Jump to content
GIGN Forum

Solariumm


cilveeks
 Share

Recommended Posts

big_shit tu mazliet paarprati... tas nebija domaats ja nepatiik bilde ka taa.. aij whatever..

ja es esmu puikmeitene, jo man nepatiik taa bilde, tad big_shit arii ir puikmeitene, jo vinjai arii taa bilde nepatiik.

un starpcitu, biezhi vien meitenes sauc tavaa uzvaardaa. un vispaar, kaads visam sakars ar uzvaardu.lol.

p.s jaa, speciaali izmekleejos, lai atrastu to bruunaako smile.gif un citaas bildees tu arii izskaties diezgan bruuns ( bruuns, nevis iededzis ) evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cik varu teikt ka tur uz photoshopa ir taisiits ... tur tieshaam arii izskataas ka ir paardedzis un PAARAAK nedabiigi... puiikmeitene.. nu kaa izskaidrot.. nu nezinu taada ka tu wnk:) tusejas tikai ar dzekiem lielakoties + vel cseriem (paraka pakape)

p.s anfisa atradi jau arii pashu paartaisiitaako bildi un visbruunaako..

Vot es nesaprotu!? Ka var pa cilvēku dirst, ja tu ne reizi viņu nēsi redzējis(ok mayb kļūdos, mayb nē)Kapē tu domā ka viņa tikai lielākoties tusē ar džekiem, nevis draudzenēm!? Un kapēc viņa nevarētu tusēt ar džekiem, un pietam vēl ka tu esi tik traki pārliecināts, ka viņi visi ir uuuberiigie cseri!? Un par tavu bildi runājot, pilnīgs BULLSHITS, kaut vai arī tā ir taisīta ar Photoshop! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Vot es nesaprotu!? Ka var pa cilvēku dirst, ja tu ne reizi viņu nēsi redzējis(ok mayb kļūdos, mayb nē)Kapē tu domā ka viņa tikai lielākoties tusē ar džekiem, nevis draudzenēm!? Un kapēc viņa nevarētu tusēt ar džekiem, un pietam vēl ka tu esi tik traki pārliecināts, ka viņi visi ir uuuberiigie cseri!? Un par tavu bildi runājot, pilnīgs BULLSHITS, kaut vai arī tā ir taisīta ar Photoshop! wink.gif

nu galvenais tak kaut ko uzdirst wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Nezinu shitas topiks ir pilnigs bulshits Bija reiz burnout.lv topiks BMW vs Pareejie bija apmeram liidziigi bet tur viniem apnika un to nolokoja! laugh.gif

oi tas bija labs topiks... Edzulis teica, ka BWM ir tas komforts, kas vinam vaidzigs, bet type44 teica, ka vinam gan maz ta komforta vaigot, neerti sedekli, plastmasas panelis, kurs krakst katra bedre laugh.gif bija bmw atbalstitaji un edzulis, kuram ka parasti iegrieza, par to, ka vina BMW ir dzeltens. Ka ta nav bwm krasa un , ka visiem nak reka ieraugot netiru + dzeltenu bmw laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest UnDerPantS-
Nezinu shitas topiks ir pilnigs bulshits Bija reiz burnout.lv topiks BMW vs Pareejie bija apmeram liidziigi bet tur viniem apnika un to nolokoja! laugh.gif

Taisniiba, vnk apniik jav lasiit - vienu un to pashu maljam atkal un atkal... 76.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...