Jump to content
GIGN Forum

Majas Dsl Vs Baltkom


WolfBlade
 Share

Recommended Posts

Gribejaas uzinaat kursh ir labaaks prieksh CS no shiem diviem. Mosh kaads kau ko var ieteikt, jo ar manu pashreizeejo netu pings pa dienu ir no 150 - 300 naktiis labi ja 50-70. Man ir iespeeja izveleeties tikai no shitiem diviem. Man ir Baltkom kabeltelevizija bet hz vakaros daudzi kanaali gluko tad mosh ar netu arii tas pats buus?

Link to comment
Share on other sites

Nu kad es lietoju baltkomu kādu gadu atpakaļ 2 gadus no vietas, tad pings vislaik bija 20 un nekad nemainījās. Cits stāsts ir uyam, kuram tik jauki vis negāja. Nezinu vispār pašreizējo situāciju. Kas attiecas uz mdslu, tad tas jau drošvien būs stabilāks vēl par baltkomu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu man ir baltcom kopaa ar Tv un nu i - nets itkaa loti teicams paslaik protams ir shii probleema ar Vienaadajiem Ip bet man ir reala ip un man tas netraucee , diepig.gif btw i - nets vislaik stradaa un viss itkaa ok , ieprieksh man bija mdsl un tas bija vispaar super nets Cs pings 10 - 29 un taa vislaik , tagad ar baltccom netu man ir 30- 50 videeji !

P.S Iesaku Tew Nemt ** MDSL ** 047.gif

GL ts_r1.gif

Link to comment
Share on other sites

Peec personiigas pieredzes varu teikt ka abi chakareejas vienliidz. Ik pa laikam abiem sanaak meesli.

Bet peedeeejaa laikaa skjiet ka MDSL tomeer palicis stipri stabilaaks.

PS - Ja vaig CS tad viennoziimiigi njem MDSL!

Link to comment
Share on other sites

Cik cilveeku tik viedoklju. Man veel pirms kaada meenesha, paaris meeneshus pastaaviigi mdsl lagoja, pings cs`aa uz serveriem ar apollo netu 60-80, uz paareejiem 80-100, lielaakas slodzes stundaas uzkaapa liidz 200-400. Tikai naktiis un no riitiem pings bija ideaals. Tagad itkaa peedeejaa laikaa vairs nelago, laikam sataisiijushi visu to shtelli, bet nu shii nebija 1.reize, kad man apollo nets vairaak kaa pusotra piesleeguma gada laikaa taa chakareejas. Agraak ar pdsl arii bija k-kas liidziigs.

Link to comment
Share on other sites

Cik cilveeku tik viedoklju. Man veel pirms kaada meenesha, paaris meeneshus pastaaviigi mdsl lagoja, pings cs`aa uz serveriem ar apollo netu 60-80, uz paareejiem 80-100, lielaakas slodzes stundaas uzkaapa liidz 200-400. Tikai naktiis un no riitiem pings bija ideaals. Tagad itkaa peedeejaa laikaa vairs nelago, laikam sataisiijushi visu to shtelli, bet nu shii nebija 1.reize, kad man apollo nets vairaak kaa pusotra piesleeguma gada laikaa taa chakareejas. Agraak ar pdsl arii bija k-kas liidziigs.

Yes, yes, man taa pat pavisam nesen bija, bet tagad baigi zhiki iet tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Dziivoju Bauskaa un pa cik vieniigais ineta piesleegums kaads sheit pieejams ir apollo, un vinjsh reaali sako :/ vieniigais ka vinjsh ir stabils un reti kad pazuud, bet kaa jau fb mineeja vinjsh pingo...

Piem es normaali paspeeleet varu tikai no riita puses vai naktiis...

Mmm zinaatu kko vairaak par balktom vareetu veel sho to uzraxtiit...

un cenas zinjaa mdsl nu galiigi nav izdeviigi :/ kaa arii liigumaa mineetie punkti ir galiigi garaam

Edited by fasty
Link to comment
Share on other sites

Nja dzīvoju aizkraukles raj. un apollo visi reaali sako. Pašam gan ir pdsl, kurš man gign never vaļā pirms 18:00 zaban.gif Tomēr te daudziem ir mdsl un csā nav starpības pdsl, vai mdsl pings lielāko dienas daļu ir pāri 100.

a kur tu dziivo? es aizkraukle smile.gifhuh.gif

Link to comment
Share on other sites

Nja dzīvoju aizkraukles raj. un apollo visi reaali sako. Pašam gan ir pdsl, kurš man gign never vaļā pirms 18:00 zaban.gif Tomēr te daudziem ir mdsl un csā nav starpības pdsl, vai mdsl pings lielāko dienas daļu ir pāri 100.

ver ver, man uz viena kompja arii pdsl, vnk pagaidi ilgaaku laiku un atveers thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...