Jump to content
GIGN Forum

Devils!


meniks
 Share

Recommended Posts

Surivior - kartei pagājušas ~10 minūtes, no sākuma nebiju takā nezinu, vai lika sākumā voti. Spēlēju un parādās vote uz nuke, cilvēki protams nobalso par un nomainās mape. Vot man besī tas, ka davils liek tās votes tikai uz mapēm, kuras skaitās poulāras, jā tauta varbūt bļāva nezinu, ka notika pie mirušajiem, bet nu nahuj ? manuprāt tieši adminam būtu jābūt tam cilvēkam, kurš cilvēkiem mēģina iemācīt to, ka vajaga spēlēt arī nenpopulārās mapes un pieradināt pie tām, bet nē, VIENMĒR! Praktiski vienmēr, kad macyklā ir kāda nepopulārā mape devils uzliek foršo voti uz nuke, dd2 sad.gif manuprāt tam būtu jādara gals! tas ir mans viedoklis, varb't man nepatīk tās votes, jo man labāk tīk spēlēt nepopulārās mapes, bet nu citiem nē. Tad nahuj tādas mapes mapcyklā, ja ir tādi devili, kur tā patās viņu nomainīs.

Viss, izklāstīju to, kas man bija uz sirds. Uzņemat kā gribat.

Link to comment
Share on other sites

da jaastas pec situaacijas! piemeram ja iet office, uzreiz es nekad nelieku uz citu, bet biezhi gadas, ka vnk CT tiek pwnoti vislaik, nevar panjemt nevinu uzvaru un zhurko vislaik, tad es uzlieku vote uz citu mapi! nezinu, ka bija konkretaja situaacija, cerams, ka noskaidrosies!

Link to comment
Share on other sites

vareetu piekrist komai, ka lai visiem nogriezh taas votenes un tad vinjas arii nevajadzeetu, un tie gadiijumi, kur ir 2 taas mapes pec kaartas, vinji rodas taapeec, ka kaads bija uzlicies voteni un taa paarmainiijs karti.

vai arii vienkarshi varetu atdot atpakalj x_cvote.

nezheeligi saak pagaajushaa laikaa kretineet visi shitie, kuri ienaak iekshaa, kad iet kaada nestandarta karte un mochii mochii mochii uzreiz voteni uz forshajiem dd2 un co.

Link to comment
Share on other sites

Vo vo, lai iet mapsaikls, nafig tad taads ir vajadziigs, ja taapat kaads nomaina karti. Tad varbuut mosh vispaar uzlikt to prikolu, ka 2 min pirms kartes beigaam cilveeki izveelaas naakamo karti? Tad visu dienu ietu dd2, aztec, dd2, aztec un visi frageri buutu laimiigi.

Link to comment
Share on other sites

nja, kaadas probleemas ar votee, man lieka, ka viss notiek demokraatiski, vairaakums piekriit un karte mainaas, kur probleema?

Link to comment
Share on other sites

nja, kaadas probleemas ar votee, man lieka, ka viss notiek demokraatiski, vairaakums piekriit un karte mainaas, kur probleema?

nu ari lai liktu vote vajag iemeslu, kada biezhi nav, ja 1x kartes sakuma uzvototu dust2, tad beigaas aztec, tad atkal dust2 utt, domaju 50 procentos vislaik nobalsotu par!

Link to comment
Share on other sites

nu ari lai liktu vote vajag iemeslu, kada biezhi nav, ja 1x kartes sakuma uzvototu dust2, tad beigaas aztec, tad atkal dust2 utt, domaju 50 procentos vislaik nobalsotu par!

ja jau vairaakums piekriit, tad jau vinjiem patiik! ok man jau arii nepatiik spelet vienas un taas pashas kartes, bet varbuut taads esmu tikai es un veel 3-4 cilveeki, un kaapeec lai par godu mums atstaatu to karti kas nepatiik paareejiem 15cilveekiem !

Link to comment
Share on other sites

ja jau vairaakums piekriit, tad jau vinjiem patiik! ok man jau arii nepatiik spelet vienas un taas pashas kartes, bet varbuut taads esmu tikai es un veel 3-4 cilveeki, un kaapeec lai par godu mums atstaatu to karti kas nepatiik paareejiem 15cilveekiem !

Tas vairakus kuri nobalso biezi vien ir tie - piedod man .....(nevelos nevienu aizvainot tadelj atstashu daudzpunktus), kuri tiko sakushu spelet cs un ka jau visiem pasha sakuma ( sakot spelet cs) patik dd2, aztec, utt. Man nav nekas pret shim mapem, bet ja vinjas ir cauru dienu un citreiz pat 2 vai 3 reizes pec kartas tas bish pieriebjas (es domaju kad netikai man).

Un visticamak tadi gadijumi notiek kad map beidzas (piem. dd2), nakamaja map atnak admins, viens nobljaujas vajag dd2 un nepajiet ne sec. kad ta smuki kreisaja sturi paradas - Vote for de_dust2?

Link to comment
Share on other sites

manupraat, vajag vnk stingraak skatiities uz sho votu likshanas lietu.

tb, paarkaap noteikumus(piem. uzliec voti kartes viduu) hujakt vote acc nost un taa ieviest discipliinu. domaaju, ka votes ir pietiekami daudz cilveekiem, lai nebuutu nekaada lielaa beeda, ja dazhus apgraiziitu.

Link to comment
Share on other sites

ja visiem nonjems votes gribeeshu redzeet kad kaados 3 pa nakti nebuus neviens admins un karte buus havana vai kkas tamliidziigs cik cilveeku paliks serveri ... wnk wajag bisk vairaak pakontroleet tos cilveekus kam ir votemap .. un katra zinjaa par devilu neko sliktu nevaru teikt... wnk ne tik labiem speleetaajiem ka piem tev menik uzliekot kaadu dd2 nuke jeb kko tamliidziigu ir daudz mazaakas iespeejas kaadu nosaut nekaa kautkaadaa survivor utt jo daudz speletaaju taadas mapes nepaarzin.....

Link to comment
Share on other sites

ja visiem nonjems votes gribeeshu redzeet kad kaados 3 pa nakti nebuus neviens admins un karte buus havana vai kkas tamliidziigs cik cilveeku paliks serveri ...

man shkjiet, ka tu iisti nesaproti to, ka, ja nav neviena admina, tad ir pilniigi vienalga, vai nav admina ar votemap vai bez...

Link to comment
Share on other sites

lol piekasīgais, ideju jau apmēram varēja saprast.

varētu teorētiski kādu xcvote izdalīt... a par votu ņemšanu devilam nost. nu hvz, viņš uz gigna dikti daudz spēlē, nedomāju ka viņš vienas un tās pašas kartes močī. Varbūt tikko ieejot nomaina... hvz

Link to comment
Share on other sites

Varbuut ir iespeeja mainiit karteem success ratio vajadziigo? Kjip taam atspeeleetajaam karteem uzlikt nezheeliigi lielu vajadziigo ratio, un taam mazaak speeleetaam - 50%? Ar domu, ka shobriid mazaakspeeleetaam karteem vaig 14/20 successu, bet dd2 vaig 11/20 successu (imho, kautkad saliidzinoshi nesen noveeroju taadu lietu). Tad arii nevajadzeetu nekam njemt nost neko un daliit... Jo ja 18 cilveeki no 20 uz servera grib dd2 nevis esosho karti, nu tad nevar nelikt, po ka daudzspeeleeta - tauta vienkaarshi grib biggrin.gif Savukaart, atbalstot mazspeeleetas mapes - ja vismaz puse no nobalsojushajiem grib to karti, tad lai tiek... smile.gif Atkaartoshos, bet, vienvaardu sakot, vareetu piedaavaat risinaajumu, ka stipri gruutaak buutu savaakt balsis uz atspeeleetu karti nekaa uz mazspeeleetu.

Edited by TI-83+ Silver
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...