Jump to content
GIGN Forum

Xektor


EDD
 Share

Recommended Posts

ne jau uz noteiktiem punktiem, kur stāv pretinieki, protams, ne tur. viņš staigājot bieži pagriežas - un dara to daudz, DAUDZ lēnāk, nekā pele un sensitivitijs viņam to atļautu. viņš lai uztaisītu 180 grādu pagriezienu vispirms pagriežas pa 45 grādiem, seko 1/4 sekundes pauze, tad pa vēl 45, pauze, un tā tālāk. nu tad kāds vēl tam var būt iemesls JA NE WH?

vot es protams varu kļūdīties, es pats ar wh demkas neskatos, jo man tāda nemaz nav un negribu krāmēties. bet man liekas, ka ar wh skatoties, tas vairs nav objektīvi, tāpēc vispār iesaku ar wh neskatīties.

xektor, man pret tevi kā cilvēku vispār pretenziju nav, forši ar tevi spēlēt utt. bet man tagad liekas, ka tev ir wh. manā uztverē tie ir neapgāžami pierādījumi. nu pasaki pzl, kas tev liek tā sienas skatīties?

Link to comment
Share on other sites

ne jau uz noteiktiem punktiem, kur stāv pretinieki, protams, ne tur. viņš staigājot bieži pagriežas - un dara to daudz, DAUDZ lēnāk, nekā pele un sensitivitijs viņam to atļautu. viņš lai uztaisītu 180 grādu pagriezienu vispirms pagriežas pa 45 grādiem, seko 1/4 sekundes pauze, tad pa vēl 45, pauze, un tā tālāk. nu tad kāds vēl tam var būt iemesls JA NE WH?

blink.gif galvu saspiedis esi? Neesi piefiksējis ka čalis vislaik tā "strjomna" kustās? Stiliņš tāds. Tā pa druskai peli raustīt.

es ar wh tikko noskatījos. Pēc 10ās reizes kur es guvu kārtējo apliecinājumu tam, ka viņam nav wh man apnika. Kaut cik interesanti ar wh bija tikai tas, ka viņš ap stūriem forši tēmēja virsū.

Enivei - ar wh var lieliski redzēt kā čalis nezin kur ir pretinieks. Es vismaz 8 vietas saskaitīju, kur JEBKURŠ ar wh būtu tā nevainīgi gājis uz citu pusi un TĪRI NEJAUŠI saticis pretinieku. Viņš, bez wh, neredzēja to džeku caur sienu un nezināja ka tur jāiet.

psc, es biju labākās domās par r&r sad.gif

vispār kāds peles aiztikšanas metodei sakars ar to ko tu redzi/neredzi caur sienām?

Link to comment
Share on other sites

cik esmu redzējis, labi spēlētāji, ja grib pārbaudīt aizmuguri utml., 180 grādu apgriezienus izdara ātri. nu varbūt ne nereāli ātri, bet nekur pa vidu nenopauzējot. es nesaprotu, kāpēc vajadzētu zaudēt laiku, raustot peli pa pāris centimetriem un pa to laiku blenžot sienā, kas parastam spēlētājam neko nedod, vienkārši apgriežoties, ja pa to laiku kāds tevi no sāniem var novākt.

+nu jā, vēl jau tas, ka viņš ūberprecīzi caur stūriem močī. bet protams, neko pierādīt tur nevar.

nu ja tu izlem, ka wh nav, tad nav. enivej, ar viņu forši spēlēt kopā, tā ka man nekādu citu pretenziju nebūs. kavackijs vai odiņš tikai mūviju vēl varētu moška uzmest, bet nu tas tā.

vot lai man sirds būtu mierīga, es varētu xektoram piedāvāt kādā brīvā brīdī ar mani aiziet uz kādu klubu un uzspēlēt - nevis 1vs1 na 10 ls blje, bet vienkārši viņam vienam pašam uzspēlēt gignā, lai es varu mierīgi paskatīties, kā viņš ikdienā spēlē. tad man viss būtu skaidrs.

Link to comment
Share on other sites

psc, es biju labākās domās par r&r sad.gif

labi atziistos, shoreiz, es tik kaartiigi nepaskatiijos uz vinju, skatiijos cbble, tur so so, nevareju iisti saprast, bet kad ieveroju EDD`a topiku, tad, gruppas instinkta vadiits, aspkatiijos pirmos roundus no office un likaas uuberaizdomiigi, domaaju, ka nav jeegas skatiities parejos roundus un izgaaju aaraa, un no taa seko paareejais.

ar shito es nedomaaju, ka es domaaju, ka nav wh... ja sanaaks laiks tad shodien vakaraa noskatiishos visu kaartiigi velreiz, bet tagad tuliit jaatin prom...

Link to comment
Share on other sites

nu ja tu izlem, ka wh nav, tad nav. enivej, ar viņu forši spēlēt kopā, tā ka man nekādu citu pretenziju nebūs. kavackijs vai odiņš tikai mūviju vēl varētu moška uzmest, bet nu tas tā.

ahh, thank goodness, ka tu vismaz manu viedokli akceptē.

a par to griešanos - hvz, man apmēram tāpat vajag darīt lai apgrieztos - bet kas viņam nez - moš akselerācijas nav - nu to lai viņš pats pastāsta, jo tiem labajiem spēlētājiem 100% ahūnā akselerācija ļauj tādus trikus taisīt.

p.s.

jā zinu, es arī bieži nokļūdos tā impulsīvi izdomādams pēc 1-2 raundiem - aj tur jau wh. Avot kopējā bilde vajadzīga.

p.p.s

mūviju? Nu tur var uztaisīt par tām entajām vietām, kur viņš nezināja vai arī par stūru cauršaušanu. Katrs savā gaismā, bet kopējais skats nebūs sad.gif

Link to comment
Share on other sites

nu vo, es redz, spēlējot ar savu prasto cfg, varu normāli apgriezties pa 180 jebkurā brīdī. neatceries, tu pat man vienreiz prasīji, kāds man sensitivitijs, kad es kautkad nereāli ātri apgriezos un novācu džeku, kurš no muguras sāka šaut. nu tad kāda jēga spēlēt bez akselerācijas? es spēlēju ar samērā lielu sensu - 3, tāpēc, ka varu arī labi tēmēt, bet ātri apgriezties man ir svarīgāk. nu es vienalga esmu ļoti šaubīgs.

Link to comment
Share on other sites

var diskuteet un diskuteet. neko juus nepanaaksiet.

ja arii xEq speeleeja ar wh(par ko es shaubos(bet demo es neskatijos, jo nav jeega(un jeega nav, jo pieraadiit neko nevar))), tad 100% izmantojot on/off metodi. proti vnk uzmetot aci kopeejai situaacijai vai piem. iechekojot vai aiz stuura nav enemijs. speeleejot ar vislaik iesleegtu wh, vinsh sen buutu piekjerts. es domaaju sheit vareetu DuH padaliities KAA tieshi vinsh chiitoja. jo, manupraat, ja wh vislaik ir iesleegts, tad to nosleept ir nereaali.

par apgrieshanos, es arii nevaru uzreiz 180 graadus, man sensivity to vnk neljauj.

un sienaas es arii ljoti daudz skatos, jo taadejaadi vismaz man ir vieglaak skanjas saklausiit, jo tad tas viss skan taakaa abaas ausiis, nevis piem. kreisajaa smile.gif nu tur katram ir sava pieeja. un vel bonus, ka var ljoti aatri izshaut tieshi tajaa virzienaa(caur sienu) no kurienes skanja saklausiita.

un varbuut tam, ka vinsh ir liek tresho reizi izpermbanots no gign arii ir savs iemesls? laugh.gif

anyway, tas kaa iisti ir paliek uz vinja pasha sirdsapzinjas. unsure.gif

p.s.

p.s. (edited) : tad jau laikam fragM arii ir wh .. un visiem kaut cik populaariem playeriem? wink.gif
vnk smiliez.de_2125.gif
Link to comment
Share on other sites

noskatijos visu demo no a lidz z... nezinu ko jus tur saskatijaat...

kas attiecas uz pokora forsho naavi sakumaa caur sienu... smuki mira smile.gif kalash labi skan caur vaartiem, es arii ne vienu vien reizi esmu shitaa noshaavis... un miris arii esmu paris reizes lidziigi

vienigais diskutablais raunds bija forshais rush lidz T baazei, bet to var arii norakstiit uz "paveicaas"

parejos gadijumos nekaa vispar nebija

netereshu savu laiku skatoties veel cbble kur varu dereet nekaa nav

p.s.

ak jaa, nebiju domajis ka darek ir taads nuugjis... man pilnigi sagribejas paverot vinja speeli turpmaako meenesi, lai parliecinatos par paaris lietaam

Link to comment
Share on other sites

saakshu ar to ka daRek tu mani nepaziisti kaa tu mineji 2-3 gadus , nekad neesi pazinis un nepaziisi ..

taalak par to akseleraaciju , skjiet man vinja ir nonjemta jo propertijs izskataas : "C:\Program Files\Valve\hl.exe" -nomaster -game cstrike -noforcemparms -noforcemaccel -noforcempsd

par sienaam , skatoties vinjas man vieglaak skanjas dzirdeet ( kaa jau Bijach mineja ) .

nevienu neapvainoshu un neko lieku neteikshu .. gl & hf ! thumbsup.gif

p.s. EDD varam sarunat uzshaut , vareetu sarunaat kaadu dienu ..

p.s.s. par to f/m tas bija sen un vairs nav patiesiiba unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

sarakstijju daudz, bet varat nelasiit, jo tapat tas neko nepieraada smile.gif

noskatiijos demo 2x. ko lai saka, biki aizdomiigi bija dazaas vietaas: taa pati EDD piemineetaa vieta ar deagle caur vaartiem, kad pokoru paneema. var labi redzeet, ka vinsh neshauj preciizi vienaa vietaa, bet instinktiivi biida meertji pa labi, beigaas veel strauji parauj vairaak pa labi un ar to lodi nogalina. da hvz, maybe shara... 2. kas man nepatika bija 6. raunds - ct jau lielaako dalju bija apvaakushi un xektors jau bija maaja, tad peekshni izleca pa logu un skreeja atpakalj uz ct baazi, no kuras vareeja dzirdeet, ka t shaudaas. rodas jautaajums, kapeec vinsh nepaskatiijaas pa kreisi (t baaze) kaut uz 1/2 sec, vienkaarshi uzmest skatienu, tipa tur neviens nevareeja staaveet? hvz, arii striidiigs moments... 3. moments ir 7. raunds, kad vinsh ar veel 2 ct taisaas rashot peec hostiem - sakumaa vinsh (tur kur tas garais tunelis maajas iekshpusee) pastaas pa labi, tad pa kreisi un tad saak kustiibu un novaac kaut kaadu TK t, kas laikam tur ar veel vienu t shaudijaas smile.gif , bet tad peec buutiibas vinsh vareeja uzmest iisu skatienu pa kreisi vai pietupties un gaidiit, jo saveejais ct aizskreeja pa labi uz priekshu, sak' panemshu aizmuguri. vinsh nepietupaas, vinsh neuzmeta iisu skatienu, bet biki paskreeja, pietupaas un kapaas atpakalj (t tur vispaar nevareeja dzirdeet, jo ct blakus laachoja), protams, ka t izskreja un dabuuja lodi ribaas. speciaali veel uzgriezu volumi lielaaku, lai vareetu dzirdeet, neko nedzirdeeju (ct solji bija paraak tuvu). shie momenti manupraat 100% neatspogulo wh, bet taadas aizdomas rodas.

loti diivaini likaas tie rashi, nevienaa momentaa vinsh nekluudiijaas, nevienaa sturii neseedeeja neviens t, es domaaju tos stuurus, kurus vinsh nepaarbaudiija (un taadi nebija maz).

veel taa peles biidiishana pa biskinam. jau agraak ieveeroju, ka vinam taads speeleeshanas stils. tikai viens prikols, ja kaads taa speelee - biida peli pa biskinam un to dara pietiekami aatri, var netiishaam paarskriet paari kaadam pretiniekam (nu piemeeram kaadam kas tup kaut kur un gaida, bet pats speleetaajs paarvietojas walkaa un biida taa peli). cik skatiijos, tad xektors ne reizi taa nekluudijaas, sagadiishanas?

piekriitu Bijach par to, ka vareetu buut, ka shameejais izrubii un ierubii to wh un tas vareeja buut tieshi mirkljos, ko EDD piemineeja, nu tad kad uz taam sienaam tur baigi skatiijaas. tipa palupii sienaas, situaacija skaidra un tad uzsaak uzbrukumu, tas vareetu buut izskaidrojums. (mans izskaidrojums).

par statiem runaajot - pilniigi identiska situaacija kaa frag/machine gadiijumaa, pilniigi identiski.

runaajot par shiem pro playeriem, vini spelee labi, bet daudzi arii kaadreiz pielauj kluudas, shis subjekts kluudas nepielaava, ideaala poziiciju izveele, ideaali zinaams, kad izmantot walk, bet kad uzrashot (jaa to visu var noteikt peec radara un skanaam, bet nejau tik ideaali). una rii nereti var chataa redzeet, ka kaadu pro novaac kaada, taa saucamaa zurka (kaut kaads siiks keperiitis, kas ieliidis stuurii). vinu novaaca kaada zurka? nope. moska paraak maz raundi tur bija, ej nu sazini... un arii vinsh skeeja pa vietaam, kur neviens taa iisti neseedaaja stuuros, laimiigais smile.gif

skatoties frag machine demo piefikseeju vienu lietu, kad f/m bija wh vinsh loti labi teemeeja un shaava, briidi, kad vinsh izsleedza wh, vinsh nekuja vairs nevareeja traapiit un vinu jau 1. raundaa peec wh izsleegshanas nolika. prikols taads, ja rukaa ar wh, var preciizi izveeleeties lenktjus kaa shaut, buut 100% gatavam kaadu pretinieks izveelees skreejaiena trajektoriju. ar skanu vien tik labi nevar nolikt, tu dzirdi, kur ir pretinieks, bet to 100% neesi paarliecinaats kur temeet. te izskatiijaas, ka ir uber nojauta, visi shaavieni loti preciizi.

da nu nez, neesmu 100% paarliecinats, bet loooooti aizdomiigs likaas vina speeleshanas stils.

izdaru secinaaju: ja vinam bija wh, tad turpmaak protams vinsh to neizmantos, kas vareetu novest pie strauja statu (skilla) krituma (samazinaashanas), kas liktu noprast tikai vienu, ka toreiz (shodien) tieshaam vinam bija wh. domaaju, ka vinsh to pats arii apzinaas un tagad domaa kaa riikoties smile.gif ja vinam nebija wh, tad visu cienju, eclipsee vienmeer atradiisies briiva vieta labam speeleetaajam.

P.S. monstrs vai bleedis? smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

slow hands šoreiz tu pa daudz sadirsi smile.gif. Katrā situācijā ir miljons veidu kā rīkoties un tas ka viņš kaut ko neizdarīja kas tev likās aizdomīgi ir pupu mizas - nevar viņš spēlēt tieši tā lai būtu baigi čoina un nebūtu aizdomīgi ne drusciņas.

nekā viņam tur TĀDA aizdomīga nebija. Neslēdz arī viņš wh on/off - viņam wh nevienā momentā nebija. wacko.gif

un tas stāsts par garo tuneli bija totāli čau - neko tur saprast nevarēja - ja tu domā tur kur viņš novāca vienu pa kreisi un tad vienu pa labi - tad tas bija tikai normāli, ka nošaujot kādu pa kreisi viņš uzmet acis mugurai, kamēr blakām staigā 2 ct kas blenž uz priekšu.

Link to comment
Share on other sites

kaa jau teica bijacha, nav jeegas skatiities to demo, jo pieraadiit tik un taa neko nevarees, jo labu speletaaju (plus gudru) ir diez gan neiespeejami piekjer speleejot ar Wh, vieniigi ja vinjsh veelas buut piekjerts!

un laikaa arii neliktos visiem pareejiem, tik un taa vienmeer taisniiba buus macho un wormam, tas jau vairs nav nosleepums nevienam!

Edited by uyinaators
Link to comment
Share on other sites

.. viņam wh nevienā momentā nebija. wacko.gif ...

Ja tas bija domaats kaa: "nevienaa vietaa neizskataas peec wh", tad es nepiekriitu.

Tur kur vinsh caur vaartiem ar deagle noshauj pokor.. shauj baigi preciizi uz galvu, labi peec lozhcaurumiem var pateikt ka pokor seezh, bet tad pokor pieceljas un paiet pa labi, un ko dara XekToR ? turpina shaut uz galvu, uzminot ka pokor pieceljas un paiet pa labi.

Bet nu es nevaru teikt ka wh ir(vai nav) ,jo es saprotu ka taa var gadiities arii bez wh, pats briizhiem shauju uz tiiru intuiiciju. Gribeeju tikai pateikt, ka pamats aizdomaam ir.

Link to comment
Share on other sites

un laikaa arii neliktos visiem pareejiem, tik un taa vienmeer taisniiba buus macho un wormam, tas jau vairs nav nosleepums nevienam!

Nav taisnība. Es savas kļūdas redzu (ņem hoķ kā piemēru cepuk, kurš man pēc video likās čīteris, bet es savas domas mainīju) un neuzstādu savu viedokli kā taisnību tikai tāpēc, ka tas ir mans viedoklis, bet gan pamatoju to. Un, ja tev kaut kas nepatīk šinī sakarā, tad runā skaidri nevis aplinkus. Šī posta tonis vismaz uz to norāda.

Cold - nepiekrītu - šāva viņš ložu virzienā - pēdējo šāvienu viņš pabīdīja pa labi. Tā cilvēki mēdz darīt ilgi šaujot vienā vietā, bet netrāpot - viņi pamaina šaušanas virzienu - bez wh tas izskatījās ļoti normāli. Ar wh gan izskatījās dīvaini, jo pokor tieši piecēlās un pagāja pa labi. Pēc skaņas + caurumiem vārtos + pokora nenošaušanas pēc 5-6 lodēm tēmekļa pabīdīšana pa labi bija tikai normāla.

un kā pamatu aizdomām es celtu priekšā pokora nošaušanu pirmajā raundā - bet arī nekas tāds pārāk maģisks + apvienojumā ar visu pārējo = nekas aizdomīgs.

Link to comment
Share on other sites

es taa mazliet padomaaju, un naakas vien piekrist uy`am, jeegas analizeet un skatiities sho pashu demku nu nav nekaadas,

1) jo lai pieraadiitu 100%, ka kaadam ir wh un ja speeleetaajs meeghina to nosleept, tad to var reaali izdariit tikai tad, ja kaads izdara kaadu likteniigu kljuudu, bet tad to pashu kljuudu var taapat nolikt uz "haljavas" reekjina un beigaas protams - nevainiigs , pieraadiijumu truukumu deelj.

2) macho un worm ir runaajushi. veel kaadi jautaajumi?

tas ir attiecinaams vispaariigi uz visiem shitiem gadiijumiem, piemeram, kaa ar cepuku un manu pagaajusho gadiijumu ar xequ, vienmeer buus tas risks, ka ja nu gadiijumaa tomeer uzliek nevainiigam banu, tad jau labaak neriskeet.

eusa_think.gif

Link to comment
Share on other sites

Es jūs sāku ienīst. Ja jums nav pierādījumu, tad noveļiet visu tipa uz mums. Vot pateikšu jums vienu "Ejiet dirst". Es dēļ tā ka 10 cilvēki bļauj "čīteris" netaisos kļūt par idiotu un ignorēt to, ko manas acis redz un smadzenes saka. Viss, bans ir noņemts un vairs te nav nevienam ko teikt (kaut vai tāpēc ka neviens (izņemot EDD) tā arī neko nepateica bet nosprieda ja jau es ar wormu kaut ko saku tad kāpēc teikt ko citu). Ja jums kaut kas nepatīk izlasiet 19-o un 20-o vārdu šajā postā un sapratīsiet manu vēlmi uzklausīt to, kas jums sakāms.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...