Jump to content
GIGN Forum

Čīti!


^Ali^
 Share

Recommended Posts

Guest darek
DAREK, negribi kko atklaat ?

To, ka esi skaudigs pidars? Vai to, ka esi, vienkarshi, pasists pidinjsh? Vai to, ka liec foruma cita dzheka meitenes bildes? ko tieshi?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To, ka esi skaudigs pidars? Vai to, ka esi, vienkarshi, pasists pidinjsh? Vai to, ka liec foruma cita dzheka meitenes bildes? ko tieshi?

uhhhh...... MAYBE pajautaa tai meitenei, davai ?!!! ja taa nebuus tev pa bieti ...

tavs fejs izskataaas tik jobans.......

P.S. piedod losiit, bet neesmu tik tizls, lai liktu citu chalju meitenju bildes. BTW bija raxtiits peeedeejaa aka bijusii, akej ?

Edited by nitty
Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Ko man pajautat tai meitenei? "To, ka esi skaudigs pidars? Vai to, ka esi, vienkarshi, pasists pidinjsh?"

Nu ok, par tam meitenju bildem, zini ir taa. Ja to pasaka viens cilveeks - par to tik pasmejas un jau aizmirst pec 1 min., bet ja to pec kartas pasaka 5 cilveki... Izdari secinajumus pats! No offence, bet par tiem gjimjiem labak neruna laugh.gif ar kraninjiem nemerishos!

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Ko man pajautat tai meitenei? "To, ka esi skaudigs pidars? Vai to, ka esi, vienkarshi, pasists pidinjsh?"

Nu ok, par tam meitenju bildem, zini ir taa. Ja to pasaka viens cilveeks - par to tik pasmejas un jau aizmirst pec 1 min., bet ja to pec kartas pasaka 5 cilveki... Izdari secinajumus pats! No offence, bet par tiem gjimjiem labak neruna laugh.gif ar kraninjiem nemerishos!

es neesmu skaudiigs...

un meitenei vienk paprasi kas un kaa... vai bija vai nee... a to te dazhi juutaas neraaali gudri un nezinot reaalus faktus kko uzdirsh...

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Paga, apkoposim...

Tev besi, ka sheit foruma un serveri cilveki runa par lietam, nezinot "realus fakstus", tadelj Tu saki "ej un paprasi vinjai". Da, kur es ieshu smile.gif es pat nezinu ka vinju sauc un, tici vai nee, man ir tiiri pohuj par tam bildem. Ok, es shaja situacija teiktu to pashu, ja ne gluzhi to pashu, tad meegjinatu, vismaz, liidzigi izliist.

Bet bik' pagriezham situaciju atpakalj, kadelj shitas shits vispar saakas?!

"DAREK, negribi kko atklaat ?"

Nitty, Tu esi kadreiz padomajis liidzi, ko raksti serverii, jebshu foruma?! Replikas, zemtexti ko adrese cilvekiem, kas Tevi noshauj nereaalak, kas Tevi noshauj 2x. Shaja gadijuma - es. Izlasi velreiz 2. rindinju un atkal izdari secinajumus... Nitty, Tu bradajies pats savos suudos!

ehh, es eju gulet plks 3 blink.gif chill, kautko nesaproti, prasi man mircaa!

Link to comment
Share on other sites

aizgāja....

uz kurieni? smile.gif

divi krutāki čīteri sāka strīdēties kuram ir krutāki čīti? varējāt jau to izdarīt mircā pa ar privāto ziņu starpniecību...

lol, nesen nokačāju to supermans hook un uzbliezu vienā levajā sērverī. ieprikolīja tās krāsa, teroriem ierocis un roka tāda sarkanīgi fleimojoša un ct atkal tāda tumši zila, tilzi tikai ka tie vārdi un ieroči rādās caur sienām, tos var noņemt, bet tad jau atkal nevar nevienu caur sienām ieraudzīt un nācās ierubīt manu wh ar kuru, kad man vēl bija admina tiesības skatījos demkas smile.gif

P.S. ja gribas dabūt čītus prasiet Setam viņš man iedeva linku uz vienu adresi un tur dafiga visādi čīti (Sets čīteris) smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...