Jump to content
GIGN Forum

Esmu Izmisumā


allworth
 Share

Kas glābs pasauli no iznīcības?  

50 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kaut kā jāīsina laiks līdz darba dienas beigām. Padalieties savās izjūtās. Ja vēl būtu pamatoti argumenti, būtu pavisam burvīgi. Pats personīgi es uzskatu, ka tā būs Stefānija, jo viņa ir darījusi tik daudz laba cilvēkiem un viņas labā aura nomāks visu ļauno zemes virsū.

EDITED: Padomāju, ka balsošanā varētu piedalīties arī Dr. Pain, tāpēc pieliku arī piekto variantu. Enjoy.

Link to comment
Share on other sites

Iebalsoju: Iks cilvēki!!!

Taapeec, ka vinjiem filmaa tas jav vienreiz ir veiksmiigi izdevies!

Btw, patika arii tas, ka vinjiem vieniigajiem no izveelee dotajiem varonjiem nosaukumaa ir burts "X", kas dod zinaamas priekshrociibas taadaa jomaa, kaa pasaules glaabshana! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

pareizi kas x-meni smile.gif lol, ja pasaule būtu tuvo bojāejai, tad es domāju ļaunie x-cilvēki apvienotos ar labajiem un kopīgi izglābtu pasauli! it kā jau ļaunie arī varētu atteikties, bet nebūtu īpaši liela jēga to darīt, jo kur tad viņi varētu pastrādāt savus negantos darbus, ja pasaule būtu iznīcināta? smile.gif

P.S. wolverine pwnz!

post-6-1144928974.gif

Link to comment
Share on other sites

Nobalsoju par 5. variantu, bet reaali domaaju, ka Pasaule nekad netiks izniicinaata, jo ir tik daudz labu cilveeku (betmens, supermens), kas neljauj sliktajiem (taadiem kaa Dzhokers, Indiigaa Iive un visi paareejie pidarasi) iistenot vinju meerkjus, liidz ar to Pasaule nav un nebuus briesmaas, kameer vien shie supervaronji pastaavees.

Link to comment
Share on other sites

Pasaule jau ir iznīcināta.Mēs dzīvojam pagātnē.

Link to comment
Share on other sites

Mazie zaljie.

Es ticu ka vinji pastaav... bet nezinu kaadaa kraasaa vini ir.

Mees pashi sevi izniicinaasim ar visaadaam pashtaisiitaam slimiibaam, bet vini atbrauks un izdzeesiis mums atminju, un izniicinaas visas pilseetas. Pasaule buus taada kaa bija saakumaa un mees visu saaksim no saakuma...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...