Jump to content
GIGN Forum

Čīti!


^Ali^
 Share

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jautājums >>> Vai esi spēlējis ar čītiem?

Es pats izmantoju wh tik , tikdaudz kā lai palūrētu demkas kā arī vienreiz biju iegājis kautkādā TNT serverī

cool2.gif

tikko biju saacis speeleet cs un nevareeju nevienu noshaut saaku speeleet ar chiitiem, bet liidzko kaut nedaudz iemaaciijos speeleet tad atmetu chiitoshanu! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

man tas pats, kas mytham smile.gif tik dzheks ar niku "rich | speedhack" visos serveros nobanots, tai skaita arii gign!

pats esmu speleejis ar weha, bet tas bija pirms kadiem ~2iem gadiem un lanaa aakstijamies ar draugiem wink.gif Bet tagad tikai tik daudz, lai noskatitios .dem un prieksh muvika happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Kad tiko sāku spēlēt cs nevarēju nevienu nošaut. Īstenībā nezināju ka uz cs ir arī čīti. Satiku serverī vienu džeku, kas iedeva 4ītus. TIZLUS. Vislaik bija jātur tab lai kaut ko saredzētu. A savādāk viss ekrāns balts zaban.gif Un tad arī dabūju apollo banu. Vispār nepatika spēlēt ar cheatiem.

Link to comment
Share on other sites

esmu sen atpakalj chiitojis, nenoliedzu, kursh tad nav...

vot man besii shitie tipinji, kas saka, ka nezin kas ir chiiti, kur vinjus kopeet u.t.t. tas skan tik tizli...

chiitojot sapratu vienu lietu, ka speleet ar wh ir daudz gruutaak nekaa bez, jo sanaak 2x vairaak domaat un uztraukties, ka nepiekjer u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

ir meeeginats kopaa ar blody smile.gif poligonaa , reali smird, speeles jega pazuud

mda tad blody smagi dirsa, sakot , ka vins nekad nav speleejis

vot pidinsh!....

p.s Duh var neatbildet!

Link to comment
Share on other sites

pirms ~1,5 gada ar draugu skajpaa bijam konf un panemam ie4ekot aim speed un wh smile.gif bija jautri kkada serveri bez adminiem visiem likt cauri sienam laugh.gif aa un labakais bija tad kad sakas estate - 90% servera bija chiteri un sakas pasakums ka liksana caur planajam sienam ar awp raunda sakuma dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Esmu bijis čīteris uz divām dienām, līdz man to pateica. smile.gif Traffic, tas čīts, kas tev bija ir jēzus pastaiga, reāli feins. TIk es nemācēju ar viņu ieiet tā lai man nav code .. ... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Pirmo reizi kad speeleeju cs es speeleeju ar chiitiem , man viens draugs uzlika ( pac nemaaku n00bzz taac ). Es veel atceros kaa shodienu ka ar macinju gaaju un hedaa liku visiem smile.gif.

P.S. Piemeeram es gribeetu dzirrdeet DuH viedokli smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Uh... Atceros, kad biju cs speeleejis kaadu pusgadu, saaka reaali izplatiities chiitermaanija. Un es veel speeleeju taadaa serverii, kur adminu maz, bet chiiteru pilns. Taa nu es apnjeemos atrast chiitus un pameegjinaat, kas tie pa zveeriem. Peec neilgas mekleeshanas arii atradu kautkaadu pirmatneejo cd-disabler. Tad fiksi uzliku feikniku un gaaju kautkaados kreisajos serveros maukt ar aimu+wh, bet tas aatri apnika. Tad, aptuveni pirms kaada gada no drauga dabuuju speedhack kopaa ar wallhack, aim un autoshoot 4.gif Viss kas man bija jaaizdara bija jaaaizskrien liidz pretinieku baazei un chiits paveica paareejo XD.gif

Anyway, kad gribeeju iemeegjinaat, visur bija admini, tad es reaali visos LV serveros, kur speeleeja cilveeki, iznjemot gign (respekts pret serveri smile.gif ), kaadas minuutes laikaa noraavu banu. Tad nu es shtukoju ko dariit taalaak, liidz sagoogloju SHO lapu. Tur es diezgan aatri uzgaaju serveri, kur nebija adminu un tad braalji leishi dabuuja ciest smile.gif Krch, iegaaju 1 serverii, kur bija de_dust. Skraidiiju ar visiem ierochiem peec kaartas, liidz rezultaats bija 110:2 un mani deelj k-kaada gljuka izmeta no servera, bet es fiksi ienaacu atpakalj un uzvilku rezultaatu apmeeram 140:10. Tas viss kopaa ilga labi ja kaadu pusstundu, tad ienaaca admins un mani nobanoja. Peec tam gan to speedhacku diez ko lietojis netiku, liidz ar jaunaa patcha iznaakshanu, vinsh vispaar vairs nerubiija.

Taads nu ir mans chiiterstaasts smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Esmu agrak speleeju ar 4iitiem visulaiku aizravos bet sapratu nav tolks jo vai ir intresani speelet ja tevkautkas paliiidz to dariit pilniigi nesaprotu kada jeega dazreiz ka speeleju ja man lec cd araa tas stulbais errors kad ej serveri code mody tad es iesledzu cd hack bet tas taa un ari ir labi piemram kad esi miris tad redzi kaa speele un var tik labi pateikt ka wh psc.... laugh.gif

thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Neteik6u, ka esmu sveeta Indijas govs un neesmu 4iitojis ne reizi .. ir bijis, bet vienk sapratu, ko daru - es neko.. visu paveic manaa vietaa wink.gif

P.S. vienreiz pat GIGN biju 4iitojis happy.gif .. neteik6u, kad un kaapeec - bet tas bija sen .. tagad es pat GIGN vairs necen6os ietikt iek6aa .. bezceriigi dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...