Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

ieliec vēl debīlis smaidiņus :D , tas tavu tekstu padarīs lasāmāku :D . xD

hsgg ne vienu reizi vien ir gājis ar malzu. tiesa gan, tad tu gan jau vēl nezināji, kas ir strīms.

iespējams kļūdos, bet man liekas, ka last call turnīrā tas arī notika.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

hotshots ar Malz spēlēja pirms kaut kur gada. Tev kā metas speciālistam vajadzētu zināt, ka tad tā bija pavisam savādāka, vēl nepilnveidota, plus, kopš tā laika, Malzahars ir nonerfots vismaz vienu reizi, ja ne vairāk.

Un jā, HSGG jau nu galīgi nav tas spēlētājs, kurš strīmojot soloqueue troļļo ar stulbiem pickiem un tad reidžo, kad tie izrādās nederīgi.

Link to comment
Share on other sites

tev netikai vajag čempi, kas var vinēt leinu. tev vajag čempi, kas, kad beidzas lein fāze ir spējīgs spēlēt kopā ar komandu - lai viens otru papildina. katram ir sava vieta tīmā.

viņš automātiski pušos leinu un visos gadijumos normis no ganka, jo nav nekādīgi spējīgs izmukt.

Link to comment
Share on other sites

nu juus te xuinju rakstiijat, drausmas :D

runaajot par malzu, neviens vinju vairs neizmanto, jo citi ap carry ir labaaki, nu tobish vinjiem ir labaaks sustains,eskeijps.. Kaadreiz malza rulleeja, tagad ne. un par to top malz vs x chempi, viss var gadiities, esmu redzeejis malzu vinnejot tryndu topaa, visu laiku harraso ar "E" un viss. Nu itkaa vinsh jebkuru var izdraazt early geimaa ar savu e, jo nav iespeejams nostaveet :shades:

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

lol? pušos leinu? tu tipo bez spamošanas nevari krīpoties?

kā tev fizz, mordekaisers un kennens?

Kas ar viņiem trim? Tu normalu teikumu uzraksti, lai var saprast, par ko tiesi tu joko.

Mordei Malz neko neizdaris. Nekada veida ka apstadinat Morde farmu.

Kennens? Kennens ir viens no vislabakajiem top lane championiem. Un lai nu kas, bet Malz neko vinam izdarit nevar.

Fizz? Fizz ir assassins. Visi assassini ir veidoti, lai draztu carryus. Un fizz ar savu playful trickster it ipasi ir imuuns pret jebkadu Malzahara offensiivu.

Vel kaut kadu joki stastami?

Link to comment
Share on other sites

tipo blad ir jēga viņam skaidrot, ka fizzu sestajā levelā tikai jānoķer ar vienu silencu + ignite un 2 aoe, lai būtu beigas. vai sagaidīt, kamēr morde izlieto skilu uz krīpiem, tad nobeitot, lai izlieto e un uzmest savu kombo. range ir lielāks un pie 60% vajadzētu varēt nosist.

bet kāpēc gan censties? vieglāk ir pasūtīt.

Link to comment
Share on other sites

man ir riktīgs slinkums te nostātīes kāda pusē, lasi minoritija, pēctam atkal rakstīt garos tekstus, lai argumentētu sevi... Bet runājot par hsgg malz, pirms gandrīz gada, kad viņš actually spēlēja malz, viņš lielākoties gāja vidū, un par last call tournamentu, es tieši to maču neatminos, bet visi viņu mači līdz pusfinālam bija trololol mači raperaperape. Un ja točna mani atmiņa smagi pieviļ, tad es esmu 95% drošs, ka mazl topā varēja būt, jo vidus ar topu switchoja, cik atceros tur bija spēles ar baigajiem switchiem.

P.S. man patīk kā cilvēki spēlē low elo/normal games un domā, ka visu teoriju no pieredzes iemācās un uzzin, kas ko kā kautero no "pieredzes". Šajā līmeni tu uzvari/zaude bieži vien nevis dēļ matchupa, bet dēļ skilla/veiksmes/w/e...

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Atkal trollface kills bet šoreiz jau rankedā... Galīgi neskaists sākums ar pretinieka demoralizāciju un sekojošu graujošu uzvaru...

[media=''>

[/media]

P.S. man patīk kā cilvēki spēlē low elo/normal games un domā, ka visu teoriju no pieredzes iemācās un uzzin, kas ko kā kautero no "pieredzes". Šajā līmeni tu uzvari/zaude bieži vien nevis dēļ matchupa, bet dēļ skilla/veiksmes/w/e...

Ja tā padomā, tad neviens te nespēlē high elo lai spriest par to kas ko kauntero...

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

jāsaka godīgi malz vairāk rankedā kādu laiku neizmantošu, ja nu vienīgi akali kaunteram, bet akali fāze low elo rankedā arī ir beigusies. tagad krāšu mao, lai varētu arī junglot ar tanky ap. pēc tam iespējams krāsu sej, ja viņu nenerfos.

Link to comment
Share on other sites

jāsaka godīgi malz vairāk rankedā kādu laiku neizmantošu, ja nu vienīgi akali kaunteram, bet akali fāze low elo rankedā arī ir beigusies. tagad krāšu mao, lai varētu arī junglot ar tanky ap. pēc tam iespējams krāsu sej, ja viņu nenerfos.

Sejuani nekaada gadijumaa nenerfos , vinsh driizaak next patch dabuus bufu.

Link to comment
Share on other sites

kurs ir redzejis shadu stiligu sadalijumu? Top Gp+graves, mid Akali un bot Maokai+Leblanc... Vnk es pirmais pick, visu it ka sarunajam un pectam katrs sak pickot to kas ienak prata! man sitas sak izbesit atkal. Sitie forsi clji vnk kaitina. Pedeja laika biezi viss tiek forsi it ka sarunats un peksni viens calis panem to, ko vinam sagribas.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...