Jump to content
GIGN Forum

Admins Ar Cheatiem ?


-ynk
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Man te radaas jautaajums ar vienu manu draugu: Vai adminam ir serverii jaiet ieksha ar CDHACK ? ( nejau pasham speleet, bet specos veerot citus speleetajus)

Un veel tieshi jautaajums gign adminiem: vai juus izmantojat papildprogramas lai nokertu 4iterus ? ( papildprogramas kaa: wallhack )

Viens no mums saka ka admins nedriixt iet iekshaa ar wallhack, bet otrs saka ka visi admini iet ieksh cs ar wallhack biggrin.gif nu vot taa mums ir sanaacis, gaidam jusu viedoklju wink.gif

C ya

Link to comment
Share on other sites

Ar wh ir tizli veerot speleetajus jo ir tik daudz nianshu ko skatoties ar wh nenjem veeraa

tapeec labaak neizmantot wh veerojot spleeleetaajus.

Tapeec man liekas ka wh maisa tikai veerot speleeetaajus jo katrs 5 liksies aizdomiigs.

smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Vai adminam ir serverii jaiet ieksha ar CDHACK ?

nav jaaiet.

nee nelietoju papildprogramas.

bet lol agrak bija kaut kaads no cd suuds. nezinu kas tas bija un vispar nezinu kapec man vinjsh bija laikam tapec ka cd suxoja vai lagoja vai kaut kas taads.un vienmer kad biju beigts vareju redzet kaa citi spele nu tipa ar wh kaut kad tad worms uzlika to ka ar to cd hacku nevar ieet. lol kaut kad tad uzzinaaju ka piespiezhot f5 wh bija arii kamer neesi nomiris:) sanaak es chiitoju biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Nee, pats nelietoju cdhack lai veerotu chiiterus, jo apzinos, ka kaadreiz var shirmiitis aizkrist un var "nejaushi" sakaaroties nospiest to podzinju, kas iesleedz wh arii dziivam esot, taapeec labaak vispaar neeju serveros ar vinju iekshaa.

Link to comment
Share on other sites

Viens no mums saka ka admins nedriixt iet iekshaa ar wallhack, bet otrs saka ka visi admini iet ieksh cs ar wallhack? nu vot taa mums ir sanaacis, gaidam jusu viedoklju?

Par sho es varu tikai apteikt to ja saka ka adimi visi 4iitot tad es laikam esmu idiots jo to nedaru!

ADminam ir jaabuut tam kas rada prieksh ziimi kaa jaaspeelee un japaraada ka 4iitot nedriikst!!!

Nesaprotu vai visi admini ir tik kruti ka izmanto AIM + WH tas ir PSC

Nee, pats nelietoju cdhack lai veerotu chiiterus, jo apzinos, ka kaadreiz var shirmiitis aizkrist un var "nejaushi" sakaaroties nospiest to podzinju, kas iesleedz wh arii dziivam esot, taapeec labaak vispaar neeju serveros ar vinju iekshaa.

un tu taatad esi jau tadu domu apsveeris ieiet serverii un pa4iitot ja taa tad tu arii esi reaals suu******* smile.gif

tikai neapvainojies bet taa ir jo kaa jau shaja apostaa raxtiits kas 4iito un varu pateikt mani tas reaali besii es bez zelastiibas visus banoju man vienalga serverii var palikt mazak cilveeku bet speelees tie kam nav 4iitu un tie kas maak speeleet smile.gif luuk taaa

Edited by shorty.from.lv
Link to comment
Share on other sites

Par sho es varu tikai apteikt to ja saka ka adimi visi 4iitot tad es laikam esmu idiots jo to nedaru!

ADminam ir jaabuut tam kas rada prieksh ziimi kaa jaaspeelee un japaraada ka 4iitot nedriikst!!!

Nesaprotu vai visi admini ir tik kruti ka izmanto AIM + WH tas ir PSC

un tu taatad esi jau tadu domu apsveeris ieiet serverii un pa4iitot ja taa tad tu arii esi reaals suu******* smile.gif

tikai neapvainojies bet taa ir jo kaa jau shaja apostaa raxtiits kas 4iito un varu pateikt mani tas reaali besii es bez zelastiibas visus banoju man vienalga serverii var palikt mazak cilveeku bet speelees tie kam nav 4iitu un tie kas maak speeleet smile.gif luuk taaa

Manupraat, tu neuztveeri domu, taapeec vari atvadiities no foruma uz laicinju wink.gif

Link to comment
Share on other sites

1. Labam adminam tiešām nevajag WH

2. Es uzskatu, ka nav nekas slikts, ka admins "izmantotu" WH citeru ķeršanā - tikai lai atiecīgais admins būtu ar nerviem nenorauties no pavadiņa (kā te dažiem jau izdevās)

3. "shorty.from.lv" - tu esi AKSTS

tu jautāsi kapēc - es teikšu ka tapēc ka tu vienkārši tāds esi, zin ir daudzas lietas kuras vienkārši ir un nevar izskaidrot ( kā piem - 10 x 100g visur ir KG, bet krievijā L ), tā arī tevi nevar izskaidrot - tu vienkārši esi, lai visus uzjautrinātu un cenšanās pierādīt savu taisnību visus uzjautrina vēlvairāk - tad paliec tāds kā esi un nekad nemainies

Mans 4. paraksts ir domats tieši tādiem kāds esi TU

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

vis debilaka lieta ja admins ar 4itiem spele, neko debilaku neesmu redzejis un izbaudijis...

pasa serveri ir admin spectator esp kurs palidz brizos kad gruti saprast

visiem čiteriem novelu smiliez.de_1608.gifsmiliez.de_1830.giflame.gif

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

Vienmer specoju ar wh. Ja gribu sēlēt - izeju ara no cs un ieejubez wh. Klasiskais variants, ka džekiņs vienkārši nagļakā ierubī čitus un bombī - tādu nobanot ir fufelis. Bet pieķert džekiņus, kas lieto haku gudri un neuzkrītoši, ir problemātiksi ar klasiskiem variantiem ir grūti pieķert. Sveiks 4tus Pr0 figaz un dun.

Link to comment
Share on other sites

Kad veel biju admins vienaa serverii, lietoju cdhack, kursh iesleedzas tikai tad kad nomirstu vai spekteeju. Teikshu taa, vieglaak nokjert wh'erus tomeer bija, jo var redzeet kaa aizdomaas turamais reagjee uz cilveekiem kuri nav redzami vai dzirdami.

No saakuma gan vajag pierast, jo skatoties ar wh briizhiem aizmirstaas ieklausiities skanjaas un taapeec rodas taadi stulbi jautaajumi kaa piemeeram:"eee, kaa vinsh zinaaja ?! kaapec vinjam meerkjis bija virsuu !? utt.

Un veel, lietojot wh var redzeet, ka labiem speeleetaajiem meerkjis biezhi vien ir uzvadiits virsuu pretiniekam pirms vinsh to ierauga, jo peec skanjaam,radara,kartes paarzinaashanas un pieredzes var uzmineet(zinaat) kur jaateemee. Taapeec mazpieredzeejushiem adminiem labaak ar wh neniekoties, jo ar wh katrs otrais speeleetaajs izskatiisies peec chiitera smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...