Jump to content
GIGN Forum

Marihuanas Dekrimilizācija!


ganjabasss
 Share

Recommended Posts

Es pat 5 latus par vidējo Latvijas zarazu nemaksātu. Naudas un, galvenais, laika izšķiešana.

Kāpēc gan vienam nevilkt? Ja to dara priekš relaksācijas, tad kamdēļ vajag draugos apkārt, lai to darītu?

Link to comment
Share on other sites

Tie, kas te rakstīja, ka zin savus draugus, kas ir atkarīgi. Kāds ir teicis, ka viņš nevar iztikt bez kurīšanas, ka viņam tur rokas trīc un organisms prasa ? Neticu, jo tad galīgi nešķiet loģiski tas, ka dažiem rodas fiziska atkarība un dažiem nē. Jums vispār kādreiz kāds kurītājs ir traucējis dzīvot tikai tāpēc, ka viņš ir bijis apkurījies ?

1. Jā.

2. Protams, ka ne VISIEM rodas fiziska atkarība, doh.

3. Jā, man traucē tas, kādi viņi paliek pārāk bieži kurijot.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

drīzāk ieradums tapat ka pipejot parastas cigas bet protams visu vajag ar mēru...

Kaadu meeru gadu atpakalj 4 menesus no vietas nokuriju katru dienu , tagat kopsh januara 1 reizi esmu uzkurijis. No MJ nav neada atkariba.

Link to comment
Share on other sites

Panesās tēma par alko. Mahmed jā, letiņi paši ir bijuši jau sen kodēji, bet viņi nedzēŗa šnabi, bet gan alu. Šnabi ienesa krievi, kuri te uzkundzējas sen atpakaļ un brīnijās "WTF, kā jums ik pēc diviem ratos nobrauktiem kilometriem nav kroga ar vodku" un tad sāka taisīt visādus kabakus un masveidā litrabolot.

acido uz pauzes :coffee:

Link to comment
Share on other sites

80% no klātesošajiem nesaprot atšķirību no dekriminalizācijas un legalizēšanas. Tāpat veikalos nopirkt nevarēs un tas ir skaidrs, drīkstēs tikai staigāt apkārt ar to, ko esi mājās, istabā - podiņā izaudzējis, vai nu arī Maskačkā no čigāniem pircis...

Tāpat šo visu pasākumu neatbalstu, jo esmu redzējis ko jaunieši pārsvarā uz ielas vai kādā pagalmā kūpinot mēdz pastrādāt - ievelk dūmu, smadzene nestrādā un jautrība var sākties.

Tas pats attiecas uz auto vadītājiem - tā jau pietiek dalbajobu, kuri vafelē nesās pa šoseju, kur nu vēl tādi idioti, kuri zāles dūmu ievilkuši - 500 reizes pārspēs noķerto alkānu skaitu mēnesī.

Lai tie sapīpējušies pidiņi panāk tik manas čuhņas tuvumā - iebarošu ar piparu gāzi nedaudz...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kefiir, tu sedeshanu pie stures dzeruma salidzini ar sedeshanu pie stures apkurona? :D

Ja esi apkurijies, tad kad brauksi uz 90km tev pasham liksies ka nesies uz 130km un tu lidz ar to pastiprinatak saksi skatities uz celju un busi daudz piesardzigaks, pat vel vairak neka skaidra!

  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

To es saprotu,ja neesi apkurījies pie stūres nav ko sēdēt!Tagad tieši,fotoradari būs salikti,varēs uzvilkt kāsi,un turēt ātrumu +/- 90km/h un neviens gailis pakaļ nedziedās!

Link to comment
Share on other sites

Nah jums tā zāle vajadzīga? Nah jums vajag pielieties? Skaidrā nav ko darīt vai? Labi neteikšu ka esmu kāds baigi pareizais, nu bet legalizēt to, kas ir aizliegts un ar saviem pamatiem nav pareizi. Ja uz to paskatās no cita skatu punkta - vai tad nav jautrāk to darīt, zinot to ka tas ir aizliegts? Un es stipri saubos, ka pirkšanas vietas izmainītos. Un visiem tiem kas uzskata ka braukt zem zaļās ir normāli - jā, brauksiet savus 90 pa trasi. Bet nezinu kā jūs, be es uz ceļa vairāk domāju par to, ko "tas pidars ar bumeru kreisajā rindā tur veido" nevis par to ko daru es. Par sevi esmu pārliecināts bet par apkārtējiem neviens nevar būt. Un ņemot vērā to ka zāle nedod reakcijas būstu... Nu jūs sapratāt

Link to comment
Share on other sites

bla blabla

Joprojām nesaproti, ka runa ir par dekriminalizāciju, nevis par legalizēšanu? Kapēc gan es nevarētu mājās audzēt zaļo mazos daudzumos un pats viņu klusiņām pīpēt, kapēc man jābaidās, ka varētu omonieši ienākt dzīvoklī/mājā? Pastudē atšķirības starp legalizāciju un dekriminalizāciju un tad padomā par ko cepies.

Ā un aizmirsu piebilst, ka pie stūres tāpat pīpēt neviens nevarēs jebkurā gadījumā, tā kā stulbi salīdzināt ar braukšanu dzērumā vai vispār ar braukšanu.

Edited by Nightmares^^
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kefiir, tu sedeshanu pie stures dzeruma salidzini ar sedeshanu pie stures apkurona? :D

Ja esi apkurijies, tad kad brauksi uz 90km tev pasham liksies ka nesies uz 130km un tu lidz ar to pastiprinatak saksi skatities uz celju un busi daudz piesardzigaks, pat vel vairak neka skaidra!

Mkey, acimredzot Tev tā ir normāla prakse zem dūma sēsties pie ruļļa. Tik nebrīnies pēc tam, ja kaut kas notiks uz ceļa, tad Tevi vai nu ar mietu nositīs vai mūsu valsts satversme Tevi iespundēs uz kādu laiciņu.

Un es ceru, ka Jums visiem ganjas kūrītājiem smazināsies plaušu tilpums par 2% :)

Link to comment
Share on other sites

Kha.. Atkal kāds kverkšč, ka zaļais ir "mēsls", Mēsls esi tu, ja tā saki ;)

Es par legalizāciju. :coffee:

Ja godīgi, man ir dziļi pie dirsas ko jūs darat ar sevi. Bet frāzes ka zaļā ir nekaitīga - barojiet citiem. Pēc ilgas kurīšanas tur smadzenēs točna bardaks. Un es nerunāju par pāris mēnešiem.

Nightmares - a pie tevis bieži ielaužas omons mājās ar pārbaudi ka tu to nevari darīt?

  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi, man ir dziļi pie dirsas ko jūs darat ar sevi. Bet frāzes ka zaļā ir nekaitīga - barojiet citiem. Pēc ilgas kurīšanas tur smadzenēs točna bardaks. Un es nerunāju par pāris mēnešiem.

Nightmares - a pie tevis bieži ielaužas omons mājās ar pārbaudi ka tu to nevari darīt?

jautājums kādas kvalitātes. tā ko Akula stiepa no lubančika (da vispār jebkas no lubančika) bija totāls sūds. da vispār tāda "rajonu zāle" ir baigie dranķi, jo nevar zināt kas tajos sūdos ir iekšā.

Link to comment
Share on other sites

Par to es pat nerunāju, (bet lai tevi izslēgt ar desas paku bija pietiekami :D ), bija labas mantas kuras gadījās dabūt, bet tas ir retums... U tas pats caur trijām paziņām un pa dārgo. laba zāle man pašam patīk, bet ļoti reti un ļoti laba. ja to reto daļu var sarunāt pašam ar sevi, tad tas labais faktors neteiktu ka klibo, bet reāli atrodas invalīdu ratiņos...

Link to comment
Share on other sites

Uzskatu, ka tas ir tikai normāli - priekš sevis vari audzēt vienu plantu, kas ir tikai tavām vajadzībām , drīksti staigat ar 1G bez uztraukumiem. + aktivizēt lielāku dīleru ķerstīšanu. Pēctam pārdot legāli. Rezultāts - valstij ienāk nauda, kas ir samērā liela šajaā biznesā.

* Zāle ir reizes 10 nekaitīgāka par alkoholu, gan priekš tevis, gan apkārtejajiem. (Ja gribi strīdēties, vispirms uzgoglo, ko cilveki, kas kko rubī no medicīnas saka)

Tiem, kas ir pret, gribētu dzirdēt pretargumentus. (vienigi moš varētu pacelt lietošanas atļauju 21).

Link to comment
Share on other sites

* Zāle ir reizes 10 nekaitīgāka par alkoholu, gan priekš tevis, gan apkārtejajiem. (Ja gribi strīdēties, vispirms uzgoglo, ko cilveki, kas kko rubī no medicīnas saka)

ZIn, es uzskatu, ka aliņš nav tik nekaitīgs kā zāle. Nezinu, laikam pretīgums pret viņu (zāli) ir pie vainas, ka tā saku, un tomēr, labāk es izriju spaini alus (kā parasti tiek darīts, skat. pēc litrāžas) nekā uzkurijo to mēslu. pietiek man ar parasto smēķi, lai varētu fiksi apdomāt kādu sūdu (pīpējot)!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...