Jump to content
GIGN Forum

Slipknot


dziparzz
 Share

Recommended Posts

man arī pāris slipknot dziesmas tīri labi patīk jau kādus 4 gadus smile.gif

redzēju pat viņus dzīvajā kad viņi iesildīja metallicu - no tiem 9iem keksiem kādi 3 regulāri neko nedarīja. Protams regulāri tika "padročīts" mikrofons un vislaik bezsakarīga pārvietošanās pa skatuvi. Eyeless, pat tīri labi patika. Protams nagla bija, kad vokālists teica "I WANNA SEE YOUR MIDDLE FINGERS" un valodnieki poļi pacēla dūres un nobļāvās WAAAAAAAAAAAAAAAAA. (bij gan daži, kas patiešām parādīja fakuci, bet daži...)

p.s.

vēl joprojām ar smaidu atceros momentu, kad klasē vienam frīkainam čalim prasīju kādas grupas viņam patīk. Šis saka Slipknot. Es ooo, kura dziesma ta tev patīk. Un viņš pateica Wait and bleed. Bāc es sāku ķērkt. Nav jau nekas smieklīgs (īstenībā ir) bet nu tas tā.

Link to comment
Share on other sites

nu slipknot man vienmeer ir asiciaajies ar kko ljoti tumshu un naidiigu. taas maskas iedvesh taadu nosleepumainiibu un vienlaciigi bailiigumu smile.gif nu nez, cik esmu klausiijies man patiik kaa tas dzeks riibina bungas, kad vinsh ar kaaju to bassu dod, nu hvz, kaa tik aatri var pakustinaat peedas lociitavu smile.gif pameeginiet zem galda tagad pakustinaat, pat atraa tempaa 30sec neiztureesiet smile.gif mana miilaakaa slipknot dziesma ir vermilion pt2 un veel 1na bija kruta, kur tipaa taa aatri mochii, veeel taada rupjaa bals dzied un tad piedziedaajumaa, taada kruta bals paraadaas (nav rupja) smile.gif moska kaads zin kaa saucaas?

P.S. a, atceros, to dziesmu sauca My Plague smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

man kaut kad sen atpakaļ patika slipknot gabals, kas saucās left behind. neko vairāk neatceros. ā, lol, nē, viņiem bija arī viens tāds riktīgi salds gabals, bet arī smagi sen atpakaļ, bet toties es par to respektabli ierēcu.

Link to comment
Share on other sites

AA slipknot rulzzz rowen tev nepareizs viedoklis par slipknot faniem. Man ir 19 gadi un friidis no veejbraaljiem arii klausaas slipknot tongue.gifbiggrin.gif.

Man favoriitaas dziesmas:

WAit and Bleed

Split it out

Liberate

Left behaind

The heratic anthem

everything ends

My plague

people=shit ( vienkaarshi rocks )

Veel biju pagaashgad saldus rajona popielas finaalaa tikaam ar "The heratic anthem" ( es biju solists ) un tur mees dabuujaam kaadu piekto vietu. Peec koncerta gan aviizee "Saldus zeme" bija forsh raksts par mums kuree itkaa mees esam reklameejushi vardarbiibu un narkotikas, ok vardarbiibu mums pieshuva taapeec ka dziesmas beigaas visi kaavaamies, bet prichom tur narkotikas nezinu , laikam domaaja ka esam ko salietojushies biggrin.gif, protams taa nebija tikai biki iedzeerushi shnjabi bijaam. Pa laimi muus neviens neatpazina jo nenovilkaam maskas un arii visi kombinzonos bijaam, vieniigi kaadas 3 maskas sanaaca drankjiigas .

Veel baigi labie ir tie konchi slipknotam vienoziimiigi solista miiljaakais vaards ir motherfucker vinjsh to piemin vienaa laidaa. Vispaar konchi kaadreiz bija daudz tagad nav sad.gif, vienaa koncii bija tur paaris SIMTS TUUKSTOSHI cilveeku, reaals skats uz puuli smile.gif

Vispaar der redzeet vinjus.

AA un ja juus gribat redzeet slipknot bez maskaam tad ieksh forshajiem dc++ nokachajat "Sourstone" grupas kaadu dziesmu, iesaku "bother" un "get inside".

Tur var redzeet 5 novinjiem solistu var atpaziit uzreiz peec gredzeniem bet par paareejiem neviens nezin kursh ir zem kuras maskas aa un veel basgjitaarists ir kreilis ieksh slipknot un sourstone viens gjitaarists ir kreilis.

P.S. aapskatiijos ko cilveeki raksta skatos ka patiik taadas mieriigaakas, tad noklausieties people=shit taa sirdi plosa un sollist kjeerc kaa roku lauztu leenaam smile.gif

Edited by Orc
Link to comment
Share on other sites

nu man ar patik left behind, spit it out, biki ari daulity, tas laikam ari viss

vienigi man vinji nepatika, kad nesen palasiju albuma iekshinju 2002. gadaa iznakushajai Johnya Casha izlasei, kas tika izdota uz vinja 70. dzimshanas dienu un tad tur visadas slavenibas ierakstija kadu apsveikumu vinjam un ari kadi 3 geki no slipknot tur bija, vienam mosh vel kaut cik tads sakarigs bija, parejiem tads zema limenja ar nevajadzigam rupjibam! tas man baigi nepatika smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK

vēl joprojām ar smaidu atceros momentu, kad klasē vienam frīkainam čalim prasīju kādas grupas viņam patīk. Šis saka Slipknot. Es ooo, kura dziesma ta tev patīk. Un viņš pateica Wait and bleed. Bāc es sāku ķērkt. Nav jau nekas smieklīgs (īstenībā ir) bet nu tas tā.

Mjā, es arī esmu pamanījis, ka liela daļa slidenā mezgla piekritēju ir frīki.

PS

Tas ir novērojums, nevis apvainojums. Es neapgalvoju, ka visi šeit esošie šīs grupas fani ir frīki.

Edited by TradeMAAK
Link to comment
Share on other sites

nu tas jau fakts. Vienīgais vairāk tā nav, jo tagad viņi (slipknot) nav tik kruti - tagad ir citas REĀLĀS grupas par kurām fanot.

un trademaak - joks bija tāds ar to frīkaino čali, ka esmu diezgan (99%) pārliecināts, ka viņš slipknot nu galīgi neklausījās - bija vienkārši dzirdējis kaut kur to wait and bleed, kas visur skanēja, un tad gribēja izklausīties kruts manās acīs. Diemžēl ticamības momenta trūkuma dēļ es vienkārši palaidu savu parasto zviedzienu.

Link to comment
Share on other sites

Man sausmig besii tas ka vinji mixeee ar plateeem . . . . tajos LIVE klipos dazreiz var noreekties kaa vins pie taam plateem krataaaas . . . .

P.S. Klauns no SLipknot vispaar nekam neder smiliez.de_2428.gif

P.s.s iesaku labaak paklausieties tadu Grupu kaa Avenged sevenfold . . . Daudz labaaka par slipknot .. . 1 dziesma no jaunaa albuma bija pat NFS : MW spēlē biggrin.gifdevil.gif

Edited by Launis
Link to comment
Share on other sites

dazas dziesmas patiik.

tomeer esmu vairak piesaistijies hiphopam(neklauos nekaadus eminemus, 50c etc.

dodu priekshroku mazpaziistamiem undergraund hiphopperiem. taadiem

kurus tu nekad nedzirdeesi pa mtv, pa nevienu radio utt. vienkaarshi visiem eminemiem un plashi paziistamiem hiphopperiem zuud dziesmu kvalitaate

un vini saak dziesmas taisiit taadas lai tikai dabuutu vairaak naudu sad.gif )

Link to comment
Share on other sites

dazas dziesmas patiik.

tomeer esmu vairak piesaistijies hiphopam(neklauos nekaadus eminemus, 50c etc.

dodu priekshroku mazpaziistamiem undergraund hiphopperiem. taadiem

kurus tu nekad nedzirdeesi pa mtv, pa nevienu radio utt. vienkaarshi visiem eminemiem un plashi paziistamiem hiphopperiem zuud dziesmu kvalitaate

un vini saak dziesmas taisiit taadas lai tikai dabuutu vairaak naudu sad.gif )

nu, nu... varbuut arii kaadu nosauksi?

Link to comment
Share on other sites

Underground hip-hops ir gangsta reps....grupas ir wu-tang clan u.t.t tjip visslabaakais reps kas iespeejams.....bet man vairaak shalle patiik bet vissvairaak slipknot-duality left behind before i forget u.t.t bleee vasaraaa noskatiijos disasterpieces konci Londonaaa nu vnk reaaals

Link to comment
Share on other sites

Underground hip-hops ir gangsta reps....grupas ir wu-tang clan u.t.t

eusa_naughty.gif

1kaart, starp vaardu hip-hop un rap nevar likt vienaadiibas ziimi (hip-hops ir muuzikas stils, bet raps ir "dziedaashanas" (varbuut deklameeshanas) veids)

2kaart, es neuzskatu, ka underground ir piesaistaams tikai gangsta un otraadaak. apluukosim kaut vai taadus maaksliniekus kaa Dr. Dre, Snoop, tie jau arii tie pashi gangsta vien ir (vai varbuut bija?), bet tas veel nenoziimee, ka shie ir underground

lai gan, iespeejams, ka liidz galam neizprotu vaardu underground hip-hop... taada sajuuta, ka kaads ir iedomaajies, ka tas ir viss raps, kas nav topos smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...