoniskā sirdsapziņa var parādīties tikai tad, kad pašas amatpersonas beigs izdarīt klajus noziegumus.

nu bla bla bla gudri spriedeleet tu proti jaa, kur es tev mainiiju viedokli? es teicu ka vinji ir kraapnieki un ******* jaapakar aiz kules, aj es buutu teici ak godiigaa valdiiba un tad jaapakar aiz kules tad tu vareetu sashuut mani. Nu viedoklji ir atshkjiriigi tur tev taisniiba

Link to comment
Share on other sites

Situācija Latvijā ir ļoti līdzīga situācijai noteiktās vietās D-Amerikā, kur valdība sadarbojas ar narkobaroniem un ļauj uzturēt neskaitāmus kokas laukus.

vai ne? Nez no kurienes tev tāda informācija? Interesanti ar ko Latvijas valdība varētu sadarboties? Ar lielākajiem kandžas dzinējiem? smile.gif Citus variantus īsti neredzu.

Link to comment
Share on other sites

Viss pilnībā atkarīgs no tā, kāda ir uzņēmumā, kur strādā, attieksme un politika. Ja cienīs darbiniekus un augot uzņēmumam attiecīgi palielinātu arī viņu algas tad viss ok. Bet ja augot uzņēmuma ienākumiem darbiniekiem palielinās tak darba apjoms, bet neviens neliekas ne zini par algām + vēl mēģina ietaupīt uz darbinieku rēķina, kā tas ir, man liekas, vairumā Latvijas uzņēmumu, tad būs kā būs.

Un tie varonīgie 6.9% ir smieklīgi salīdzinot ar mūsu minimālo algu.

Link to comment
Share on other sites

vai ne? Nez no kurienes tev tāda informācija? Interesanti ar ko Latvijas valdība varētu sadarboties? Ar lielākajiem kandžas dzinējiem? smile.gif Citus variantus īsti neredzu.

Posta beigās bija teikums, kurā ir minēts vārds 'amatpersonas', es nerunāju konkrēti par Latvijas valdību.

Piemērs par kokas plantācijām ir jāuztver kā valsts valdības tieša, neslēpta sadarbošanās ar noziedziniekiem (Latvijas gadījumā tiem obligāti nav jābūt cilvēkiem, kas audzē kādu konkrētu augu un no tā veido narkotiskas vielas) ar mērķi iegūt savstarpēju labumu, tādējādi krietni paaugstinot noziedzības līmeni, sagraujot valsts tēlu un visa rezultātā nonākot pamatīgā stagnācijā(tas arī, protams, tikai D-Amerikas gadījumā, Latvijā sekas nav tik pamanāmas un rīcība ir slēpta).

Link to comment
Share on other sites

Posta beigās bija teikums, kurā ir minēts vārds 'amatpersonas', es nerunāju konkrēti par Latvijas valdību.

Piemērs par kokas plantācijām ir jāuztver kā valsts valdības tieša, neslēpta sadarbošanās ar noziedziniekiem (Latvijas gadījumā tiem obligāti nav jābūt cilvēkiem, kas audzē kādu konkrētu augu un no tā veido narkotiskas vielas) ar mērķi iegūt savstarpēju labumu, tādējādi krietni paaugstinot noziedzības līmeni, sagraujot valsts tēlu un visa rezultātā nonākot pamatīgā stagnācijā(tas arī, protams, tikai D-Amerikas gadījumā, Latvijā sekas nav tik pamanāmas un rīcība ir slēpta).

vai tik mums te nav kaads valdiibas spiegs... eusa_think.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...