Jump to content
GIGN Forum

^V^

Mirstīgais
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ^V^

 • Rank
  Geks
 1. Manuprāt no lielā serveru saraksta mēdz banot nonsteam serverus. Ne uzreiz... bet ar laiku.
 2. ^V^

  World Of Warcaft

  Uz Aszunes spēlēt laikam neieteiktu tas ir pve realms, tas nozīmē garlaicīgi , aiztinos no turienes prom senjau. Uz AQ hordes pusē ir vismaz kādi 30 deguni no lv, ja ne vairāk, bet nekādas lv ģildes nav, nēz nemaz nejūtu ka pietrūktu. Uz privātajiem serv var sabojāt tikai iespaidu par spēli.
 3. Esmu gan pats ņēmis nost prioritātes tiki kādiem processiem, bet manīt viņas gan var ar komandu 'nice' nice -n -20 ./hlds_i686..... vajadzētu būt lielākajai iespējamai prioritātei. 'man nice' ja kas . Tikai liekas ka tev būs jamodificē tas 'hlds_run' skripts nevis, 'nice -n -20 hlds_run..' neko nedos.
 4. ^V^

  World Of Warcraft

  ar to pvp man vismaz liekas ka katrai klasei ir sava taa teikt antiklase ko gruuti nolikt, piemeeram priesteris->warrior, hunter->rouge. Un ja arii esi savus talanta punktus salicis taa lai visus ownotu pvp, tad prieksh pve paliec diezgan nederiigs.
 5. ^V^

  World Of Warcraft

  Veel ne, 16 janvāri BC būs.
 6. ^V^

  World Of Warcraft

  Spēle jau sākas tikai pie 60lvl, līdz 60 lvl ir tikai apmācība , man arī diezko ineresanti neliekas taa lvloshanaas. Bet raidošana gan patīk.
 7. ^V^

  Palīgā!

  Man siemens S75 , bluetooth ir, mp3 ir, atmiņas kartte nāk līzi 128MB, fočiks 1.3MPix ir, , itkā nebremzē, Opera mini arī iet(caur pakaļu tas viss ir, bet ja kautkas ilgi jāgaida var webu browsēt), uzzvanīt arī var . Man bijušas visas siemens S sērijas sākot no S35, varbut nav pats ērtākais telefons, bet cenas un funkcionalitātes attiecība ir laba. Laikam gan cenas kategorijā neietilpst S75 varētu būt zem 180Ls. Ak jā rādžiņa gan nav.
 8. ^V^

  Hmm...

  Ja tu būtu nedzudz attapīgāks tad pamanītu ka es nekur nepieminēju kurš labāks pentium vai AMD, nēesmu gan drošs,bet liekas jaunie procesori ir visi 64bit.
 9. ^V^

  Hmm...

  Ā un redzējis esmu kā darbojas man te blakām stāv divi divprocesoru 64bit Xeoni ar 8gb ram, 15k raidinikiem diskiem.
 10. ^V^

  Hmm...

  nesmu nekaads tur guru tas tiesa, bet tu labaak pamato savus tekstus.
 11. ^V^

  Hmm...

  redboot biš jau tu arī brauc auzās ar tiem 64bit. Ja ir 64bit windows programma nekas nestrādās 2x ātrāk. Jēga no tiem 64 bitiem parādās ja griež baigās multimēdijas, spēles, datu bāzes, izmanto virs 4gb ram. Tie 64 biti ir tikai tas ka procis var sagremot vienā taktī 64 bitu mainīgos un tas nebūt nenozīmē 2x lielāku ātrumu un vēl adresācija ir 64bit, var izmantot virs 4gb rama bez kautkādiem gemorojiem. Saskaitīt 2+2 32 bitu procis un 64bitu procis izdarīs vienlīdz ātri. Draiveri ir visi windows x64 versijai, nu varbūt kautkādas pielnīgas eksotikas nav. Tiesa programmu ir maz CSS ir 64bitu, varētu būt gan tikai steam versijai.
 12. ^V^

  Hmm...

  Sen kautko tik murgainu nebiiju lasiijis
 13. wget http://www.serveriskurtastoolisstaav.com/hldsupdatetool.bin
 14. neesmu kraameejies ar freebsd , bet izskataas ka lai laistu ELF tipa binaarijus freebsd vajag kautkaadas papildus biblotekas instaleet. 1. pasties vai ld-linux.so.2 taads vispaar ir uz diska varbuut jaauztaisa kautkaatds symlinks tam ld-linux.so.2 uz /lib mapi. 2.Pasties varbuut tam freebsd jaainstalee atsevishkji ELF supports, kautkur instalaacijas failos noteikti jaabuut taadam ld-linux.so.2, tad taa paka droshi vien jaauzinstalee. taa riikotos es, un nemaz nenoziimee ka man taisniiba Kapeec neliec linux, bet freebsd ?
×
×
 • Create New...