Jump to content
GIGN Forum

Alkohols


cilveeks
 Share

Recommended Posts

gribeetu uzzinaat kaads snjabis ar kaadiem uzdzeramajiem iet kopaa un wispaar ne tikai snabis... es tik zinu ka vaniljas zelta vaarpa+aabolu sula ir vienk r0xorz un baltais snjabis wienalga kaads ar energijas dzeerienu shark vispaar iesaku pameegianat.... 100 uz 100ml jaukt wink.gif ieteikumi?!?

Link to comment
Share on other sites

nu peec garshas man patiik shnabis "OKEAH" plastamasa pudelees un ka uzdzeramais kalpo litriigais Alus meistars gaishais.

veel labi Shnabis ar zaptsuudeni thumbsup.gif

Martini + Spraits = idelajniks

Tekila-sieviete-saals-kakls-oliive= 4.gif

Un 40% shnabis kopaa ar Skaabeetu gurkju sulu, galvaa dod bet shnabi vispaar sajust nevar smile.gif

shitais viss driizaak taadiem siinjiem domaats, par taadiem exclusiiviem daudz ko nezinu taadus biezhi nepeerku...

Edited by fasty
Link to comment
Share on other sites

Dazi mani miilakie koteili!

Asinnaina Meerija - 1)Degviins

2)tomaatu sula

3)tobasko meerce

Dzirkstossais - 1)Bezalkoholiskais ssampaanietis

2)martini

3)daudz ledus

4)Saldeetas zemenes

Melnais samts - 1) Vnk melnais balzaams + ledus!

Daikiri - 1)Gaissais rums

2)pipermeetru likkieris

3)citronu sula

4)puudercukurs

Un mans passa izgudrojums "Vasaras veldze" - 1)Laima sula

2)Sasmalcinats ledus

3)pipermeetru lapas

4)dzeeriens sprite

5)degvins "moscow standart"

Link to comment
Share on other sites

es smagi shaubos, vai cilveeks te gribeeja kautkaadus kafejniicu maz-alkoholiskos kokteiljus dzirdeet. cuz they're for sissies anyways. nee, te vajag iistu viiru speeciigos kokteiljus, piemeram:

"Zaljaa feja" - 3/5 absints, 2/5 aabolu sula + kaneelis

"Zveers" - 2/5 viskijs, 2/5 shnjabis, 1/5 kola

"Exotic Mix" - 1/5 shnjabis, 1/5 brendijs, 1/5 likjieris, 1/5 absints, 1/5 kvass

"Karstaa riikle" - 4/5 etikja esence, 1/5 spraits

u.c.

p.s. pinky - mojito nevis mohito.

Link to comment
Share on other sites

lol. es stipros dzērienus reti kad dzeru un kokčikus vēl retāk, bet no tiem kurus esmu dzēris - tekila ar hvzkādu energy drinku tik labi iet lejā. Jomajo kā es no šitā vienreiz totālā pārpāli iegāju.

Šņabi dzeru tikai tīru. Var uzkost citroniņu - tad feini. Dr. Pain ir lielisks kokteiļu māsters. Kokteilis 1/2 šņabja, kaut kāds kompots, vēl kaut kāds sīrups, vēl kaut kādi pāris šķidrumi kas tika uz vietas atrasti + atlikušais tika aizpildīts ar aliņu un dekorēts ar marinētu gurķīti (diezgan liela glāze) - bija ok.

a no kokčikiem visrullīgākais ir long island ice tea jo tur ir 5 šmigas smile.gif

Link to comment
Share on other sites

a no kokčikiem visrullīgākais ir long island ice tea jo tur ir 5 šmigas smile.gif

jaa shis patieshaam ir labs!

a taad normaals maajas variants ir sarkans/sarkans t.b lb cranberry ar rusian sweepst!

nu kadaa baaraa/klubaa ieteiktu panjem B52, taads tiiri garshiigs, beet ar vinju var labi pielikt punktu vakaram, vismaz tai daljai ko atcereesies nakamajaa dienaa smile.gif

Link to comment
Share on other sites

3/5 martini 1/5 shnjabis 1/5 citronu padzeeriena + 1/5 ledus (recepte, kuru iemaacijos no 1 geja)

mana peedeejaa darba pasaakuma recepte:

1. njem kausu

2. 3/5 pielej ar shnjabi

3. 3/5 pielej ar viinogu sulu (kura, par nelaimi beidzas, lieko nodzer un lej veel klaat)

4. veel 1/5 pielej tomaatu sulu (ja nelien, nodzer veel no jau esoshaa kokchika)

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, principā iet viss kopā tiri čiki briki!

Vienīgais ko nebaudīju bet redzēju kā dzer bija šņabijs un pa virsu kefīrs.

Nu ne sajaukts bet kā uzdzeramais! Izskatījās ka čaļiem tā štelle patikās. No malas gan tas bija tā visai savādi smile.gif

Link to comment
Share on other sites

es piektdienu sajaucu vienu taadu drinkinju, kas tajaa briidii likaas tiiri normaals. Taatad mazaa shabja glaaziitee, kuraa uz puseem sajaukts shnjabis (baltais a.k.a. caurspiidiigais a.k.a. dzidrais a.k.a. suuds peedeejais) un shampis (visprastaajais). Man patika.

Par to uuberdrinku, ko sajaucu naakamajaa riitaa. Tur bija iekshaa mazliet shnjabis, mazliet fantas, mazliet vinaara (ja nemaldos), mazliet melnaa balzama, mazliet siirupa, mazliet alinjsh. Viss tika sajaukts puslitra kausinjaa un pa virsu uzsprausts gurkjiitis. Bija baigi labais. Iesaku visiem.

p.s. Jaasaka kaa ir. Peec taa izdzershanas, otrais riits paartapa otrajaa dienaa smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...