Jump to content
GIGN Forum

Patiesiibas Speele


You Use Drugs?
 Share

Recommended Posts

Pieņemot, ka nav iespējams izvēlēties citu cilvēku- ko gribētu savākt sev līdzi uz faking siltu, augļiem un bekonu pārpilnu, bet tomēr neapdzīvotu salu?

Tavu šalli.

Kādi plāni nedēļas nogalei?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

es tādus lielus sporta pasākumus mēģinu skatiīties, tā lai redz pēc iespējas vairāk un ir liels prieks redzēt ka piedalās latvieši vismaz ir par ko pafanot un atbalstīt.

kad tavai pasei beidzās derīguma termiņš?

Link to comment
Share on other sites

Uj, tagad nevarēšu pateikt. Laikam kādā 97-98 gadā. Bet atceros, ka tas bija Ericsson ar batareju, lielāku nekā mans tagadējais telefons :D

Uz Latviju sabrauca vairums krievijas oligarhu... Vai var būt tā, ka uz Jauno Vilni šie vienkārši "nopirka" labu laiku?

Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi, tad nav sanācis pasekot līdzi un pašlaik nezinu NEVIENU, kurš vispār brauc uz viņām. Bet gan jau paskatīšos un tad zināšu.

Gribētu būt ļoti turīgs? (miljonārs vai miljardieris)

ps. Jūs, bļe, beidziet apdirst Jauno vilni, nav viņš nemaz tik slikts, tāpat kā tie Krievijas krievi - tas nav gluži tas pats, kas mūsu mikrorajonu pidari. Jā, viņi ir savādāki, bet vismaz viņi šeit atstāj kādu kapeiku un piedevām noreklamē mūsu valsti diezgan palielai auditorijai (un manu pilsētu, hihi). Un jūrā ūdens, vismaz vakar, bija ļoti labs!!!

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc gan nē. Es domāju, ka jebkurš gribētu. Tam protams ir savi mīnusi, bet plusu tam ir daudz, daudz vairāk.

Cikos parasti ej gulēt vakarā un cikos no rīta celies? Kāpēc? (darbs, skola, pašam gribas tā, etc.)

Link to comment
Share on other sites

Gulēt pēdējā laikā sanāk iet ap 00:00. Kad ir rīta treniņi, ceļos 7:00. kad nē 8:20 uz darbu. Lai komfortabli izgulētos, man vajag vismaz 9 stundas.

Kāpēc tik daudz lohi-tautudēli ir pret Jaunā Viļņa pasākumu krastmalā?

Link to comment
Share on other sites

Jo krievi ir kā bubulis, ar ko baidīt mazus bērnus.

Esi kādreiz notriekts/notriecis kādu ar mašīnu/velosipēdu?

Pagaidām nē, bet noteikti tāda reize pienāks, jo CSN ievēroju diezgan virspusēji - gan ar k2, auto un velo.

Tava sapņu darba vieta?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...