Jump to content
GIGN Forum

Ups


allworth
 Share

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Blah, blah, blah. Jūs tikai gribat netraucēti pamērīties, tāpēc izdomājat ātri mani atšūt, pasakot, ka es neko nesaprotu. Nuja, nesaprotu, kāpēc jums visu laiku jāmērās ar krāniņiem? sad.gif

kad tev buus kraans tad arii sapratiisi. bet tagad post-6-1145456783.gif

Link to comment
Share on other sites

Un šādas tādas detaļas bagažniekā. Remonts aptuveni 600ls. Tātad no manas kabatas 60ls, kā 10% pašrisks. Būs tagad pašam sava kļūda, no kuras mācīties.

P.S. No kolēģiem dzirdēju tādas replikas, kā:

- izsit aizmugurējās lampas pie reizes, lai nomaina uz M pakas lukturiem smile.gif

- (pēc mašīnas izvilkšanas no pļavas) Nu, Janka, tagad ieskrienies un paņem šito līkumu, savādāk būs psiholoģiska trauma.

- iedo atslēgas, es tev parādīšu, kā varēji šito līkumu izņemt...

Laikam neminēju, ka avarēju pie paša ofisa, un sabrauca paprāva kolēģu komisija biggrin.gif.

post-6-1150446024.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja neaizmirsīšu, tad mājās braucot nobildēšu un vēlāk ielikšu fočeni ar avārijas vietu un līkumu, kuru neizņēmu. smile.gif

Kolēģi atsaucīgi, tur nu neko neteiksi. Skrēja, meklēja striķi, ar kuru izvilkt. Jau gribēja zvanīties un meklēt džipu, lai izvilktu, bet tad piebrauca garāmbraucējs ar VOLVO vagonu dīzeli un teica, ka izvilks bez problēmām, uz ko visi tā šaubīgi paskatījās. Jāpiebilst, ka izvilka arī bez problēmām. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

kasko owno smile.gif

es gan slapjaa laikaa meginu liikumus braukt leeeeeeni smile.gif slikta pieredze ar audi (2x liikumaa parpleesu paari celjam ar blokjetiem ritenjiem, pa laimi pretii neviens nenaaca)

bet par to psihologjisko traumu taisniba vien ir 4.gif tagad tu to liikumu visu atlikusho muuzuh brauksi mieriigi, ja nu vien nemeginasi labot kljuudu

Link to comment
Share on other sites

kad tev buus kraans tad arii sapratiisi. bet tagad  post-6-1145456783.gif

Dziļi šaubos. Arī ja man būtu krāns, es nebūtu tāda kā jūs visi smile.gif.

Par avāriju - nu neslikti. Bet man ir kas labāks (Polijā gribēja apdzīt vienu mašīnu un ietriecās pretīmbraucošajā smagajā sad.gif (lai šoferim (šoferiem) vieglas smiltis)).

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...