Jump to content
GIGN Forum

Dizasters Japānā


overmind
 Share

Recommended Posts

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bļe, vot besī visi šitie pīkstētāji. Tev tur kādi radinieki vai draugi dzīvo ? ļoti šaubos. Tu tagad pārdzīvo par to zemestrīci un mājās raudi zem segas ? Man godīgi sakot ir galīgi pohuj par kaut kādiem japāņiem, kuri tāpat ir 500x vairāk nekā latvieši. Vienkārši interesanti apskatīties video youtubē. That's all.

Link to comment
Share on other sites

bļe, vot besī visi šitie pīkstētāji. Tev tur kādi radinieki vai draugi dzīvo ? ļoti šaubos. Tu tagad pārdzīvo par to zemestrīci un mājās raudi zem segas ? Man godīgi sakot ir galīgi pohuj par kaut kādiem japāņiem, kuri tāpat ir 500x vairāk nekā latvieši. Vienkārši interesanti apskatīties video youtubē. That's all.

fvvbbfgrfgnh-gfbdf.jpg?imageSize=Medium&generatorName=INTERNET-WHY-YOU-NO-FAST

Link to comment
Share on other sites

miljardiem beigtu zivju izskalotas pie krastiem, masveidā miruši putni un dzīvnieki. Pirms 4 dienām tieši pie Japānas masveidā gāja bojā delfīni. Pasaule sāk lēnām mirt. Nav ko saspringt............kļūs vēl sliktāk.

Link to comment
Share on other sites

Gaidām cunami Baltijas jūrā!

nee, mums vasara diez vai un lielais blaaast bushot decembrii, bet mums jau pedejos gadus liicis normali aizsalst

50 cenju penju biezumaa, chill ;D

Edited by cash^
cuz I lol'd
Link to comment
Share on other sites

bļe, vot besī visi šitie pīkstētāji. Tev tur kādi radinieki vai draugi dzīvo ? ļoti šaubos. Tu tagad pārdzīvo par to zemestrīci un mājās raudi zem segas ? Man godīgi sakot ir galīgi pohuj par kaut kādiem japāņiem, kuri tāpat ir 500x vairāk nekā latvieši. Vienkārši interesanti apskatīties video youtubē. That's all.

ignorance.kills.jpg

Link to comment
Share on other sites

bļe, vot besī visi šitie pīkstētāji. Tev tur kādi radinieki vai draugi dzīvo ? ļoti šaubos. Tu tagad pārdzīvo par to zemestrīci un mājās raudi zem segas ? Man godīgi sakot ir galīgi pohuj par kaut kādiem japāņiem, kuri tāpat ir 500x vairāk nekā latvieši. Vienkārši interesanti apskatīties video youtubē. That's all.

Tu vienkārši es zemisks idiņš :pizdiblee:

Nekad neko tamlīdzīgu negribētu piedzīvot

Link to comment
Share on other sites

Tu vienkārši es zemisks idiņš :pizdiblee:

Nav tik traki. Man piem. arī ir spēcīgs pohujs uz visiem šķibacaianjiem, krieviem, etc. "lohiem", ar kuriem man nav nekādas darīšanas, kalt gan tajā pašā brīdī ar dziļu domu aizdomājos, kas būtu, ja kkas tāds notiktos ar manīm.

Bet nu, cik cilvēku - tik viedokļu smaids.gif

Link to comment
Share on other sites

Dumjā padauza, es esmu idiņš tikai tāpēc, ka man pohuj par japāņiem ?

Nē,Tu esi stulbs tāpēc,ka Tu nehuja nesaproti,kas ir kas,jo ne jau tikai "mazie dzeltenie " iet uz citiem medību laukiem,bet visa "eko" sistēma tiek nenormāli čakarēta ar visiem šitiem vijiboniem!

Link to comment
Share on other sites

Patiesībā, diezgan skumja traģēdija. No vienas puses, kā cilvēki šajos gados izturas pret zemi, ir tikai loģiski, ka šādas dabas parādības ir tikai pašsaprotamas.

Miljoni palikuši bez mājām, miljoniem vairs nav darba vietu, nemaz nerunājot par bojā gājušajiem. Es nesaprotu, kā pret šādām lietām var attiekties tik vienaldzīgi? :/

Link to comment
Share on other sites

Miljoni palikuši bez mājām, miljoniem vairs nav darba vietu, nemaz nerunājot par bojā gājušajiem. Es nesaprotu, kā pret šādām lietām var attiekties tik vienaldzīgi? :/

Japāņi jau pieraduši. Ne velti ziņo, ka Tokijas ielās miers valda, savukārt krogos japāņi sēž, met un vēro ziņas. Laikam jau šāda šamo reakcija uz tādu trīcēšanu ir visai saprotama..

Link to comment
Share on other sites

Runa jau nav par japāņu attieksmi pret notiekošo, bet gan tava pieeja traģiskām lietām. Pat nevar piekrist šim apgalvojumam, jo domāju ka šobrīd sēro visa Japāna. Ja ar tevi vai taviem tuviniekiem notiktu kaut kas patiešām ļoti slikts, es gribētu redzēt redzēt, kā tu nosēdētu mierīgi, ja Tu par to visu žēlotos draugam, bet viņš pateiktu: "Man pofig, viņš(-a) to bija pelnījis(-usi).". Tieši tāda ir tava nostāja šajā situācijā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...