Jump to content
GIGN Forum

Joki.lv


Bucher
 Share

Recommended Posts

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: GIGN CS 1.6 / Pub / CD 4.31

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: Bucher

BAN] Iemesls banam: banoji mani? ? catharsis

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 43 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec 6 dienam 22 stundam 38 minutem 17 sekundeem

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ---------------------------------------------------------------

tjipa chiiteru truukst? baigaa jega vel tagad visiem forshajiem spelet zem feik nikiem? nu es it ka uzmetu aci un tas geks riktigi temeja caur sienam virsuu! nu nebija nekada uubernereaala, es ar savu superdzirdi it ka ari vareju sadzirdet to visu, bet to geku pirmo reizi redzeju un vinsh ari ta temeja precizi caur sienam! ari ta parak uzkritoshi! piemeram ja es zinatu, ka tur kads ir es njemtu un noshautu, bet vinsh ta manurprat diezgan lieki vilka lidzi caur sienam (jasak meistariigi chiiterigi sad.gif ), tapec ta iekrita redzes lokaa!

es ari pedejas 2 nedeljas nebiju spelejis, moshka tas forshais jau speleja kadu laiku ar to niku un mosh parejie admini to zinaja un es ne! nu katra zinjaa atvainojos! plz nonjemat banu, es kareiz no brivlaika sakuma ipashi daudz nespeleshu, gribejas vel pedejas dieninjas norm CS paspelet un te pekshnji...

edit: no brivlaika beigaam tb

Edited by Bucher
Link to comment
Share on other sites

es ari pedejas 2 nedeljas nebiju spelejis, moshka tas forshais jau speleja kadu laiku ar to niku un mosh parejie admini to zinaja un es ne!

nē es katru dienu kautcik te paspēlēju un 1. reizi tādu manīju. bet tas vēl nebūtu nekas. pirmstam serverī spēlēja džeks ( niks laikam MJ NBA ), kam bija imunitāte un 1. raundā būdams terors viņš ar 4-4 skraidīja sad.gif

Link to comment
Share on other sites

nē es katru dienu kautcik te paspēlēju un 1. reizi tādu manīju. bet tas vēl nebūtu nekas. pirmstam serverī spēlēja džeks ( niks laikam MJ NBA ), kam bija imunitāte un 1. raundā būdams terors viņš ar 4-4 skraidīja sad.gif

shitas izklausiijaas visnereaalaak biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: GIGN CS 1.6 / Pub / CD 4.31

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: Bucher

BAN] Iemesls banam: banoji mani? ? catharsis

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 43 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec 6 dienam 22 stundam 38 minutem 17 sekundeem

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ---------------------------------------------------------------

tjipa chiiteru truukst? baigaa jega vel tagad visiem forshajiem spelet zem feik nikiem? nu es it ka uzmetu aci un tas geks riktigi temeja caur sienam virsuu! nu nebija nekada uubernereaala, es ar savu superdzirdi it ka ari vareju sadzirdet to visu, bet to geku pirmo reizi redzeju un vinsh ari ta temeja precizi caur sienam! ari ta parak uzkritoshi! piemeram ja es zinatu, ka tur kads ir es njemtu un noshautu, bet vinsh ta manurprat diezgan lieki vilka lidzi caur sienam (jasak meistariigi chiiterigi  sad.gif ), tapec ta iekrita redzes lokaa!

es ari pedejas 2 nedeljas nebiju spelejis, moshka tas forshais jau speleja kadu laiku ar to niku un mosh parejie admini to zinaja un es ne! nu katra zinjaa atvainojos! plz nonjemat banu, es kareiz no brivlaika sakuma ipashi daudz nespeleshu, gribejas vel pedejas dieninjas norm CS paspelet un te pekshnji...

edit: no brivlaika beigaam tb

Nevajag dirst. Tu mani banot gribēji tikai tāpēc ka man viens haļavnais heds uz tevi sanāca. Nešāvu es ne caur kādām sienām, kur nu vēl tēmēju līdzi. Es tur drīzāk kā pēdējais bots pāris reizes atmiru. Spēlēji tu pretējā komandā tāpēc skuju tu tur kaut ko varēji no manis redzēt. Nebūtu painam tā pati ip un nebūtu viņš nobanots - es to nemaz nebūtu pamanījis, jo tu tur skatījies max 2 raundus mani. Še tev laiks pārdomāt pirms banot. Zb.

ok ok ok es vēl saprastu ja man tur būtu MAD AIM un PRO HS SHUTING SKIZLLZZLZZ!!!11 bet es tur vienkārši vazājos kā tāds duraks riņķī.

Ak pie reizes vēl pieminēšu vēl vienu lietu. Spēlēju es sen (1-2mēn) atpakaļ ar tevi un cilveeks mapi de_survivor - neatceros ar kādu niku vairs. Tu tur kā tāds višijs dirsi visiem CT virsū un tev lielākais čoms bija cilvēks, kurš kādu varēja nošaut. Pats būdams riktīgs pimpis. Vēl atceros kā sēdējām abi mašīnā, un es tur cenšos vislaik apsēsties tā - ka tik nu es viņam netraucētu, ka tik nu viņi neuzminētu, ka tur vēl viens ir un nešautu pa viņu - cenšos cik varu... beigās mūs nošauj un tas kroplis vēl pasaka "NAHUJ TU TUR SĒDI BOT???? JA TU NEVIENU NEVARI NOŠAUT???" Man asinis vārījās. Tipa ideja tāda - katram kurš kaut kur apsēžas pirms tam ir jāizvērtē savas iespējas kādu nošaut un ja viņas nav 100% (nekad nebūs), tad viņš tur sēdēt nedrīkst - tāda laikam ir cilvēka filozofija. Turpinot par tevi - spēlējot to karti, tu man izteikti riebies, jo izturējies kā parasta iedomīga dirsa, tāpēc esmu tikai priecīgs, ka atradās iemesls nonahrenizēt tevi (kaut tik uz laiku) no gigna.

Ejiet jūs visi dirst (nu ok, pagaidām tikai Buchers un cilveeks [bet ir vēl]).

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

aaa un macho! to gadijumu es laikam ari atceros! nu tad vnk tiims bija nereaals un visu laiku laida kaut ka kriva T un mani shava mugura bezjeegaa un tas kretineeja, tapec es pateicu cilveekam (lai ari fragers, kaut vismaz vieniigais kaut ko rubiija), lai mes abi ejam kopaa fragot un mes gaajam uz to to4ku kur smagais un seedeejaam divataa augsha aiz egliitem un tas bija forshi!

un macho vareji tad toreiz ari kaut ko pateikt, nevis tagad mani te apcelt! es tevi cieniiju lidz shim, bet nu vairs ne!

Link to comment
Share on other sites

Man Bucher arī tā riktīgi piebesija dd2 vakar. Nu psc spēlēju, kā CT piemirsās par C4 nekas netika speciāli nepildīts biju es un velviens 4uvaks palikuši dzīvi man uzlaida xrocket, kad sāku kustētie, bet sapratu, ka ir jau par vēlu. Neatceros īsti, bet man liekas, ka atkal tikai mani vienīgo uzlaida gaisā. Nu labi ar to itkā pietiktu, bet nē vēl uzliek Llama, pat sec. nepagāja kā izkikots. Nu labi eju atpakaļ atkal kā CT. Es palicis viens A spotā, uzliek C4 B skrienu atvācu ari pēdējo T un tulīt mīnēšu, kad nemanāmi vairs nekustos uz prieksu un atkal xrocket un tā nokrīt no gaisa famas un defuse kit, ko biju uz laimi iegādājies. Manuprāt es būtu paspējis, ja nē tad tur mm būtu palicis pāri, C4 tikšķis bij 'pēdējā ātrumā tiko sācies un C4 man bij acu priekšā. Nu un kā attaisnojumu es saņēmu: nepilda misiju. Misiju es pildiju 100% un 80% esmu pārliecināts, ka tā būtu izdevusies,ja nē tad tā tomēr nav misijas nepildīšana, vnk izgāzusies. mad.gifmad.gifmad.gif

EDIT: P.S. piemētīšu vēl demku lai atkal nebūtu runas - tā nebija, ko tu melo utt.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

izskatiet lūdzu kāds traffika gadījumu lai pie reizes viņam (bucheram) var slap/slay/rocket noņemt.

Bucher, tagad tu tāds mīļiņš, jaukiņš, a pret nepazīstamiem cilvēkiem rādi savu īsto seju - dirsīgs pidiņš, kuram visus patīk saukāt par botiem.

un macho vareji tad toreiz ari kaut ko pateikt, nevis tagad mani te apcelt!

LOL? Piemēram ko? "Es esmu macho, liec mani mierā"? haha. Un kāda apcelšana, es stāstu kā bija.

Link to comment
Share on other sites

satiksme bij viens pats pret awp + bumba un piebeidza awp... atmiineet nebuutu paspeejis, bet par rocket gan vareetu pastriideeties. it kaa jau nekas liels- taapat naave, tikai rocket satiksmei status bojaa...

Edited by whitesnake
Link to comment
Share on other sites

Noskatiijos Trafika demku.

1.Momentaa bija taa, ka vinsh seedeeja ar piiliiti a.k.a. tmp b spotaa aiz kastes, kad teriishi a spotaa uzlika bumbu. Bez vinja veel bija flufijs palicis. Tad kad bija uzlikta bumba trafiks pieceelaas un laikam sataisiijaas uz a spotu (diezgan aatri btw) kad buchers vinju sirsniigi kaadas 20 reizes ieslapoja. Otru ne. Tas Fluffys arii bija B un vinji abi caur c skreeja uz a spota pusi. Trafiks izdomaaja nogriezties uz a2 un sanjeema xrock. Flufijs laikam palika pie c un vinju noshaava.

2.Momentaa trafiks skreeja uz b, novaaca Rawenu, kursh bija palicies peedeejais, bet bumbu vinsh 100% nebuutu paspeejis atmiineet un taapat buutu uzspraadzis, taa, ka tas xrock bija pilniigi bezjeedziigs.

-EDIT- Peec pirmaa momenta naakamajaa raundaa sekoja xllama uz trafiku, kas, manupraat, bija diezgan nepamatota.

Link to comment
Share on other sites

Paldies izklāsts ļoti labs! Tikai par to pēdējo būšu kļudijies sry vnk viss notika ātri + kad jutu kad būs xrocket man sāk lagot. Un stati man diezko neinteresē spēlēju priekš fun, tikai man to visu fun izjauca buchers. gussa.gif

Link to comment
Share on other sites

vislaik bijaat te puse taadi draugi bucheram kad veel kaads daudz augstaaks par vinju neatrada pamatotu iemeslu kaa vinju nolikt un uzreiz viss kretiinisko liideeju bars pakalj ar savaam raizeem pret vinju un peeksn visi saakat visi vinu nodirst... aa un jaa zinu ka arii mani tagad te wissi nolix bet nu taa ir laikam gign politika ka tik kaadam te ieliist...GL.. ceru ka pa shito banu neatraushu uz gign tikai smile.gif un starpcitu jaa macho to atceries... njaa tas tiesaam bija diezgan stulbi no manas puses tur man nau ko teikt.. jo reaali bija piebesiijusi visaadi stulbi boti ar savaam izdariibaam toreiz tajaa survivor ka bija jaasaak cjist lamaaties jau par bezprigeli... nu takaa atvainojos smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu par trafficu! nu es to xrocku uzliku, lai tu saktu pildiit misiju! jo pirsm tam pa karti tu ar to ipashi neaizravies! tanii situacija ari tu biji uz a! cik atceros rawens novaaca vienu uz b! bija maz laika lidz raunda beigam un butu taka jazin ka visticamak vinsh uzliktu bumbu uz b! tad nu vinsh ari uzlika, a tu kaut ko tur bremzeeji vel pa a un b spota iegaji pedejas sekundes un ta pat nemeginaji atmiineet, bet gan ar walk kaut ko zhuriiji un novaci rawenu!

es uzskatu, ka pildiit misiju ir atmiinet bumbu, nevis bezjeega neko nedariit un vnk ieskriet spotaa pedejaas sekundees un uzspragt! tu lidz spradzienam pat lidz bumbai nebutu ticis, tapec ta kaut ka iegribejas ta izdarit (uzrockot vinju pirms spradziena), domajot mosh ka saksi kaut ko jedzigu dariit! ja jusuprat es neuzskatu pareizi, tad varat man njemt nost to slay!

macho kaut ka ta ari vispar ir bet nu!

vispar serveri manliekas es ar visiem adminiem un patstavigajiem speletajiem norm satieku un vinji kaut cik ari norm spele un ne4akare pratu! nu mosh uz tadiem sudigakiem es aizsvilstos nedaudz bet nu tads es esmu! nu saprotu, ka tev jarupejas par tadiem trafficiem kuri ir ziedojushi smile.gif

aa flashback! man nav xllama!

aa un vel macho tanii survivoraa! tik traki manliekas es neko nedirsu! kareiz sakuma man norm gaja, bet tad tiims vnk saaka iet visi uz vienu spotu un tad es varbut kaut ko pateciu, bet ilgi es neteicu, es sapratu, ka nebus jeega, tapec vienkrashi aizgaju zhurkot aiz egliiteem, kur butu neatkariigs un nebuus neviens ko vainot smile.gif

un ne jau "haha lol es esmu macho", bet vareji hotj toreiz pateikt "bucher pidinj, nedirs" vai kaut ko tadu! tas iedarbotos

Edited by Bucher
Link to comment
Share on other sites

Bucher, tagad tu tāds mīļiņš, jaukiņš, a pret nepazīstamiem cilvēkiem rādi savu īsto seju - dirsīgs pidiņš, kuram visus patīk saukāt par botiem.

tā ir visur - ja lielie admini nav, tad var darīt pēc savas patikas, ja godīgi, tad tas ir bērnišķīgi. tas tāpat kā, ja tavs lielais brālis nav mājās, tu ņemsi un spēlēsies ar viņa foršāko māšīnu, kaut zini, ka tas nav atļauts. un man vienmēr ir besijuši šie lielie PRO, kuri pubā var novākt kādu un tad jau aiziet foršie: "bļa, bot, ko tu dari?", "tāds bots, kā tāds bots vispār var kādu novākt..." ja godīgi, manuprāt, tas galīgi debīli... visi nespēlē cs 8 gadus un nevar izdarīt to, ko dara pieredzējuši spēlētāji, ja nervi netur, tad vajag iet ravēt bietes, uz lauka neviens netraucēs, būs svaigs gaiss utt. nez, man pret bucheru un cilvēku nekas nav, tikai vajag apvaldīt tās emocijas, kas laužas uz āru, padomājiet kā jūs sevi pasniedziet citu acīs un latvieši (man liekas) ir tādi atriebīgi... tas nav smuki...

P.S. Bond - Explosive smile.gif

Link to comment
Share on other sites

slow hands jaa es esmu super nereaalais PRO smile.gif kursh visus parejos saukaa par botiem!!! tas ir tik super forshi!

aa un par tiem lielajiem adminiem - lol! es it ka rikojos vienadi vienalga vai ir lielie admini vai nav! man ari patik kad vinji ir, jo tad es necenshos adminet - atstaju to vinju zinjaa, bet ja juutu, ka kadam vajag rocketu tad uzlieku arii!

un tanii reizee ar trafficu arii peins bija, kursh ari bija bargs pret CT smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...