Jump to content
GIGN Forum

Alus Vershana


mikis
 Share

Kaa juus verat parasti stikla alus pudeli??  

64 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tas tik taa parlieciibaj wink.gif

EDIT : bla psc kautkas nojuudzas visu sataisiju kaa vajag tiikai nesatiasijaas nekas atibldiet ar postu sorry tiesham es pagais reiz tasiju un saanaaca vis......... blink.gif

Edited by mikis
Link to comment
Share on other sites

Muļķis smile.gif, tavu voti salabošu, lai visi nepadomā, ka Tu esi GALĪGI stulbs. Nu bet to jau visi tāpat padomās, bet nu enivei, lai labāk izskatās, nevis kā draza.

P.S. Vārdu pareizrakstību jau nu es nelaboju, pārāk daudz darba un Tev nepiestāvēs pareizi uzrakstīti vārdi.

Taisu pudeli pret pudeli, ar attaisāmo, pret kādu citu priekšmetu, ar šķiltavām (vienmēr cenšos ar pukšķi), ja nu galīgi nekas nav pa rokai, tad ar zobiem atgraužu (spitei droši vien šermuļi noskrēja biggrin.gif ).

Link to comment
Share on other sites

Muļķis smile.gif, tavu voti salabošu, lai visi nepadomā, ka Tu esi GALĪGI stulbs. Nu bet to jau visi tāpat padomās, bet nu enivei, lai labāk izskatās, nevis kā draza.

P.S. Vārdu pareizrakstību jau nu es nelaboju, pārāk daudz darba un Tev nepiestāvēs pareizi uzrakstīti vārdi.

Taisu pudeli pret pudeli, ar attaisāmo, pret kādu citu priekšmetu, ar šķiltavām (vienmēr cenšos ar pukšķi), ja nu galīgi nekas nav pa rokai, tad ar zobiem atgraužu (spitei droši vien šermuļi noskrēja biggrin.gif ).

Tnx rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...