Jump to content
GIGN Forum

Bii Em Dabljuu


allworth
 Share

Recommended Posts

Tad nu beidzot ir pienaacis tas briidis (vakar), kad esmu ticis pie jauna braucamaa. Tas ir, kaa jau ieprieksh mineeju, BMW 318is kupeja ar M paku 1996. gada izlaidums smile.gif. Ko nu es vairs daudz rakstiishu. Bildes attachotas. Negribaas hosteet ^^.

Varu tik pateikt, ka 160 zirgi. wormu laikam izbaazt nesanaks , bet raaviens pamatiigs shaa vai taa. cool2.gif

post-6-1146778356.jpg

Link to comment
Share on other sites

Veel viena bilde ar salonu - pusaadas ar M seedekljiem. Gribeejaas jau aadu, bet to jau ar laiku var piekabinaat cool2.gif .

Pūsādas labķi kā ādas pēc manām domām, vismaz pa vasaru olas nesvīst

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

es pie multisisteemas agraak dziivoju, tik tajaa vietaa autostavieta nebija veel, izvizinaat buusi spiests ta vai citaadi: kaadreiz no skolas liidz katlakalnam aizshausi? ja kas es tev uzzvaniishu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

mmm..

Un pateiksiet, ka BMW nav sexīgs vāģis! user posted image

kā man viens labs draugs teica - "tāda nozīme bmw, kā bijušajās padsavienības valstīs, citur pasaulē nav nekur".

bet mašīna, protams, ir laba lieta.

Link to comment
Share on other sites

Shitais pie manis atnaaca pa 5 kilo EUR. Veel vienu dibenbildi ar seksiigo trubu smile.gif.

šajā bildē fonā ir redzams lielisks bmw ar vēl jo lieliskāku uzlīmi uz sāniem smile.gif

un apsveicu ar mašīnas iegūšanu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK

Pag, mašīna izskatās labi, imo, priekš tāda čuvaka, kuram gign forumā ir teju 1000 post'i. Jauki dzirdēt, ka gan lenteņa, gan šī čuvaka (neizlasīju vārdu) mašīnas maksā samērā lēti, bet izskatās manās acīs tādas tīri foršas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...