Jump to content
GIGN Forum

Lielākais/labākais Sarunu Tīkls


gigons
 Share

Kādu pieslēgumu vai priekšapmaksas sarunu karti lietjat?  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

saakumaa bija zivs, bet veelaak nomainiiju uz amigo. laikam pieduura man kkaada vinju akcija tur... cool2.gif

zivij miinus = zona. nezinu kaa tagad, bet agraak bija vnk nezheeliigi shvaki. taadaa zinjaa LMT ir priekshrociibas. par tarifiem hz, neizjuutu iipashi. man patiik, ka amigo peec 20:00 un arii briivdienaas tarifs ir 2reiz leetaaks, citaadi atshkjiriibu izjuutu tikai zonaa.

Link to comment
Share on other sites

nobalsoju par amigo (jo pac lietoju) bet pateikshu vienu nosleepumu amigo ir baigais suuds sad.gif es te taadu mazu experementu uztaisiju, gribeeju zinaat cik samaksaaju pa 1 sarunas minuuti un cena bija diezgan liela ~20 sant.

Link to comment
Share on other sites

ZZ `til I die smile.gif. Laicīgi papildini un nekādas problēmas ar kredītu.

Link to comment
Share on other sites

Okarte ~1 gadu.

zhurnalaa Next, kur bija peetiijums, kura priekshapmaksas karte ir labbkaa, izraadiijaas ka ta lētākā ir URĀ (urlā biggrin.gif). Bet vis neizdeviigaakkaa - Amigo

Es arī to pašu izlasīju NEXTĀ!!!

un lietoju es pagaidām ZZ,lai gan ir bijis gan amigo,gan o-karte,gan hallo,gan tele2 pieslēgums....!!!! biggrin.gifcool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...