Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Ahri nekādā gadījumā necountero LeBlancu. Līdz tu esi nonācis līdz tam, kad vari nonest visu vilni pāris sekundēs, viņa tevi jau būs noburstojusi un nositusi pāris reizes. Tāpēc vajag spēlēt uzmanīgi un nemirt.

Nepareizi un nepareizi. Tu acīmredzot nesaprati mana posta domu. Kass un Ahri necountero LB tādā veidā kā pārējie nosauktie championi. Kass countero ar silencu un Ahri ar savu W un Charm.

Tev kā Ahri spēlētājam (TIPA) vajadzētu zināt.

ā, jā. postu rakstot domāju par malz arī, bet aizmirsu ierakstīt.

Link to comment
Share on other sites

kip baisākais bot lane skaitas gvaes ar taric, bet sivir ir viena no retajām kas to var izjaukt. sodien speleju ar sivir un man liekas visaz reizes paspeju nobloķet taric stun, kas škiem kombo izjauc uzreiz.

tik labs skats - tā gaismiņa tā lido un bams - my fucking shield un pa iegūto manu q uzreiz pretī lido :)

kā arī ja karthus ir pretiniekos, tad vispār ftw skills :)

Link to comment
Share on other sites

Lidz sim episkakaa ranked spele ever! Sakas viss ar to ka musu Karthus izdma ka bus junglers, un tad turpinas brinumi. Kada 10. min un kopejais score 2:15, un vienigie 2 killi ir mani. Nu pohuj, es domaju 20 padosimies, es turpinu farmoties un baroties ka vien speju. Pienak 20.min un man score kaut kads 5-1-5 un esmu safarmojis atmog. No shit, saaku shaut jau taa safeedotos enemy, jo kopejais score bija kadi 10:35 taja mirkli. Nu beigas safeedojos pa pilno, bet nu nevareju neko, jo enemy focuseja tikai mani un uz parejiem uzdirsa, jo tie principa nekadu dmg netaisija, tikai pasas beigas. Un tad mums paradas iespeja, enemy disconeccted. Viss ciki, es izvelku tower, inhibitor, bet parejie neko nespej. Vel labak, mes pushojam mid kur jau caurums, wu tikmer vienatne censas top tower nonest, a karthus bot tower, ko protams neviens nevar izdarit jo ir nu nenormalajie lohi un bezsmadzenji. Butu mums piepalidzejusi, mes pat butu izvilkusi speli. Fakts ka tads ka karthus killi tikai ar to ka vins ar ult man nozaga kills a wu es nez ka dabuja, jo vienu bridi vinam bija 0-10. Visvairak fascineja tas, ka mus tik traki drazot sakuma spele ievilkas tik nenormali ilgi.

zo0ig7c2md76p8le3zpa.jpg

Link to comment
Share on other sites

Milan pa defu 15 levels un 90 cs 1h speele

xina/tristanas builds HaHAH d;=ada;=da; kaut kas tamlidzigs.

cik es sapratu jus zaudejat? :<

btw , vienmer ranked spele bano shaco. Vinsh ir nezveers ganoshanas jomaa, pat tajaa pashaa 2000 elo bano vinju 100%

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

Shako ja godīgi ir ļoti atkarīgs no gankiem. Ja shako pirmajās 10 min nav dabūjis killus vai assistus - zaudējis fārmu un līdz leitam par viņu pat nedzirdēsi... Nu bet tas tā, ļoti teorētiski teikts. Mēdz dažādi gadīties. Kā piemēram soraka uztaisa quadru desmitajā minūtē :D

Link to comment
Share on other sites

man liekas hwan neizlasiija neko, tikai bilditi apskatijas. LB izgaja, tapec tads lvl...

Piekritisu boringam, mana skatijma shaco vispar ir useless champs. Man pret vinu spelet nekad anv problemu. Saliec wardus un spele. Ja shaco nesabarojas sakuma, tad pectam vinjs ari suukaa. Parasti jau rodas problema taja ka vinu piebaro un tad vins draz visus. Vairak wardu un shaco nespej sabaroties un problema atrisinata.

Izmeginaju Caitlyn un Sejuani. Nu man liekas Sejuani diezga pasudigs chemps, savukart Caitlynai es tagad saaku kraat, reals bot lane drazeejs, loti smuku dmg taisa un vaac killus.

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

tev vienmēr nebūs wardi lai tevi izglābtu. un shaco visu cauru spēli labs ir.

kad tev no muguras pa 1 000 ar kritiem sitīs ātri vien sapratīsi, ka šis var viegli radīt problēmas komandai. viss ko vajag lai team fight pretiniekiem sapistu ir iemest kastīti komandas vidū.

Link to comment
Share on other sites

man liekas hwan neizlasiija neko, tikai bilditi apskatijas. LB izgaja, tapec tads lvl...

Piekritisu boringam, mana skatijma shaco vispar ir useless champs. Man pret vinu spelet nekad anv problemu. Saliec wardus un spele. Ja shaco nesabarojas sakuma, tad pectam vinjs ari suukaa. Parasti jau rodas problema taja ka vinu piebaro un tad vins draz visus. Vairak wardu un shaco nespej sabaroties un problema atrisinata.

Izmeginaju Caitlyn un Sejuani. Nu man liekas Sejuani diezga pasudigs chemps, savukart Caitlynai es tagad saaku kraat, reals bot lane drazeejs, loti smuku dmg taisa un vaac killus.

high elo shaco ir insta ban vai insta pick, un ja insta pick tad garantēta uzvara.

Par tiem wardiem, tikpat labi jebkurš jungleris ir sūds, jo redz, nopērc wardus un tu esi 100% drošībā. Ja vien tev nav visur pink wardi tad shaco ir viens no tiem jungleriem, kurš var tieši gankot starp wardiem, kā arī vienmēr ir iespēja gankot caur leinu, un pat ja pretinieks tevi spiež pie torņa, shaco q stealth ir gana ilgs, lai paspētu no sava torņa aizskriet viņam aiz muguras.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Atkal izceļas čempionu speciālists rusty. :)

Shaco nav labs visu spēli. Shaco ir labs spēles pirmās 20 minūtes, jeb laning fāzē. Pa šīm 20, varbūt 25 minūtēm, Shaco ir jāpaspēj iedot katram lane advantage (nevis pašam killi jāņem), lai, kad sākas teamfighti, pārējie var viņu carryot. To var izdarīt ar gankiem, kas Shaco ir ļoti labi un Dragona kontroli, ko arī ir viegli darīt dēļ ulta.

Mid līdz End game Shaco darbs ir map controle, backdoorošana un map objectives (blue/red buff, dragon/baron) kontrole un zagšana.

Teamfightos, atšķirībā no tā, ko saka rusty, tu dari ļoti maz. 1000 criti tev nekad nebūs ar tanky buildu un, ja taisīsi dmg itemus, tev 1 sekundē pretinieku komanda nofokusēs. Un es normāli ierēcu par kastītes likšanu teamfighta vidū - tā kastīte ir oneshot jebkuram mid-game carryam. :lol:

p.s. - mersy, Nocturnam uz vārdiem vienalga. :)

Bet tā pa lielam, jebkuram wardam var apiet apkārt, ja laneris pasaka, kur tieši tas ir uzlikt. Ja vien nav vards lane brush, tribrush un river. (tā protams neviens nedara) Tad gan nekā. (ja vien neesi Nocturne :P )

Link to comment
Share on other sites

Kāds negrib kādu dienu paspelēt duo rankedus ?

Man ir riktīgi dirs* ar ello , 42wins un 44defeats. Apnika ,ka retardi spēlē rankedus , nezinu vai tikšu kautkad augstak par 1300 ;ddd

Playin at west nick : OP Sorave

Link to comment
Share on other sites

lategame shaco ir labs manuprāt, laigan sākumā viņš tiešām vairāk spīd. late game viņš pēc kautiņiem, kad visi izklīst un iet pēc buffiem/likt vārdus pa vienam var atvākt karijus un supportus tākā viņa noderība paliek.

un ja kautņš čupā sākas fiksi nofokusēt kastīti (it īpaši ja visādas krāsainas maģijas iet pa gaisu) un diezgan pagrūti. mby ja junglers ir gudrs un nosmaito, bet tas ir apšaubāmi...

man līdz šim viņš ir bijis vienmēr pats pirmais insta ban.

Link to comment
Share on other sites

Ja kāds ņem shaco es uzreiz ņemu lee sin, lai varētu viņu redzēt tīmfaitos. Visi čempioni ir labi un nevajag te gudri runāt, ka viens labāks par otru, vienkārši rokas līkas, tāpēc citiem citi čempioni sūkā. Tas, ka čaļi saaskatījušies strīmus domā, ka skatoties jums aug skills ir pilnīgas muļķības. Viens par otru gudrāks, vienmer otrs visu dara nepareizi, jo redz tu skatoties strīmu redzēji, ka tā vajag/nevajag darīt un ja tā nedara, tad uzreiz viņš ir idiots un viņa dēļ tu zaudēji. Nevienam nav 100% winrate, tāpēc ik pa laikam ir jāzaudē, lai mācītos no citu un savām kļūdām.

Link to comment
Share on other sites

Nu pagaidam TOP BANI IR "Kassadin/lee sin/rammus/karthus/sivir/kennen/shaco/morgana/graves/skarner. Varbut aizmirsu kaut ko pierakstit.

Akali.

Par jungleriem runājot.. Diezgan liels pain in da ass ir Fiddlesticks. Viņš līdzīgi kā šaco. Pēc Blue buffa uzreiz ir spējīgs uz ganku @ top, jo lvl 2 ir gan drain gan fear, tā kā tas arī smuki var sapist spēles sākumu, kur nu vēl ja pirmajās 10 min jau ir kādi 3-4 killi. Tad SPēle reāli jau ir zaudēta. Protams, ja... Kā gadījās šodien, mēs zaudējām jo komanda saostīja uzvaras smaku un palaidās.. un kur nu vēl pretīgākus, bet safīdoja tristanu un trynda.. Pēc tam garens sāka spīdēt un tā nu mēs dēļ šiem trim zaudējām.. Spēles sākums 24 - 6.. Un pēkšņi komanda palaidās un spēle apgriezās.. 32 - 35 un aizgāja. SPēle beidzās pie 64-78.

P.s ja ir kāds kurš šovakar vēlas, es taisos visu vakaru rankedus maukt. Spēlēju Eastā. Niks Spaikijs

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...