Jump to content
GIGN Forum

Apollo


flashback
 Share

Recommended Posts

Pamostos 2. septembra rītā ar nelielu pohu, un ko es ieraugu -

Your current bandwidth speed reading is: 7.09 Mbps, which means you can download at 907.08 KB/sec. from our servers.

Nezinu, ko viņi izdarīja, bet es mīlu mdsl biggrin.gif

NU tev veicās man tas pac aatrums ;( Here

Edited by BotE.
Link to comment
Share on other sites

Man rāda links, bet ar tādu ātrumu man nekačājās, tādēļ varbūt pārbaudi vai tev tas ātrums atbilst patiesībai. smile.gif

Ja kas, tad tas tests meedz gljukot, jo man ar PDSL 1x raadiija 18 mbit/s, kaut gan bija 1,5-2! Ir taa, kad pirmo reizi peec kaada ilgaaka laika posma testu taisot, pirmajaa reizee ir varbuutiiba, ka vinjsh var gljukot un raadiiit liellaaku nekaa patiesiibaa!

Link to comment
Share on other sites

P.S. Bijacha links man neiet.

hmm.. anyway tas, kas tur ir, ir links uz tekstu mdsl lapaa:

"Lattelecom uzsāk ātruma palielināšanu!

5. septembrī Lattelecom uzsāks interneta ātruma palielināšanu Rīgā dzīvojošajiem Pilsētas interneta un Mājas DSL lietotājiem Septembra mēnesī Lattelecom plāno to pabeigt visiem Rīgas pilsētas klientiem un uzsākt ātruma palielināšanas projektu pārējo Latvijas pilsētu iedzīvotājiem.

Pilsētas interneta ātrums tiks palielināts līdz 2Mbit/s lejupielādes virzienā un līdz 512 Kbit/s augšupielādes virzienā.

Mājas DSL ātrums tiks palielināts līdz 5 Mbit/s lejupielādes virzienā un līdz 512 Kbit/s augšupielādes virzienā.

Ātruma palielināšana attiecas kā uz iekšējo tīklu, tā arī uz visu publisko internetu.

Sakarā ar ātruma palielināšanu iespējami īslaicīgi traucējumi interneta darbībā daļai Rīgas klientu.

Interneta ātrumu varat izmērīt www.speedtest.lv.

Uzmanību!

Klientiem, kuriem tiks palielināts interneta ātrums, vairs nebūs pieejami Pakalpojumu izvēles logs (www.mdsl.lv, www.dsl.lv un www.majasdsl.lv) un papildpakalpojumi, maksa par to lietošanu vairs netiks aprēķināta un piestādīta.

Vairāk informāciju varat iegūt rakstot savus jautājumus uz e-pastu [email protected]."

Link to comment
Share on other sites

kur tu dzivo?  rolleyes.gif

Katlakalnā. Tas ir Rīgas rajonā, starp Rīgu un Ķekavu.

P.S.

Uzmanību!

Klientiem, kuriem tiks palielināts interneta ātrums, vairs nebūs pieejami Pakalpojumu izvēles logs (www.mdsl.lv, www.dsl.lv un www.majasdsl.lv) un papildpakalpojumi, maksa par to lietošanu vairs netiks aprēķināta un piestādīta.

Tāpēc jau man tas links neiet smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...