Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Ne jau es to saku, hwans teica, ka visus izrubīs ar mundo. Ša pārbaudīšu topikā, lai nesanāk, ka esmu to izrāvis no zila gaisa.

es jebkuru no jums vinneeshu ar mundo,huehue

Nu +/- tas pats :D lai gan mazliet jāpiekrīt, mundo ir diezgan grūti nosist.

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

Protams, ka vinju ir gruuti nosist, ja neesi pilnigs lohs. Piemeram , kad es speleju ar mundo es vienmer njemu ghostu un cleanse, ja ir vajadziiba nopeerku QSS.

Un jaa sivira ir viena no labakajiem ad carriem tagad, tak lasat forumus joba. Visi tam piekriit + vinja shinii patchaa dabuus nerfu kopaa ar gravesu.

Link to comment
Share on other sites

Nu nezin. Man nekad īsti nav bijušas problēmas ar viņu. Cirvis - Slēpies aiz minioniem, vai arī paskaties kad viņš apstājas un paej uz sāniem vai arī mūkot skrien zigzagā.. Umm.. nu reāli.. ja viņš grib var jau pārbaudīt. ;) Es ar graves pre viņu. Ja viņam taisnība, es izdzēšušu graves :D

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka vinju ir gruuti nosist, ja neesi pilnigs lohs. Piemeram , kad es speleju ar mundo es vienmer njemu ghostu un cleanse, ja ir vajadziiba nopeerku QSS.

Un jaa sivira ir viena no labakajiem ad carriem tagad, tak lasat forumus joba. Visi tam piekriit + vinja shinii patchaa dabuus nerfu kopaa ar gravesu.

graves jau sanerfoja no paša sākuma, bet tikutnā zbis. NEdomāju ka īpaši kas mainīsies ja pat tgd sanerfos. Galvenais ir mācēt. NElielas izmaiņas iemaņām netraucē. ;)

ok, invaito mani niks hwanlv EUW, nu maucam 1x1.

Par serveriem... Hmm. Es pat īsti nezinu kurā esmu es.. Hmm.. uzmetīšu aci.

Esmu EU East.

Edited by puisiitis
Link to comment
Share on other sites

mundo are full armor build + phantom dancer būs pohuj tev ignite vai kas. tu viņu visticamāk nedabūsi tik zemu lai šim ults vispār būtu jāieslēdz...

bij viena spēle pret mundo. 3 armori (wm/thorn/FoN)+ phantoms +bloodT. tur ir totāli čau. + viņam visu laiku var ieslēgt E, kas ir +80 dmg? vai 100?

bet tai pašā laikā ir tryn ar 100% critiem, kur katrs pa 700 sit katru sekundi...reāli nav tāda viennozīmīgi labākā čempja manuprāt.

Link to comment
Share on other sites

Hahaha, tik smieklīgi. Pat ideja par 1v1 ar AD carryiem kā tāda ir stulba.

Vēl stulbāk ir domāt, ka Sivir ir sūds. Viņa tieši šobrīd ir pats labākais vai otrai labākais AD carry pēc Kogmaw.

Viņai ir dirsā labs steroīd ults priekš visas komandas, labs skillshots, free Banshee 20-10 sekundes un damage skills, kas resetto autoattack. Tu, mans draugs, esi spēlējis pret sūdīgām Sivirām.

p.s. - es nesaku, ka Graves ir sūdīgs, bet noteikti ne labāks par Sivir.

p.p.s. - pēdējos tournamentos Sivir bieži ir first pick vai banota.

mundo are full armor build + phantom dancer būs pohuj tev ignite vai kas. tu viņu visticamāk nedabūsi tik zemu lai šim ults vispār būtu jāieslēdz...

bij viena spēle pret mundo. 3 armori (wm/thorn/FoN)+ phantoms +bloodT. tur ir totāli čau. + viņam visu laiku var ieslēgt E, kas ir +80 dmg? vai 100?

bet tai pašā laikā ir tryn ar 100% critiem, kur katrs pa 700 sit katru sekundi...reāli nav tāda viennozīmīgi labākā čempja manuprāt.

kurā vietā kāds teica, ka ir viens labākais čempions, Šerlok Holms?

Link to comment
Share on other sites

mundo are full armor build + phantom dancer būs pohuj tev ignite vai kas. tu viņu visticamāk nedabūsi tik zemu lai šim ults vispār būtu jāieslēdz...

bij viena spēle pret mundo. 3 armori (wm/thorn/FoN)+ phantoms +bloodT. tur ir totāli čau. + viņam visu laiku var ieslēgt E, kas ir +80 dmg? vai 100?

bet tai pašā laikā ir tryn ar 100% critiem, kur katrs pa 700 sit katru sekundi...reāli nav tāda viennozīmīgi labākā čempja manuprāt.

+ .. bet. Es uzskatu ka volli ir Labākais Tanks. Reāli ja māk ar viņu spēlēt pizdā ir. Pietam pasīvais ir vnk pretīgi labs. Dmg + Self heal + tas kodiens + metiens + zibeņi.. tie ir mani uzskati, bet ko zin, Vrb jaunās bombermans ko viņi palaidīs būs spēka mitriķis nr viens. :D

p.s .. esmu spēlējus pret labāk sivirām, bet nu.. vismaz man nekad nav bijušu problēmu. Vrb neesmu trāpījis pret kkādām Kibergsivirām kas tik skraida un šauj lāzerus no dirsas. Tad gan man būtu bail :D

Edited by puisiitis
Link to comment
Share on other sites

Tak mutes ciet, es ar Soraka jus visus 1x1 noliksu. Ar ultu ka liksu pa olam, kirdic buus... :P

Tikko bija sexigs Volis ar 4 warmogiem + atma + vel kaut kad utems kas dod 700hp... Vnk masina gaaja cauri ar 7k hp :)

Armor Pen + Lsteel+ Attack speed un arī tas ir reāli pārvarams :D

Reāli viss īstenībā ir balansā.. ir vnk vai nu jobena dalbajobu komanda vai arī neveiksmīgi izdarīti gajieni kas pārbaro'juši pretiniekus. Reāli normalai spēlei jāvelk visamz savas 40 min Ja abas komandas ir vienlīdz spēcīgas.

Link to comment
Share on other sites

Varat, lūdzu, ieteikt, kuri ir must buy champi? Kaut kā lēni iet uz priekšu tā spēlēšana un negribas IP iztērēt sūdos. Vismaz ne sākumā.

Un attiecīgajiem čempioniem kāds ir labākais builds, pieņemu, ka defs nekam neder gandrīz nevienam.

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

es ari spelej u no vasaras sakuma 30 lvl jau sen.

niks man RevSer2

ir 57 champi shas bus 2 run page.

elo nav tas augstakais ( vislaik kkadi noobi komanda )

NIghtmare paskaties spotlight youtubee.

katram čempionam savs builds , es domaju pats savus ja nevaru izdomat eju google ierkstu piemēram mobafire.com kennen

mobafire.com lee sin

u.t.t

Edited by Icecream
Link to comment
Share on other sites

Loti daudzi letie IP chempji ir diezgan ok... Nu tad saperc tos lai ir daudzveidiba. Pectam jau vares domat kam kraat! No letajiem noteikti var njemt: Ashe, Master yi, Ryze, Sivir, Soraka, Amumu, Dr.Mundo, Garen, Morgana, Sion, Taric, Tristanma, Tryndr, Veigar (tas ir mana skatijuma kas ir sakarigs pa 450 un 1350 IP)

Tikko joka pec iemeginaju ap soraka. Zel ka enemy pie 20 padevas. BIja rabadons, vel viens scepters, booti un dorans ring. Tik smagi var krusities :D Tik spej spaidit Q ta ka cd ir 2 sec un dmg sanaca 300. Ja nu kas sevi heal + sev manu, sliktakaja gadijuma visam team heal 500 (2.lvl ult vel tikai). Tiri smuki var njemt prieksa.

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu, kā var teikt, ka kāds čempions ir daudz reižu labāks par otru. Ja tu nesūkāsi, tad arī ar visiem kautko varēsi izdarīt, bet nopērkot kautkādu "spēcīgo" čempionu nenozīmēs, ka tu tagad būsi šausmīgi labs.

@b0r1ng kauterot?

Edited by +Demetrius
Link to comment
Share on other sites

man pret lb patīk spēlēt ar long range čempjiem. piemēram, ar brandu, kuru viņa, toerētiski, kountero var vienkārši fārmoties izmantojot pillar of flame un pārējos skillus taupīt , lai atbildētu uz viņas uzbrukumu ar stunu, stāvot krietni aiz minioniem.

Link to comment
Share on other sites

ar jebkuru chempion+ magic resist, speeles pieredzi!

Dumjš padoms.

LB countero championi, kuri var ļoti ātri nosist creep wave un likt LB fārmot zem torņa, ko viņa dara ļoti slikti.

Piemēram, Morgana, Cassiopeia, Sion, Galio un iespējams arī Brand (laigan ne tik ļoti)

Vēl, protams, Kass un Ahri.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...