Jump to content
GIGN Forum

Zatlers


enfuego777
 Share

Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kādi rekordi, bet to ka tas ozols neko daudz nemāk to jau laukuma var redzēt acs man vēl ir saglabājušās:) rekur topiks ja tu tos sauc par rekordiem tad es esmu ēzelis skaties lielos panākums un tas ka zvaigžņu spēlē viņš ir iebalsots pateicoties centīgajiem latviešiem! nejau kādam ārzemniekam daudz interesē, ja salīdzina Ozoliņu ar Skrastiņu tad labāk Skrastiņš

ai slinkums stāstīt cik var jau jums atgādināt, visus mēslus esmu ēdis labi ka vēl dzīvs esmu vispār:))

esmu hokeja eksperts, jo viss jau uz ekrāna ir redzams kas un kā, un tā vēl būs visu dzivī latvija tur uz hokeja fona ir tur kur viņa būs vēl ilgi, kamēr kāds talants neparādīsies!

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Jā ar troļļošanu man iet slikti jāmet pie malas tas gign forums, sāk jau kaitināt, kļūstu jau kautkāds atkarīgais. te nāk lasīt manus šitus tikai tie kuriem es patīku:))))

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Man arī citreiz skatoties televizoru liekas, ka esmu hokeja/futbola eksperts, bet tad draugi par mani smejas. :(

Kā Tev izdodas nezaudēt eksperta asumu un panākt savu situācijās, kurās citi uzskata, ka esi kļūdījies?

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Kādi rekordi, bet to ka tas ozols neko daudz nemāk to jau laukuma var redzēt acs man vēl ir saglabājušās:) rekur topiks ja tu tos sauc par rekordiem tad es esmu ēzelis skaties lielos panākums un tas ka zvaigžņu spēlē viņš ir iebalsots pateicoties centīgajiem latviešiem! nejau kādam ārzemniekam daudz interesē, ja salīdzina Ozoliņu ar Skrastiņu tad labāk Skrastiņš

ai slinkums stāstīt cik var jau jums atgādināt, visus mēslus esmu ēdis labi ka vēl dzīvs esmu vispār:))

esmu hokeja eksperts, jo viss jau uz ekrāna ir redzams kas un kā, un tā vēl būs visu dzivī latvija tur uz hokeja fona ir tur kur viņa būs vēl ilgi, kamēr kāds talants neparādīsies!

Nu, bļin, tiešām grūti atbildēt? Man ļoti interesē, seriously. :sparta:

Link to comment
Share on other sites

Patiešām ilgi lasīju Tavu postus un bija slinkums kaut ko rakstīt. Pateikšu Tev tikai vienu - Tu nevar salīdzināt 2 spēlētājus, kuriem ir dažādi uzdevumi esot laukumā, lai arī pēc pozīcijas abiem ir viens ampluā. Viņi abi ir sava veida leģendas gan nhl, gan Latvijā. Ja par Ozo viss ir skaidrs, tad kādreiz iesaku apmeklēt Nešvilu (hoķ, fanu forumu) un tur kādam hokeja cienītājam pajautāt par Skrastiņu. Būsi pārsteigts. :)

Man nekā pret tevi nav, bet pagaidām rodas priekšstats, ka Tev tīk runāt par lietām, kas vai nu tiek apspēlētas baumo portālos, vai arī par lietām gar kurām Tev nav nekādas sajēgas. Uzreiz krīt acīs hokejs.. :)

Link to comment
Share on other sites

Nekas nav pārvarēts šodien mēs zaudēsim Austrijai un brauksim atpūsties uz Austrāliju.

AR 3:0 zaudēsim (šijā mirklī) ,tā turpināt DAUNI :thumbsup:

edit: ups,nepamanīju ka viņam suspends, nesanāks viņam atbildēt...

Edited by MašīnZaglis
Link to comment
Share on other sites

Čalim acīmredzot ir tiešām nopietnas problēmas kuras ir jārisina nevis jāpušo kamēr šis kautko stulbu irl beigās izdara. Iesaku viņam atņemt tiesības rakstīt uz ilgāku laiku lai 15 gadīgie cs ģēniji viņu neprovocētu.

enfuego - ja vēlies aprunāties raksti man pm.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Do you really care? JA čalim gribās izteikties - lai izsakās, forums kā nekā nav vieta, forums ir cilvēki. Tāda sajūta ka kāds jums reāli liek to visu lasīt... :thumbsdown: Izlaidiet šo topiku ja tas liekas stulbs, bet OMFG, jūs to nedarāt... Why? Cuz u like stupidity? :thumbsup: Vārdu sakot paši trolli sabarojāt, un vēlāk nobanojāt... :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

Do you really care? JA čalim gribās izteikties - lai izsakās, forums kā nekā nav vieta, forums ir cilvēki. Tāda sajūta ka kāds jums reāli liek to visu lasīt... :thumbsdown: Izlaidiet šo topiku ja tas liekas stulbs, bet OMFG, jūs to nedarāt... Why? Cuz u like stupidity? :thumbsup: Vārdu sakot paši trolli sabarojāt, un vēlāk nobanojāt... :pizdiblee:

Tā viņš ir , tā viņš ir! Saprotiet es esmu slims un man nav kauns no tā, bet jūs kā jau mazie perdeļi gribat kautkādīgi ,mani ietekmēt! Es saku ka esat vēl mazi perdeļi kuri dzīvē vēl neko nejēdz! Nobanot ir viegli, bet patiesībā jau to nevaig darīt! ja tu bano tad pasaki kāpēc tu bano, es neko nēsmu pārkāpis!

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...