Jump to content
GIGN Forum

Komentētāju Labākie Izteicieni.


Jurko
 Share

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Biatlonaa arii bija labi. Iedziishanaa sievieteem, tas peedeejais kaapums pirms iebraukshanas stadionaa. Tur paraada , kaa Glagowa apdzen Akhatovu.. iebrauc stadionaa, Glagowa saak paarvareet peedeejo kaapumu un Akhatova jau pamatiigi atpalikusi, kad studijaa atskan kliedziens: ''GLAGOWA APSTEIDZA AKHATOVU! KURAA BRIIIDII? NU DROSHI VIEN, KA MUMS NEPARAADIIJA''

Protams kameer raadija kadru kaa vaaciete apdzen krivieti, vinji runaaja par Liidumas plinti un Wilhelmas izcilo sleeposhanu... Kreiposha ownz

XD.gif tas tik ir ko vērts! paši aizmuldās un tad brīnās par to, kas notiek trasē laugh.gif

šito nebiju dzirdējis, jo man TV nava, bet toties dažkārt netā paskatījos tiešraides no olimpiādes vienā nīderlandiešu kanālā, kur viss ir bez komentāriem. un tad gan ir jautri dzirdēt, kā piemēram šņakst un brakšķ nūjas un blīkšķ ripas hokejā, un kā biatlonā ir teksti trases malās 'go, go, go, go!!!' un tie jokainie tiroliešu kalnu zvaniņi, kurus tirina fani. un nav nekādi gudreļi rīmeņi un toļiki kreipāni, heh wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Tikko atkal sievieshu biatlona stafetee komenteetaaji izceelaas. Krch raada taadu tribiini kur pilns ar krievu liidzjuteejiem, kaadi 20 Krievijas karogi. Komenteetaajs saka - "nu jaa sheit redzami Francijas karogi, arii dazhi Krievijas karogi", un tad saak staastiit par franchu faniem, kas tur neskaitaamaa daudzumaa sabraukushi, jo robezha esot ljoti netaalu. To tribiini vairaakas reizes raadiija, bet es nevienu Francijas karogu nemaniiju smile.gif

Link to comment
Share on other sites

man patika 1 pērle no ģeogrāfijas viedokļa -

"latvijas snowbordisti arī brauc uz kaukāzu trenēties ( tas nav nekas ), tas ir liels piedzīvojums braukt ar vilcienu pāri visai krievijai uz otru tās galu, nezinātājiem kaukāzs ir netālu no japānas"

vot šitā ir pērle happy.gif

Link to comment
Share on other sites

man patika 1 pērle no ģeogrāfijas viedokļa -

"latvijas snowbordisti arī brauc uz kaukāzu trenēties ( tas nav nekas ), tas ir liels piedzīvojums braukt ar vilcienu pāri visai krievijai uz otru tās galu, nezinātājiem kaukāzs ir netālu no japānas"

vot šitā ir pērle happy.gif

Vot tas ir LOLisms augstākajā mērā!

Link to comment
Share on other sites

Sodien skatoties biatlonu Kreipāns izspēlēja dažādu ašus jokus ar Krievijas biatlonista Čudova uzvārdu... :"...Un Čudova divi soda apļi netraucē cīnīties par medaļām un, ja paskatās uzvārdu skaidrs, ka šodien krievu veterāns parādīs kādu brīnumu ...--> gardi smiekli..!" smile.gif

Link to comment
Share on other sites

1. Mūsu komentētājs par Momonovu (nu jauno hokeja talantu) :

...un Momonovs pazaudē ripu!

(īsa pauze)

...

...

...

Nu īstenībā es būtu ļoti pārsteigst, ja Momonovs ripu nepazaudētu.

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

Un veel milijons smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...