Jump to content
GIGN Forum

Harry Poter


DJ MUman
 Share

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu itkaa jau jaa, tur griezh nost visu, ko vien var nogriezt, bet nu no otras puses, droshi vien, ka nav arii viegli tik daudz notikumu satilpinaat mazaa filminjaa, lai resnajiem slinkajiem jenkjiem, kuri neviizho izlasiit kaut 1 graamatu savaa nozheelojamajaa dziivee, viss buutu labi saprotams.

Link to comment
Share on other sites

ha ha, ja jau macho nevarēja atturēties no besīšanās par to, cik daudz viņi filmās izlaiž, tad šī daļa arī man nebūs nekāda atkāpe no normas, un kāds rītdien nedabūs normāli filmu paskatīties happy.gif

Link to comment
Share on other sites

manupraat, filma ir izdevusies, man personigi patika... un nemaz nerunaajot par mazo maasiicu happy.gif filma riktiigi vareetu patikt kaadiem 15 gadiigiem un jaunaakiem.

un jaa, es vinju novilku torentos.

Link to comment
Share on other sites

Man pēc noskatīšanās kaklā bija tāds kā kamols. filma bija emocionāla diezgan manuprāt.

Tev ir arii jutas ? smile.gif

Nu nezinu nezinu mana attieksme pret shito kases gabalu ir zaban.gif

Pat pirms vairakiem gadiem kad iznaca taa pirmaa dala lidz pusei vareju noskatities vairak nervi netureja.

Domajams, ka shis ultra gravejs tiesham ir domats knipam un knaukjiem.

Link to comment
Share on other sites

kāds vēl kamols? Tur puse no strīdiem vienkārši NOTIEK bez jebkāda pamatojuma un izskaidrojuma. Pat apzinoties to ka visu grāmatu ir grūti filmā attēlot, to vismaz varēja izdarīt sakarīgi, nevis iebāzt papildus bezsakarīgu pakaļdzīšanos ar pūķi.

da sūds baigais, storijs izvālēts konkrēti un tieši storijs Roulingai labi sanāca - viņa tur viltīgi bija izplānojusi, to kā tas Zemvaldis izmūk no cietuma. Filmā no tā nekas netiek pastāstīts, toties, zinot to, ka Roulinga pati esot piestrādājusi pie tā scenārija lai iekļautu visu galveno, var šo to mēģināt izštukot par pēdējo grāmatu.

nuja. Karoč, pāris efekti varbūt bija labi, bet neko neparādīja no pasaules kalambola kausa sad.gif drausmīgi daudz bezsakari un neloģiski šiti. Kopumā man tas sūds besī, bet es viņu tāpat vēlreiz noskatīšos labā kvalitātē.

p.s.

kūls links

Link to comment
Share on other sites

tas links bij' labs, macho!! XD.gif

Link to comment
Share on other sites

manupraat, filma ir izdevusies, man personigi patika... un nemaz nerunaajot par mazo maasiicu happy.gif filma riktiigi vareetu patikt kaadiem 15 gadiigiem un jaunaakiem.

un jaa, es vinju novilku torentos.

Par Potera jaunskungu beidzu interesēties, ja nemaldos, pie 4. grāmatas.Katra par iepriekšējo bija nedaudz biezāka, notikumu atkārtojumi uc lietas, kas padarīja lasīšanu neinteresantu...Nezinu, varbūt tagad kaut kas ir mainījies.

Darek, ļauj minēt, tev ir 18 gadi, vai ne ? happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Par Potera jaunskungu beidzu interesēties, ja nemaldos, pie 4. grāmatas.Katra par iepriekšējo bija nedaudz biezāka, notikumu atkārtojumi uc lietas, kas padarīja lasīšanu neinteresantu...Nezinu, varbūt tagad kaut kas ir mainījies.

Darek, ļauj minēt, tev ir 18 gadi, vai ne ? happy.gif

Jā, man ar viņa liekas neinteresanta. Tīri vai dīvaini, ka "Poteri" vislaik pārsniedz tirāžas un pārdošanas rekordus. Idiots smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Jā, man ar viņa liekas neinteresanta. Tīri vai dīvaini, ka "Poteri" vislaik pārsniedz tirāžas un pārdošanas rekordus. Idiots smile.gif

lol. Da Vinči kods arī ir megapopulārs reizē ar citiem sūdiem.Grāmatas popularitāte jau neliecina par grāmatas interesantības koeficientu tādu cilvēku acīs, kuriem ne īpaši patīk tāda veida šiti kā diablo, konans, ksandra un poters.Kretīns wink.gif

Link to comment
Share on other sites

p.s. cipruss, man tevi jaaapbeedina. Taa kaa tu esi daunis un nesaproti, ko macho veeleejaas teikt, tad liidz ar to tev nesanaaca ieliist

meeginaats nav zaudeets smile.gif kaut kad baigi sen atpakalj ar vienu draugu no klases bijaam aizgaajushi uz to 1. potera filmu. man nepatika. nekad neesmu lasiijis taas graamatas, nekad neesmu baigi iedzilinaajies tanii harija Potera buushanas, bet cik redzeeju reklaamaa, tad shii filma vareetu buut inchiiga. ja taa ir taa, kur Harijas ar to puutji tipa ciinaas (nu kaada tur ciinishaans, vinsh visu laiku beega) smile.gif es zinu, ka labaak ir lasiit gramatas nekaa skatiities TV vai speeleet PC, bet taa nu ir sanaacis, ka neesmu no tiem lasiitaajiem. esmu izlasiijis tikai dazas graamatas (maciibu) smile.gif

Link to comment
Share on other sites

lol. Da Vinči kods arī ir megapopulārs reizē ar citiem sūdiem.Grāmatas popularitāte jau neliecina par grāmatas interesantības koeficientu tādu cilvēku acīs, kuriem ne īpaši patīk tāda veida šiti kā diablo, konans, ksandra un poters.Kretīns wink.gif

interesantības koeficientu? laugh.gif Sen nebiju redzējis kā vēlme izklausīties gudri pārtop kaut kādā parastā stulbumā smile.gif

Tavs posts vispār ir tik drausmīgi debīls, ka man trūkst vārdu.

1) Kāds sakars konanam un diablo ar poteru? lol nu kas par daunismu

2) Da Vinči kods arī ir ļoti interesanta grāmata tā ka, ja tas bija tavs piemērs par neinteresantu, bet populāru grāmatu, tad tu smagi izgāzies

3) Es nerunāju par idiotiem, tb cilvēkiem kuru acīs ir "interesantības koeficients" (aahahaha. Pērlisks termins) bet par grāmatu kā tādu.

a par to filmu ir tik dažādas emocijas. Ir cilvēki kas lasa grāmatu skatās filmu - abi patīk. Nelasa, skatās - patīk, bet grāmatu negrib lasīt. Citi atkal grib, nu karoč visi iespējamie varianti. Man personīgi grāmatas ir paticis lasīt kopš 4-5 gadu vecuma, kad laukos izbliezu cauri visas "Brīnumzemes" katru vasaru. Drošvien tādēļ arī piesaista tās Potera grāmatas.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...