Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

jauki jauki.... es paris dienas off, bet 6dien vakara busu majas un bliezisim :)

es nerunaju ka jus dirsaties, vnk saku ka dazi jutas paraki un tad muld nedaudz, bet ne pamaca. man jau tas pie vienas vietas, bet nedaudz kaitina ka jadzird no kada cita speletaja ka vot ir kads individs kas negrib spelet, jo redz es vienreiz nolazoju... vislabakais tas ka parasti ir tikai nahuj tu sito nopirki, bet nepasaka ko vajadzeja ;) (no hard feelings)

Link to comment
Share on other sites

uzdirsiens man pa to ka tu uz tristanas nopirki to sūdu? un ka es nepateicu, kas jāpērk? par spīti tam ka tev kādas 500 spēles kopā ir? un pats izvēlējies savu carriju ar ko spēlēsi? :D

es vienkārši negribu pievienoties tavam gign team iekš lol pagaidām. vai spēlēt kopā. es rukāju ME3 vislaik + tik ieskrienu uz kādu raundu iekš lol lai ar gragas pwnotu, kas pēdējā laikā baigi labi sanāk.

kā arī pārējā laikā cenšamies savākties westā spēlētāji ar ko mani dzīvokļā biedrs iepazīstināja.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Es pat par tristanas reizi nerunaju... Principa es varu nospelet kur vien vajag, ja jus man to piespelejat, bet nu ir spoti kur es nespeleju vispar.! man varteikt nav nevina ad carry, un ar tiem es kopa varbut 10 speles esmu nospelejis, tiesi tapec loti nelabprat to daru, bet ja neviens cits to nedara, es neiebilstu, jo tas ir tikai normal game...

man principa- jungle >top >support >mid >ad carry

Link to comment
Share on other sites

Tur tikai doteri pashlaik sezh , parejie kanali ir privatie.

Es pēdējās nedēļas laikā neatceros brīdi, kad tur kāda no West spēlētājiem nebūtu. Es esmu no agriem rītiem un mersijs ir vēlos vakaros. West ir up and running visu diennakti. :)

Link to comment
Share on other sites

M5 uz visu pohuj. Kā tanks cauri visiem laiž.

Pats interesantākais ir tas, ka nav nekā īpaša viņu spēlē... BET kaut kā tomēr izvelk... Vakar saktījos spēli pret CLG otro un man žoklis bija līdz grīdai kad viņi tādu comeback uztaisīja...

Link to comment
Share on other sites

4 cilveeku teams meklee memberu prieksh ranked team speeleem uz EU West servera, mekleejam mid, bet buutiibaa var buut arii cita poziicija un tad tai pielaagosimies, ja ir interese rakstat skype vai speelee, niki skype: kristaps21, reinisz, greenmass, niki speele: BGnoobs28, Daddyx, Meltz

Link to comment
Share on other sites

pasaki ari kaads apmeram ranks/elo jums ir... jo principa es ari mekleju kadu ar ko ranked duo spelet, jo zb sedet uz 1k elo, vienam pasam no turienes gandriz nereali izlist.

neesi mīksts, es tīri ar soloq tiku no 500-1250, pa reta duo taisot. tagad ar vienu draugu ceļam , esmu kaut kur 1320 tagad. varētu paspēlēt ar tevi, bet Tu jau uz westu aizgāji :(

Link to comment
Share on other sites

kads tur mikstais... tur ir jabut haljavai lai izsistos, vai ari jaspele duo... tik daudz reizes tas pieradijies! tagad ar tiri biezi es jungloju, veiksmigi gankoju bet tapat zaudam. ir bijis ka es top calim palidzu 3-0 dabut 10 min laikaa, bet sis tapat pacensas nakamajas 10-15 min laika panakt 3-7

Link to comment
Share on other sites

neesi mīksts, es tīri ar soloq tiku no 500-1250, pa reta duo taisot. tagad ar vienu draugu ceļam , esmu kaut kur 1320 tagad. varētu paspēlēt ar tevi, bet Tu jau uz westu aizgāji :(

Cik spēlēs tas tev prasīja, lai tiktu no 500 elo uz 1250?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...