Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Spilgts piemers tam, ka pat 2 safiidoti champji nespej izvilkt, ja parejie lanes iesukaa... Es caur jungle vnk izardiju mid, top un vel counterjungling sanaca paris reizes. Mids ari visur ardijas, a bots un tops vnk tik dzilji sukaja ka kills dabuja ka gankoju, tiklidz aizgau uz sekundi taa mirusi. Man un malphitam pedejie 2 deaths vnk baaze ruboties. Principa mani vini lidz tam pat noslanit nespeja.

i4x6cznts98m9azzxf.jpg

Link to comment
Share on other sites

33% - tavs ally izvilks maču, 33% tavs ally noraks maču, 33% tu noteiksi kurš uzvarēs. Ja nevarēsi no šiem 33% viarāk, kā 1/2 carrijot, netiksi augstāk. Nav nekādas elo elles, tās visas ir sliktu spēlētāju atruna, kāpēc viņi nevar tikt ārā no elo 800. :D

U suck at math U suck at games. Tik vienkārši.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tu nospēlē 300 spēles un esli tur pat uz 1200 elo jo komanda nevar pat nofokusēt carry... nu bet protams... esmu slikts... 1ajā sezonā 1500 elo ņemot vērā to ka gandrīz nespēlēju... Popularitātes celšanās - lielāks nūbu daudzums... Nu kā var vinnēt ja tev komandā ir soraka ar first item dorans shield? 0_o

Link to comment
Share on other sites

Ja tu nospēlē 300 spēles un esli tur pat uz 1200 elo jo komanda nevar pat nofokusēt carry... nu bet protams... esmu slikts... 1ajā sezonā 1500 elo ņemot vērā to ka gandrīz nespēlēju... Popularitātes celšanās - lielāks nūbu daudzums... Nu kā var vinnēt ja tev komandā ir soraka ar first item dorans shield? 0_o

33% - tavs ally izvilks maču, 33% tavs ally noraks maču, 33% tu noteiksi kurš uzvarēs. Ja nevarēsi no šiem 33% viarāk, kā 1/2 carrijot, netiksi augstāk. Nav nekādas elo elles, tās visas ir sliktu spēlētāju atruna, kāpēc viņi nevar tikt ārā no elo 800. :D

U suck at math U suck at games. Tik vienkārši.

Ko tu nesaproti? 50% sūdīgs ally, 50% labs ally, tavs uzdevums ir carrijot kaut dažus % no mačiem, kad esi ar sliktu team un nefeedot, kad esi ar labu teamu. Ja nevari to izdariit, neesi pelnījis augstāku elo. Tā nav veiksme, tas ir skils. Doma top spēlētāji ir vienkārši veiksmīgi cilvēki bez skila? :D Teikt, ka elo ir veiksme, tas pats kā teikt, ka pokers ir tīra veikstmes spēle. Ja tavā team ir soraka ar dorans shieldu, tad iespējams tie ir 50% suudīga ally. Nākamajā mačā tā pati soraka iespējams būs tavā enemy komandā.

P.S. Jo vairāk sliktu spēlētāju, jo vieglāk dabūt elo.

Edited by DaddyX
Link to comment
Share on other sites

Teorētiski jā... Bet uzvarai ir daudz dažādu faktoru. Es varu carryot spēli, vienu pēc otras bet tik un tā zaudēt... Komanda parasti atslābst un iet 1x3... Par to ka daudz kas atkarīgs no veiksmes pat top spēlētāji teici. Man liekas hotshots bija lamājies ka ar smurfu nevarēja tik no 1200...

Link to comment
Share on other sites

Teorētiski jā... Bet uzvarai ir daudz dažādu faktoru. Es varu carryot spēli, vienu pēc otras bet tik un tā zaudēt... Komanda parasti atslābst un iet 1x3... Par to ka daudz kas atkarīgs no veiksmes pat top spēlētāji teici. Man liekas hotshots bija lamājies ka ar smurfu nevarēja tik no 1200...

Man liekas, ka hotshots teica, elo elle neeksistē, tā ir sliktu spēlētāju atruna, tā kā nezinu vai runājam par vienu un to pašu personu. Ceru saproti, tu vienkārši esi cry baby un nav, tā ka tu katru maču carrijo, bet tevi pamanās norakt. Varu derēt katru otro maču kāds no tava teama tevi noliek par to, ka esi feederis, bet pats sevi mierini ar iedomu, ka māki spēlēt, jo iepriekšējā machā biji 24/12/6 Xin Zhao pret teamu ar 4 feederiem un 1 emoquiteri. Viekārši tev pietrūkst skila un tas ārī ir viss.

Link to comment
Share on other sites

Elo elle ir, un tie kas to nav ta isti izjutusi var tikai teikt ka tadas nav. Taa ir tiraka veiksme ja izlien no vinas bez istam problemam. Elo elle ir tas posms 800-1300 elo kuraa dzivojas lielaka dalja speletaju kas tikko sakusi ranked spelet un viniem nav isti saprasanas kadi champi kur tie, ko kountero un ka sadarbojas, nemaz nerunajot par timing un warding. Es to esmu jau entas reizes teicis ka reali 1/10 spelem es nolohoju un esmu komandas enkurs, 6/10 un tas kurs izdara savu darbu ka ari uzvar savu leinu ar nelielu parsvaru, 3/10 spelem es esmu tas kurs ir labakais komanda (galvenokart jungloju, ta ka palidzu visiem dabut killus/assistus), bet pat neskatoties uz to ir vienmer vismaz viens komnda kas smagi feedo, ja ne pat divi. ja es 50/50 no spelem feilotu un nospeletu ok, tad es uzskatitu sevi tam limenim piederigu, bet pagaidam jutos drusku augstaks par to kur esmu. Man liekas ka ir vnk 1000elo players un tad +1600 elo players... Ja tu vel neesi 1600 elo verts speletajs, tad tu sedi +/- ap 1000 elo, lai ari esi paraks par viniem, lai gen reali (ta vajadzetu but) tu esi apmeram 1300-1400elo veerts. Problema taja ka taa vidusposma varteikt nav. Vidusposms pazud tiri ta iemesla pec ka jaunie speletaji 3-4 speles var tikt lidz 1400elo.

Spilgts piemers es. Saku ranked kad vel saprasanas nebija ne drusku (nesaku ka tagad esmu baigais visszinis, bet nu esmu ieverojami audzis) un dabuju 5:0 tiri delj veiksmigiem teammates. Un talak aizgaja brinumi, es visu komandu raku nost un vilku lejaa. Tiesi tas pats ir tagad. Es netieku augstak jo katru speli ir 1-2 speletaji kam ir mazak ka 10 ranked speles un speles izpratnes nav. Reti ir ta kad speletaji ar +700 normal games sak ranked spelet un jau saprot ka jaspele, un ja ta notiek, tad vnk ir uzvara. Entas reizes esmu vilcis un nekaa... Tiesi tapec jaspele ir duo, jo reali ja 2 speletaaji smagi velk, tad vel vajag 1 no atlikusajiem 3 lai ir normals un pietiks lai uzvaretu.

Link to comment
Share on other sites

DaddyX, Es zinu, ka tevi tas nerausta (laikam) bet mūsu inner circlē tu tagad esi respektabls vīrs! Un tas nav sarkasms btw!

Man gan jau, ka atkal te kāds dirsīs, ka es neko nerubiju, jo redz, man nav ranked spēļu, bet lielākā daļa no bomžiem, kas sež zem 1500 elo lielākoties ir lūzeri, kas tikko nodingo trīsdesmito un domā, ka ir visvareni un sāk spēlēt rankedus nesagatavoti, un tad sūdzās, ka nevar izvilkt augstāk par 1200 elo ar 252 uzvarām un 248 zaudēm. Ja cilvēks ir tiešām ļoti labs, tad pēc 15-20 spēlēm viņš jau būs 1500's easly.

MVIR, tavi spilgti piemēri var iet nahuj.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Liela mute mazam vīram...

Lielas bikses, mazām olām.

P.S. Nesaku, ka nevar neviekties 10 spēles pēc kārtas, bet nospēlējot 100+ spēles, ja neesi 1300+, tad tas nav "downswings". Problema ir jameklē paša spēlē.

Edited by DaddyX
Link to comment
Share on other sites

mersy, sorry, bet tiesam, ja neesi rankeds spelejis, tad neruna... tu pat solo, man liekas, nespele ipasi, tikai kad savacaties vairaki. ta ka tu nespej iedomaties kadi brinumi notiek! protams ir ari stulbi strideties ar speelju zadrotu, kas spele visu un visaa ieurbjas lidz pedejam, jo es neesmu tads kas parlasa visus guidus un pamacibas. to cik loti tu iedzilinies speles mes spilgti redzejam gign pasakma vasaraa...

Link to comment
Share on other sites

es nesaprotu, kapēc tu uzreiz apvainojies un sāc man kaut kādu random šitu dirst virsū?

No kurienes tu izraki, ka es spēlēju visu un visā ierubiju līdz pēdējam. kāds tam sakars ar LoL vispār, godīgi sakot nevienu guidu es neesmu izlasījis līdz galam, visam šajā spēlē ir common sense un tas ka tu neesi pietiekoši apķērīgs, lai to pats saprastu ir tavas problēmas. Čista neaprotu, ko tik dusmīgs uzreiz.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

mersy, sorry, bet tiesam, ja neesi rankeds spelejis, tad neruna... tu pat solo, man liekas, nespele ipasi, tikai kad savacaties vairaki. ta ka tu nespej iedomaties kadi brinumi notiek! protams ir ari stulbi strideties ar speelju zadrotu, kas spele visu un visaa ieurbjas lidz pedejam, jo es neesmu tads kas parlasa visus guidus un pamacibas. to cik loti tu iedzilinies speles mes spilgti redzejam gign pasakma vasaraa...

WTF?? :D Kāds sakars tavam 10+ teikumu sacerējumam par elo elli, ja pats atzīsti, ka esi svētdienas spēlēdājs un neesi pievērsis īpašu uzmanību nopietnākām spēles stratēģijām? Loģiski, ja tev nav nekādu zināšanu par LoL objektīviem un, ja nevari vadīt teamu līdz uzvarai, būs diezgan pagrūti izkulties no low elo. Tas, ka tev salavecis Ziemassvētkos uzāvina tenisa raketi, nepadara tevi par Serēnu Viljamsu.

Link to comment
Share on other sites

Teorētisi jā... aoe stuns...

Labs piemērs.. tiko man manā tīmā bija Mid janna... Un protams tā ir mana nemākuliba... pirmajā sezonā es biju uz 1500 elo... Nūbīgāks palicis točna neesmu... Vienīgais ja neskaita šo nedēļu - spēlēju agri rītos un pusdienlaikā (Trollololo schoolkids laiks) un trāpās episki daudz idiotu...

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...