Jump to content
GIGN Forum

Burzinsh @ Chilli


^Ali^
 Share

Recommended Posts

a es nebuushu tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tas, ka negribu brukt ar pāris džekiem iedzert aliņu, bet tā vietā ar savu teamu spēlēt viena online cupa finālā, macho un Dr.Paina skatījumā nozīmē to, ka es nebraukšu, jo tur būs baigie lohi un priekš mani pārāk neforši džeki!

Keep up the right thing !

Link to comment
Share on other sites

Es varu ielikt savu pirmo atsauksmi - tauta bija nenormaali daudz. Es aizbraucu uz picu kaa nedzeeraajs. Vareetu meegjinaat uzskaitiit, kas tad tur iisti bija biggrin.gif. Saaksim - vecais kroko ar kundzi, worms, spite, macho, test2, krish, Dr. Pain, Lance, owna, bijach, odinsh, bloodlords, ali, fujiks, outlawz, es iislaiciigi, soliijaas veel buut arii O'D'B, laikam viss. Piedodiet, ja kaadu nostuchiiju un vinja mamma shito lasa un domaa: "damn, vinjsh teica, ka iet pie drauga maaciities, buus jaapiedauza". Nebija kur seedeet smile.gif.

Link to comment
Share on other sites

spite, nē!

Tā iesaakums bija labs tik zeel, ka ar test2 ilgi nevareejam atrast galdinu kur visi ir !!!

Varu teikt tikai to ka peec 8 aliem bija labi un tad, kad iedzeeeru tekilu aizgaaja sirmis ciet biggrin.gif Zinu, ka tam, kas maksaaja reekinu peedeejo man jaaatdod kautkadi 3 lati tur par aliem plus jaaatdod krisham vai ownijam kautkas par zalo !Jaaa vēl paldies viesmiiliigajam krisham(vai tomer kaadam citam iisti neatceros kas tur dziivoja) par to, ka uzneeema savaa mitekliii!!

Bija forsi iereekt ar bijachu naaca smiekli no taa , ka bijach smejaaas + vel pievienojaas ownijs un vispar bija cau biggrin.gif

Publisks fuj allwortham, kas netikai aatri notinaas prom bet vel atbrauca ar masiinu un tapec dzeera miniiti !

Jaaa, paldies visiem kas atnaaca ,t.i., Test2 , extriimlii drin... , macho , dr pain , allworth , krish , spite ,worm, bijach , ownage , vecajam kroko , freelanceram x-pac, outlawz (ceru, ka kaadu neaizmirsu) atvainojos Oddisham par to ka aizmirsu vinu

p.s Man pat nesaap galva cool2.gif

p.s.s seerfotaaji rlz takaaa drosi var man mainit niku uz seerfotaajs thumbsup.gif

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

Bija normāls černis, jo visi taisīja černi biggrin.gif

Tad černis palika vēl lielāks, jo visi lēnām sāka piedzerties.

Tad, kad pēc manas un krisha iniciatīvas tika iztriektas 20 tekilas, černis palika vēl lielāks. Un arī tekilas glāzīge darīga galu pēdējajām ali skaidruma atliekām biggrin.gif

Tad, kad es ar krishu un peinu iztriecām pa b52, man un krisham radās spīdoša ideja pārvākties pie krisha - tā arī darījām (es, krish, macho, peins, test2, bloodlords, worms, spite, outlaws, ali (KNAABAATĀJS biggrin.gif ), freelancers, bijach). Pa ceļam protams paņēmām drinkus, un tad pie krisha notika uuberchernis, kas bija baigi ok!

Visiem, kas piedalījās pasākumā 10cms.gif

thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

bij labii.. maajaas ar intresanti gaaju/braucu

saakumaa nevareeju atrast kaa tikt aaraa no krisha pagalma.. peec tam peekshnji pamodos centraalajaa uz viena no solinjiem, kur kautkaads metaalists ar mani par kko bazareeja.. vish arii izskatijaas skaidraa.

bet pasaakums labs bija images2.jpg

btw ta gign pasaakums shodien piecos?

Edited by FreeLancer
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...