Jump to content
GIGN Forum

Suudziibas Par Myth


PliKaiS
 Share

Recommended Posts

Admins myth var izrādīt tikai savu stulbumu! Bano ne pa ķeksi!

Kr4 stāsts tāds - Es normāli spēlēju un saku viņam lai paskatās uz vienu pidiņu , kam ir WH! Tas neko nedara(no abuse)! kr4 nextmapaa iegāja spectos un nobanoja to pašu pidinju , kuru es teicu! Es viņam saku : "nevarēji atrāk" , a tas man ban! Viss tas shits izskatās šadi

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: myth

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: SenTanO | PliKaiS`

BAN] Iemesls banam: nemaaci mani

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 0 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec 0 dienam 16 stundam 40 minutem 0 sekundeem

BAN] Par jautajumiem shai sakara bla bla bla

Es iesaku tikt vaļā no šādiem adminiek , kuri domā , ka ir k-kādi ūūūBER gudrie! smiliez.de_2469.gifdevil.gif

Link to comment
Share on other sites

Tu esi gudrelis , kurš māca adminu

Nebija vien tikai " nevarēji ātrāk " , bija vēl pāris frāzes , tā kā bans pelnīts

btw , kādreiz tak vēl bija gignā ziņu lapā kkas par šito , lai nemauro - tas čīto , tas ne... es esmu admins , es kontrolēju situāciju , ja jau man ban tiesības ir , un ja viņš čīto - es viņu nobanošu

UN KUR IR DEMKA ?

Edited by myth
Link to comment
Share on other sites

nē, nu būtībā, ja tev dienā 15x kkādi nezināmi čeli pasaka, ka tam un tam ir wh, tad visas reizes kkā negribās nīkt tanīs spectoros un pieņemu, ka myth varēja nezināt Pliko, jo nerubā tik bieži pubā, tapēc varbūt domāja, ka kkāds sīks, kam rādās vai arī mož ākstās smile.gif par cik es labi zinu Pliko, ka viņš daudz maz māk spēlēt un spētu atpazīt čīterus, tad es būtu gājis uzreiz spec un pētijis to čitoku. katrā ziņā nezinu vai banu likt bija taisnīgi, es katrā ziņā nebūtu licis, bet nu tas paliek myth ziņā!

gL

Link to comment
Share on other sites

Man arii besii, ja saak kaut ko gudri dirst - nevareeji aatraak? es tachu teicu, ka tas chiiters. bla bla bla.

Piekriitu myth'am, ka shitaadus jaasoda, savaadaak adminu uzskata par kaut kaadu padauzu, kam jaaskrien peec katra izsaukuma.

Link to comment
Share on other sites

nu Pliko sen jau zinu ... un lai arī nebiju klāt , tomēr zinu viņa iespējas , un esmu vairākas reizes pēc viņa lūguma apskatījies kādu ...

un tas nav nekas :" nevarēji ātrāk " tas viss ir sūdam pielīdzināms ... vai tik grūti ir apskatīties kādu ???

myth nekā pret tevi man nav smile.gif foršs džekiņš esi wink.gif bet nu - ja jūti un redzi ka cilvēks baigos šotus taisa, tad vajag pastīties...

vispār , pēdējā laikā es visus ļevos nikus apskatos - lai būtu pārliecināts ka čītaku nav ...

p.s. ieliec plikais demo no abām mapēm ...

p.p.s cs man līdz rītdienai vai otrdienai nespīd jo man nodega procesors... sēžu šobrīd uz kaut kāda sūdaina portatīvā biggrin.gif

Edited by fuj1tsy
Link to comment
Share on other sites

Nu nekāda lielā šaize nau notikusi , bet visvairāk man besī tas , ka šonakt nebūs , ko darīt! Būs k-kādā smirdīgā apollo jāspēlē! 20.gif Tās 16h vilksies shock1.gif

NAK3D tev ir angliski un man ir latviski. Mani pat dzīvē daži pidiņi tā saukā Problēma atrisināta! evil6.gif

Edited by PliKaiS
Link to comment
Share on other sites

Plikais, ieteiktu lietot adminsay, ko var izdarīt ieksh say_team uzrakstot "@" un tad savu tekstu. Tā tavu tekstu redzēs tikai admini un iespējamajiem čīteriem nebūs nemaz nekādas nojēgas, ka par viņiem kāds sūdzas smile.gif

Anyway - manuprāt bans ir par traku, bet katram jau sava mēraukla smile.gif

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2523.gif

Nenocietos.

NU KAPEEC, KAPEEC TEV VAJADZEJA IZVEELETIES TIESHI SHAADU NIKU?!?! KLONS BLJE! confused.gif

nja es arī vislaik domāju, ka jūs esat viena persona huh.gif

Bet banu tomēr varētu noņemt džekam, nekas jau traks tur nav.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...