Jump to content
GIGN Forum

Madgorilla Vs Gignassasin


Limpy's
 Share

Recommended Posts

ehh , shodien shausmiigi aplauzos. Tikai tagad , peec daudzu gadu nesaprashanas , paar mani naaca apgaismiiba sad.gif . Jaa , tas , ka augsheejaa "bannerii" (nu tas nav banneris , bet nu negribaas par parastu bildi to nosaukt) ir atteelots GIGN kareivis , nevis gorilla. Man visus shos gadus likaas , ka taa buutne , atteela kreisajaa pusee , ir gorilla. Vienmeer mani nomaaca jautaajums - kapeec lai kaads liktu gign.lv maajaslapas augsheejaa bildee gorillu , varbuut tapeec , ka gorilla skataas ar ljaunu aci , ievieshot tevii bailes , vai arii vienkaarshi bildes veidotaajam patiik gorillas. Bet te nu bija - izraadaas , ka viss ir pa visam vienkaarshi. Tas , cik es saprotu , ir gign kareivis , un jaa , tik tieshaam , vinsh iederaas shajaa bildee. Man rakstot sho paardziivojumu pilno tekstu radaas 3 jautaaumi.

1. Taa buutne tieshaam nav kaads no meerkakju dzimtes paarstaavjiem ?

2. Vai juus arii vienmeer pamanat sho ljauni skatosho , bailes iedvesosho aci , kad ienaakat gign.lv maajaslapaa/forumaa ?

3. Juus kaadreiz vispaar piedomaajaat , kas tur iisteniibaa ir attleeots ?

Link to comment
Share on other sites

ehh , shodien shausmiigi aplauzos. Tikai tagad , peec daudzu gadu nesaprashanas , paar mani naaca apgaismiiba sad.gif . Jaa , tas , ka augsheejaa "bannerii" (nu tas nav banneris , bet nu negribaas par parastu bildi to nosaukt) ir atteelots GIGN kareivis , nevis gorilla. Man visus shos gadus likaas , ka taa buutne , atteela kreisajaa pusee , ir gorilla. Vienmeer mani nomaaca jautaajums - kapeec lai kaads liktu gign.lv maajaslapas augsheejaa bildee gorillu , varbuut tapeec , ka gorilla skataas ar ljaunu aci , ievieshot tevii bailes , vai arii vienkaarshi bildes veidotaajam patiik gorillas. Bet te nu bija - izraadaas , ka viss ir pa visam vienkaarshi. Tas , cik es saprotu , ir gign kareivis , un jaa , tik tieshaam , vinsh iederaas shajaa bildee. Man rakstot sho paardziivojumu pilno tekstu radaas 3 jautaaumi.

1. Taa buutne tieshaam nav kaads no meerkakju dzimtes paarstaavjiem ?

2. Vai juus arii vienmeer pamanat sho ljauni skatosho , bailes iedvesosho aci , kad ienaakat gign.lv maajaslapaa/forumaa ?

3. Juus kaadreiz vispaar piedomaajaat , kas tur iisteniibaa ir attleeots ?

GORILLA smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

Bet atbildot uz taviem jautājumiem - Nē, tas nav gorilla, taču es viņu šad tad ievēroju, tiesa gan, jau pirmajā reizē sapratu, ka tas ir GIGN grupējuma pārstāvis smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Bet neskatoties kaartiigi tik tieshaam man likaas ka tur ir gorilla sad.gif Pamanot to balto , no paareejaas bildes atdalosho sviitru , es sapratu , ka laikam taa gorilla nav sad.gif Ehh , gadaas sad.gif Mani vienk. ilgu laiku taa bilde ieintereseeja , bet es nevis cieshi ieluukojos , bet pastiijos tieshi uz aci , laikam kkaa taa.

Edited by Limpy's
Link to comment
Share on other sites

fui kaads negliitenis sad.gif ATDODIET MANU GORILLU :/ ehh , topic lock , uzzinaaju suuro patiesiibu. dry.gif

Un es uzzinaaju, ka tas mudzeklis starp "gorillu" un vaardu Gign ir keksis ar automaatinju... doh!

Link to comment
Share on other sites

Un es uzzinaaju, ka tas mudzeklis starp "gorillu" un vaardu Gign ir keksis ar automaatinju... doh!

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif KAA TUR VISPAAR KO CITU VAR SASKATIIT ? smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

sarkasms valda paar pasauli wink.gif

Es taa padomaaju , ja tas negliitenis zem maskas iisteniibaa ir 50-cent , un ja tas fakts , kaa dr.pain uzskata , respektiivi , ka 50-cent = gorilla ir patiess , tad varbuut man pat bija taisniiba un taa acs pieder gorillai wink.gif

Edited by Limpy's
Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2125.gif  smiliez.de_2125.gif  KAA TUR VISPAAR KO CITU VAR SASKATIIT ?  smiliez.de_2125.gif  smiliez.de_2125.gif

sarkasms valda paar pasauli wink.gif

Es taa padomaaju , ja tas negliitenis zem maskas iisteniibaa ir 50-cent , un ja tas fakts , kaa dr.pain uzskata , respektiivi , ka 50-cent = gorilla ir patiess , tad varbuut man pat bija taisniiba un taa acs pieder gorillai wink.gif

KAA TUR VISPAAR KO CITU VAR SASKATIIT ?

Kaa tur ar to gorillu bija...[?]

Man vispaar likaas, ka tam keksim tas helmet un brilles ir Predator feiss. new_silly.gif

Es taa padomaaju , ja tas negliitenis zem maskas iisteniibaa ir 50-cent , un ja tas fakts , kaa dr.pain uzskata , respektiivi , ka 50-cent = gorilla ir patiess , tad varbuut man pat bija taisniiba un taa acs pieder gorillai wink.gif

Driizaak te ir saistiiba ar G-unit (Gign, aii!), bet tie neegjeri jau visi ir vienaadi un gorillas acs tur sanaak abos gadiijumos.

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...