Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

tikai viens jautājums. Vai reģistrētais vispār rubī spēlēt kaut ko citu kā gp?

Nezinu par GP precīzi un MVIR, bet cik te visi pēdējā laikā West ir cilvēki saradušies un spēlējuši, daudzi no raudātājiem pat basic lietas par spēli nezina.

Lido iekšā 1v4 un saka, ka gribēja pokot ar Lee Sinu, laigan neviena nebija apkārt pie kura shieldoties atpakaļ.

Pērk CD botas uz GP un saka, ka nav lasījis citas, ko dara citas botas tāpēc pērk tās, kuras rekomendētas.

Taisa pirmo itemu Phantom Dancer uz Ashes apvienojumā ar trešajām botām.

Tur wardus inventorijā pirmās 10 minūtes kā Soraka, bet neliek viņus ārā, laigan nabaga mersijs vismaz 5 reizes atkārto, ka bot lane vision nav nekāda.

Un tā tālāk.

Vairāk neesmu pārsteigts, kāpēc visiem tik ļoti komandas sūkā, ka vajag pieraudāt visu topiku. :)

Link to comment
Share on other sites

Haha, vakardienas drunk gameing session. Vakar kad beidzaam, es gaaju urgort, eve un twisted fate jungling, ja pareizi atceros. Pat jungle creep laikus nerakstiju un negaju counter jungling un failoju hard, but what ever normal games un ranked ir pavisam savadaak, jo reali nevar counterot un janem uz dullo. Ar vayne vispaar trololol, slideshows.

Jap, failoju, bet man bija jautri klausities jusu rage xD

Link to comment
Share on other sites

Ņemot vērā, ka es reti reidžoju un vakar tas pavisam noteikti nenotika, tad neesmu drošs, ko domā ar "jūsu".

Un ir labi apzināties, ka vēlviens muļķis nav jācarryo, jo tikko skaidri un gaiši pateici, ka tev ir uzdirst par saviem komandas biedriem. Itsevišķi, ja tie ir GIGNieši.

Itkā jau laikam vajadzēja klausīt pārējos un tevi nemaz neaicināt, bet tagad vismaz skaidri ir zināms, kas ir kā. :)

Link to comment
Share on other sites

esmu sakatries ar diviem buildiem pēdējā laikā, kas kautcik ir strādājuši. ko jūs domājat pa šiem :

vayne ar warmogs kā pirmo itemu un thornmail. beigās viņa paķēra phantom un bt un smagi ownoja (pretinieki bij diezgan smagi ad čempji.

otrs bij morde ar ad build, kas ar diezgan ok darbojās.

Link to comment
Share on other sites

Parprati. Es normal games uzskatu forfun (neskaitaas draft mod normal) kuras var uzspeleet ar friendiem, bija neveiksme, kad prasiju, kamer biju fun kondicijaa. Manaa rankoto speelu statistika, nekad neredzeesi sliktus rezultaatus. Nu, zaudeejaam, bet man bija fun.

"klausīt pārējos un tevi nemaz neaicināt" jaa, wow, deeel taa, vairs neaicinasiet, o bozhe, del divaam speleem norakstiits. Gl

Link to comment
Share on other sites

Jap, failoju, bet man bija jautri klausities jusu rage xD

Dēļ šī tu esi norakstīts.

Un man ir, ja godīgi, uzdirst, kāda ir tava rankotu spēļu statistika vai skills. Man vienkārši tas neinteresē.

Kas mani interesē ir spēlēt ar cilvēkiem, kuri grib uzvarēt spēles, nevis taisīt huiņu un čutne speciāli papist. Es saprotu, ka var taisīt troll buildus, darīt troll lietas, bet tad, kad to dara visi un visiem ir fans, nevis tagad viens lohs izdomā piedzerties un troļļot komandu, kas viņu ir uzaicinājuši.

Ja tev tas liekas normāli, tad piedod, bet tu esi auns.

Link to comment
Share on other sites

laist lee sin q par 60 grādiem garām 9 no 10 reizēm for sure ir "sūdīgi spēlēju, jo troļļoju".

Un jā, es neatminos sevi reidžojam vakar, vispār, lai gan es nenoliegšu, ka to daru nereti, bet ne vakar, lol.

P.S. ja tu tiešām "labi" spēlētu rankedos, tad tev nebūtu 49% win/loose rate. un nevajag te dirst par team meitiem, ja no teju 600 ranked spēlēm tu nevari izcarrijot savu teamu un dabūt pienācīgu elo tad tu nespēlē tik labi kā domā, piedod.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Ka jau teicu, biju uz labu laicinu pazudis. Nu esmu atpakalj.

Bullet, man liekas westa es pat isti ar gp neesmu spelejis, kad kopaa ar gigniesiem, es speleju pa lielam ko man atstaj, iznemot mid. Vienmer esmu teicis ka maacos un labprat uzklausu ieteikumu ko man vajadzeja darit/pirkt un kapec, nevis ka kads blauj kada huja pec tu dariji sito vai pirki to.

Vakara varetu uzspelet, drusku jaatjedzas.

Link to comment
Share on other sites

nav jau nekādu top teamu, kuriem būtu jaaizstāj tagadējie ap midi. SK mid un bot lane ir ok, tik solotops un jungle ir... kā es uzskatu ne tik labi kā mid/bot. Un sk turnīros spēlē diezgan labi parasti, viņi vnk vēl nav uzvarējuši nevienu, bet parasti tiek līdz pusfināliem.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...