Jump to content
GIGN Forum

dyversant
 Share

Recommended Posts

Vienkārši pizģec.

Es tiešām nesaprotu, vai tas tagad ir normāli, ka jau 12. klases skolnieks ir nospriedis sev mērķi kraut kastes un strādāt noliktavā? Tad nahuj bija vajadzīgs 12 gadus mocīties? Varēji jau sākt šancēt kā melnstrādnieks pēc 9. klases.

Kur mūsdienu jauniešiem ir palikuši kaut kadi mērķi dzīvē? Kur ir palikusi elementārā ambiciozitāte?

Kaut gan, ko es te stāstu, lieki sacepos. Čakarējiet savu dzīvi paši.

Da kanewna, visu dzīvi kraušu kastes utt... Protams ka nē, vēlos uz 1gadu aizbraukt piepelnīties augstskolai un vēl priekš sevis naudiņu nopelnīt, jo pagaidām nav man tik daudz naudas lai varētu kaut kur talāk domāt iet...

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Tad jau labāk ir ņemt studiju kredītu, nekā braukt prom un par vergu kļūt.

un jēga? tāpatās viņš pēc tam ir jāatmaksā :D

protams, var jau par to studijas kredītu izmācīties kādu labu arodu, bet, cik cilvēki, kuri ir izmācijušies labu arodu hujārī pa uk un citām svešzemēm, darot visādus darbus? ĻOTI DAHUJA, kas ir vairāk par dahuja!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

un jēga? tāpatās viņš pēc tam ir jāatmaksā :D

protams, var jau par to studijas kredītu izmācīties kādu labu arodu, bet, cik cilvēki, kuri ir izmācijušies labu arodu hujārī pa uk un citām svešzemēm, darot visādus darbus? ĻOTI DAHUJA, kas ir vairāk par dahuja!

hz ko tu tur vari muldēt ar savu vakarenes diplomu. ja tu nejēdz dabūt darbu pēc studijām, pats vainīgs.

Link to comment
Share on other sites

hz ko tu tur vari muldēt ar savu vakarenes diplomu. ja tu nejēdz dabūt darbu pēc studijām, pats vainīgs.

Tagad pastāsti to kāda tev ir izglītība (vidusskola neskaitās) un kur tad tu gudriniek strādā.

Man kaut kā smaga aizdoma, ka tu vēljoprojām mācies vidusskolā un domā, ka es baigais pipars, kuru paņems uzreiz darbā, jo tev ir diploms un kā jau minēju tādēļ, ka esi ahujenais pipars.

Palabo mani ja es kļūdos.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Tagad pastāsti to kāda tev ir izglītība (vidusskola neskaitās) un kur tad tu gudriniek strādā.

Man kaut kā smaga aizdoma, ka tu vēljoprojām mācies vidusskolā un domā, ka es baigais pipars, kuru paņems uzreiz darbā, jo tev ir diploms un kā jau minēju tādēļ, ka esi ahujenais pipars.

Palabo mani ja es kļūdos.

Kaut gan spriež viņš diezgan klišejiski, bet tomēr daļa taisnības ir tajos vārdos. Ja ir vēlme - darbu var atrast viemēr tādu, kādu gribi, galvenais ir ieguldīt pietiekamu laika daudzumu tajā visā. Un iesākumam bez īpašām iemaņām saņemt grašus. Un cik man ir zināms no ļoti daudziem gastarbaiteriem, kuri arbrauc uz šejieni atpakaļ - 13 no 14 man zināmiem cilvēkiem negrib strādāt tīru darbu par tādu naudu ko piedāvā Latvijā karjeras sākumā un labprātāk brauc uz vieglu piķi. Es jau nevainoju viņus, katrs izvēlās kā šim dzīvē būt, bet jātcerās, ka visu dzīvi netupēsi kartupeļu laukā.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Līdz šim visur, kur esmu rukājis, visiem ir pie vienas vietas tas diploms. Pašam tikai videnes atestāts. Tāpat arī ar visu diplomu kabatā sākumā nekāds spīdošais darbs par štuku mēnesī tev nespīd ( ir protams izņēmumi, bet... ). Ja strādāt vēlēsies un to parādīsi, nevis strādāsi tikai tāpēc, ka ir jāstrādā, tad arī izaugsmes iespējas parādīsies. Ja cilvēkam ir reāls naudas trūkums, tad piepelnīties nav nekas peļams. Jo ja tu gada laikā, ekonomiski dzīvojot, spēj nopelnīt vairāk nekā te pa pāris gadiem raujoties melnās miesās, tad kas tur ir peļams? Pašam dzīvoklis jāremontē, mašīna prasās un arī kaut kāds nebūt iekrājums jāizveido - ja es to naudu nopelnu kaut kur citur, tad tas ir nosodāmi? Palabojiet mani, ja es kļūdos.

Piedod, ka aizdirsu tavu topiku, divīt.

Link to comment
Share on other sites

Nav runa par ideju, kā tādu, bet par to, ka to tik pārliecinoši saka indivīds kas ar to noteikti nav saskāries un vēl pamanās uzbraukti kādam citam kas varbūt ar to ir saskāries.

Helping his dad in the garage is also a job! :o

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tagad pastāsti to kāda tev ir izglītība (vidusskola neskaitās) un kur tad tu gudriniek strādā.

Man kaut kā smaga aizdoma, ka tu vēljoprojām mācies vidusskolā un domā, ka es baigais pipars, kuru paņems uzreiz darbā, jo tev ir diploms un kā jau minēju tādēļ, ka esi ahujenais pipars.

Palabo mani ja es kļūdos.

jap, mācos vidusskolā, un tomēr, man ir 3 brālēni un māsīcas + pulciņš ar draugiem kuri jau ir pabeiguši studēt vai tagad studē un kuriem nav NEKĀDU problēmu ar darba atrašanu un kuriem darbs arī ir. Nē, nopietni. Pēc tā arī spriežu.

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

hz ko tu tur vari muldēt ar savu vakarenes diplomu. ja tu nejēdz dabūt darbu pēc studijām, pats vainīgs.

un kāda razņica ir starp vakarenes diplomu un klātienes diplomu videnē, gudriniek? nekāda! nemīz, gan jau pēc pāris gadiem arī tiksi pie tāda papīra, i tad varēsi sprēgāt, čigān!

bet kā jau minēja, protams, ja ir gali, tad tevis iegūtās studiju zināšanas tev "dikti noder".

mācos par dakteri, seņči piespēlēja darbu par akopēju, man ir darbs, esmu kruts, visi, kuri brauc uz citām zemēm pelnīt vairāk sūkā, yo!

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

un jēga? tāpatās viņš pēc tam ir jāatmaksā :D

Pag, un ko Tu ar to gribēji pateikt? Ka tā ir tik faking liela summa, ka vēl mazbērniem būs saistības? Tas jau nekas, ka, daudzi, pat ļoti dahuja daudzi par tādas summas kredītu paņem e39, kam vērtība sensacionālā ātrumā ar katru gadu zūd, vai, labākajā gadījumā, dzīvokli Gogoļa ielā un tad pirž dīvānā.

Savādāk, izskatās, ka tā ir vienkārši lēta, kā b0r1ngs teiktu, gestarbaitera atmazka.

Edited by enjoi
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Pag, un ko Tu ar to gribēji pateikt? Ka tā ir tik faking liela summa, ka vēl mazbērniem būs saistības? Tas jau nekas, ka, daudzi, pat ļoti dahuja daudzi par tādas summas kredītu paņem e39, kam vērtība sensacionālā ātrumā ar katru gadu zūd, vai, labākajā gadījumā, dzīvokli Gogoļa ielā un tad pirž dīvānā.

Savādāk, izskatās, ka tā ir vienkārši lēta, kā b0r1ngs teiktu, gestarbatera atmazka.

Nu tas, kur citi liek šo kredītu, ir viņu pašu problēmas. Ja nedomā ar galvu, tad nedomās arī priekšdienās!

Link to comment
Share on other sites

Pats labakais, ka runaapar aizbraukt piepelnities, tikai statistika raada, ka desmita dala atbrauc atpakal, ta ka nevajag te muldet par piepelnisanos, bet saukt lietas istajos vardos- nehuja negribu darit, bet naudu gribu, tad nu taa ari sanak, mauc faseetava un sanem normalu naudu.

Link to comment
Share on other sites

Taisnība jau ir. Pats šogad piebeidzu augstskolu, diploms ir, kur eju pieteikties darbā, prasa tik pieredzi. Par diplomu kā tādu, nemaz neprasa, ja pats, protams, nepiemin. Pats esmu diezgan meklējis, rezultāts apaļa 0. Tāpēc gribu doties prom, mazliet jau viss riebjas

Un tas nav nosodāmi, ka kāds cits grib papelnīt kkur citur, vismaz ārzemēs var nopelnīt dafigā salīdzinot ar Latviju.

Ja vēl esi baigais vecis ar teicamu angļu valodu, tad diezgan lielas iespējas arī Anglijā izsisties uz augšu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

un kāda razņica ir starp vakarenes diplomu un klātienes diplomu videnē, gudriniek? nekāda! nemīz, gan jau pēc pāris gadiem arī tiksi pie tāda papīra, i tad varēsi sprēgāt, čigān!

bet kā jau minēja, protams, ja ir gali, tad tevis iegūtās studiju zināšanas tev "dikti noder".

mācos par dakteri, seņči piespēlēja darbu par akopēju, man ir darbs, esmu kruts, visi, kuri brauc uz citām zemēm pelnīt vairāk sūkā, yo!

ja tu advokātus un direktorus salīdzini ar apkopēju, kuru i to piespēlēja, man tiešām bails iedomāties kādos apstākļos tu izaugi, ka normāls darbs priekš tevis ir kaut kas nereāls.

p.s. tu esi nudien dumjš, piedod

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

Sīks vidusskolnieks runā par darba un dzīves pieredzi? Sākumā pabeidz skolu, atrodi normālu darbu un tad māci citus. Basta!

ā piedod ka man radinieki to jau ir izdarījuši ar kuriem kontaktējos ikdienā un zinu ka tas ir izdarāms, bet nu jā :( KUR NU MAN LĪDZ GIGN DIŽENAJIEM PRĀTIEM

Link to comment
Share on other sites

ā piedod ka man radinieki to jau ir izdarījuši ar kuriem kontaktējos ikdienā un zinu ka tas ir izdarāms, bet nu jā :( KUR NU MAN LĪDZ GIGN DIŽENAJIEM PRĀTIEM

Tu pat esi tik neaptēsts un nesaproti, ka darba pieredzi un darba iemaņas nepārmanto no paaudzes paaudzēs... :D Tas, ka tavi radi ir smagi strādājuši un 'izsitušies' dzīvē, nenozīmē, ka ar Tevi notiks tas pats. Visi cilvēki nav vienādi, to ir jāsaprot. Vienīgais, kas ar tevi var notikt, ir tas, ka kāds no šiem "virs vidējās šķiras" radiem piespēlēs kādu darbu, jo, acīmredzot, viņi nestrādā Narvessenā vai Makdonaldā, ja reiz tāda lielība ar saviem radiem.

Edit: Sorry, divīt, par piecūkošanu.

Edited by pikaso
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tu pat esi tik neaptēsts un nesaproti, ka darba pieredzi un darba iemaņas nepārmanto no paaudzes paaudzēs... :D Tas, ka tavi radi ir smagi strādājuši un 'izsitušies' dzīvē, nenozīmē, ka ar Tevi notiks tas pats. Visi cilvēki nav vienādi, to ir jāsaprot. Vienīgais, kas ar tevi var notikt, ir tas, ka kāds no šiem "virs vidējās šķiras" radiem piespēlēs kādu darbu, jo, acīmredzot, viņi nestrādā Narvessenā vai Makdonaldā, ja reiz tāda lielība ar saviem radiem.

Edit: Sorry, divīt, par piecūkošanu.

Sorry bet es nesaku ka man būs afigennais darbs utt., jūs laikam mani pārpratāt. Viss, ko vēlējos pateikt ir tas, ka Latvijā var dabūt labi apmaksātu darbu. Tas arī viss. Un es nelielos, tikai minēju kā piemēru, nenācu strīdēties utt. Protams, tas ir arī atkarīgs no katra individuāli utt. peace

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...