Jump to content
GIGN Forum

Labs Kompis?


Nevermind
 Share

Recommended Posts

Tātad esmu sev nokomplektējis datoru. Bet pirms kaut ko pasūtu, prasīšu jūsu viedokli.

Links uz kompi ---> Šeit

Ko sakat? Kaut ko mainīt?

Labāk ņemt vienu labu video karti vai divas normālas?

Plāns ņemt datoru ko kādus 5 gadus nevajadzētu apgreidot. Tādu, lai iet Battlefield 3 / Metro 2033 ietu uz ultra settingiem.

Link to comment
Share on other sites

Ak dievs nesūti no ebay , kļūda vecīt tu par to naudu tepat sakomplektēsi normālu kasti , + ar garantijām un kvalitāti , nevis mazi mērkaķi aiz ekrāna ar netīriem pirkstiem saliks tavu kompi , kuršvari cerēt ka atnāks vsp tāds kādu gaidīji.

Link to comment
Share on other sites

Neklausi viņus!

Sūti droši, nebūs problēmu

Es skatos, ka monitoru arī pie reizes paķēri. Viņiem visiem skauž!!! Droši sūti tagad jau, pirms prece vairs nav pieejama

ebay ir labākā vieta, kur pirkt ko tādu, tāpēc nevilcinies

  • Like 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Cena kosmoss, shippings+pvn, laiks. Pilnīgi garām. Marš uz kādu no interneta bodēm un pasaki cik ir $$ ko gribi un tev saliks.

Neklausi viņus!

Sūti droši, nebūs problēmu

Es skatos, ka monitoru arī pie reizes paķēri. Viņiem visiem skauž!!! Droši sūti tagad jau, pirms prece vairs nav pieejama

ebay ir labākā vieta, kur pirkt ko tādu, tāpēc nevilcinies

niks atbilstošs

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

es nesaprotu ko jus tur muldat calji...!

es no ebay sutu loti daudz lietas visados izmeros un svaros! varu pateikt tikai to, ka sutisana neizmaksas vairak par 50$ un nekadi nodokli nebus jamaksa, ja uzrakstisi sutitajam. no ebay viss nak ka davana vai noirada loti zemu cenu!

par pasa datora cenam neko nesaku, taja laucinja vispar neorentejos!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Runājot par kompi, ja neesi kaut kāds overklokeris, tad i5 2500K Tev nahuj nav vajadzīgs, lieki izmetīsi naudu, skaties parasto i5 2500, vai i5 2400. Video 9500GT? hahahaha pa ~600 lvl maksāt par tādu sūdu... Tu te vienkārši iemeti, lai pablatotu mums ar to ka esi spējīgs tik daudz naudas samaksāt par slikti sakomplektētu kompi? + Liekot tepat pie mums to kompi, tādā summā droši varēsi piebāzt klāt kaut kādu SSD disku sistēmai.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Runājot par kompi, ja neesi kaut kāds overklokeris, tad i5 2500K Tev nahuj nav vajadzīgs, lieki izmetīsi naudu, skaties parasto i5 2500, vai i5 2400. Video 9500GT? hahahaha pa ~600 lvl maksāt par tādu sūdu... Tu te vienkārši iemeti, lai pablatotu mums ar to ka esi spējīgs tik daudz naudas samaksāt par slikti sakomplektētu kompi? + Liekot tepat pie mums to kompi, tādā summā droši varēsi piebāzt klāt kaut kādu SSD disku sistēmai.

lol, so true.

ja čista negribi Latvijā pirkt kompi, tad http://www.pixmania.lv/lv/uk/home.html ir īstā vieta, tik vajag noķert momentus atlaidēm.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Paklau, es netaisos pirkt ebay. Es runāju par detaļām. Sakiet, kas ir slikti un pret ko vajadzētu mainīt. Neesmu profesionālis, bet gribu datoru ko ILGI nevajadzēs apgreidot.

To ebay lapu izmantojat, lai komplektetu datoru. Saliekat visu kopa spiezat create un iemetat man linku. Orientējaties ap 650ls.

Un man nevajag 10 postos stāstīt, ka nevajag pirkt ebay. Tas links ir ebay, jo tur var erti visu sakomplektet un paradit savu komplektu man un es pieņemšu lemumu. Velak visas tās pašas detaļas meklēšu lv interneta veikalos. Da leca?

Jūtu mims te ir eksperti tāpēc izpaužaties!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ko Tu gribi dzirdēt?

Uz ātro sametu grozu:

http://www.dateks.lv/grozs?content=q1ZKL8qvKlayqlYyNTS0NAcxirMTM0uAQoa1OkqmJuamBlgEjQzRBY1MjQwtMVQamZmaYQpamhpjCBqbmaEJ1tYCAA%3D%3D

Tur nav tikai cietais, jo tie šobrīd ir nežēlīgi dārgi, tāpēc pagaidām ieteiktu izmantot kādu esošu vai dabūt kaut kur lietotu.

Link to comment
Share on other sites

Paklau, es netaisos pirkt ebay. Es runāju par detaļām. Sakiet, kas ir slikti un pret ko vajadzētu mainīt. Neesmu profesionālis, bet gribu datoru ko ILGI nevajadzēs apgreidot.

To ebay lapu izmantojat, lai komplektetu datoru. Saliekat visu kopa spiezat create un iemetat man linku. Orientējaties ap 650ls.

Un man nevajag 10 postos stāstīt, ka nevajag pirkt ebay. Tas links ir ebay, jo tur var erti visu sakomplektet un paradit savu komplektu man un es pieņemšu lemumu. Velak visas tās pašas detaļas meklēšu lv interneta veikalos. Da leca?

Jūtu mims te ir eksperti tāpēc izpaužaties!

Cilvēk, kurš ir apvēltīts ir īpašām domāšanas spējām. Internets ir pilns ar atsauksmēm par katru detaļu, palasi un saproti.

Topikus par šādām tēmām - telefons, dators, uttt... veido tikai slinki idioti, kuri nemāk palasīt atsauksmes. Palasīsi atsauksmes un šaubīsies. Palasīsi gign atsauksmes un šaubīsies.

Pagūglē un visu vajadzīgo atradīsi.

Kaupo - pazūdi liekais kustoni, ar saviem liekajiem komentāriem.

Edited by uN-Natural.
  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

i5 2500 + gtx560 + 6 gigi rama + ssd cietais sistēmai + cietais failiem + mātene normāla, kāda gigabyte un barošanas bloks coolermaster, zalman vai kas tik pat labs uz 650 watiem. Skaties procesorus ar BOX versijām, jo ar stock kūleri tev viss būs okay.

Link to comment
Share on other sites

Šis, manurpāt, ir jāķer ciet:

Viss smuki salikts iekš case. Darbojas klusi un vēsi. Praktiski visas spēles spēj pavilkt @ Full HD rezolūcijas uz High/Ultra setingiem @ stock (ar ĻOTI retu izņēmumu). Tātad, kam vēlēšanās krāmēties ar OC, ir vēl rezerve. Runājot par 480 GTX jaudu, tā pārspēj nvidia 570 GTX un atpaliek no 580 GTX.

Vienā no lētākajiem/populārākajiem ineta veikaliem +- šāda komplektācija izmaksā 800+ Ls. Es gribu 600 Ls.

Case - Chieftec Giga Series (DF-01B-OP). Melns, ideālā stāvoklī, labi ventilēts.

MB - Gigabyte GA-P67A-D3-B3 (rev 1.0) . S1155, SATA 3, USB 3.0, PCIE 2.0, sound, lan. Teicamā stāvoklī. Laba plate, 2600K tur uz 4,5+ Ghz bez problēmām. LV garantija, mazlietota.

CPU - Intel® Core™ i7-2600K Processor. LV garantija, mazlietots.

VGA - Palit GTX 480 ar aftermarket dzesi (tāda, kā bildē). 1,5 Gb, GDDR5, PCI-E 2.0, salīdzinoši klusa. LV garantija nav. Mazlietota.

PSU - Chieftec 1000W (APS-1000C). Kluss 14cm fan, stabils, ar modulāriem vadiem. LV garantijs.

SSD - Crucial M225 64 Gb (CT64M225). Health 95%, TRIM atbalsts. Labs sistēmas disks. Ražotāja garantija.

HDD - Seagate Barracuda 1 Tb(ST31000340AS). Ražotāja garantija.

RAM - Corsair XMS3 8Gb (CMX4GX3M1A1600C9). PC12800, 4Gb x 2, DDR3 1600 @ CL9, XMP profils. Darbojas 1333 @ CL7 bez problēmām. LV garantija, mazlietots.

ODD - Lite-On DVD-RW (IHAS124-19 B). Melns, SATA. LV garantija, mazlietots.

CPU cooler - Prolimatech Megahalem. Ideālā stāvoklī, Hi-End cooler.

Atradu EOZā, pardod useris herc0gs. Starpcitu pats savējo ņēmu lietotu no herc0gs, viss iet čikeniekā ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...