Jump to content
GIGN Forum

Krievu Valoda Būs Otra Valoda ?


Domino
 Share

Recommended Posts

Jautājums ir sAkojošs, ko Tu esi darījis lai politiķi nedarītu to ko viņi vēlās? Vai ko Tu grasies darīt?

Kurš tad Tev aizliedz būt tam, kurš izravēs nezāles?

Un vispār nesapratu, kāpēc atbildēju uz Tavu komentāru..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cuz i'm right. Esmu balsojis jau 3 reizes kopsh man bombardeeja 18 pa galvu. Bet man ir pilnigi perpendekulari par valsts valodu. Personigi es uzskatu ka muusu glabinjsh butu krievija nevis eiropa. Bet musu pseidopatriotizms nelauj to pienjemt kaa pareizu izeju. Bet jau tik un taa par veelu...

Link to comment
Share on other sites

Krievija pati sevi nevar izglābt... Vienīgais kas viņiem ir, tā ir bremzējoša attīstība, kura no Eiropas atpaliek par vairākiem gadiem.

Krievijas politika ir agresīva un par neko labu neliecina. Uzbrukums Gruzijai, Igaunijas hakošana utt.

Doties Krievijas virzienā būtu viss stulbākā lieta kas ir iespējama, paskatoties kā lietas notiek tur.

Preses brīvība ir ierobežota, korupcija pārsniedz jeb kādus rāmjus. Demokrātija viņi izprot ļoti dīvainā veidā.

Krievijā attīstās tikai lielās pilsētas, kamēr lauku rajoni grimst pamestībā.

Īstais rusijas karalis ir un būs Putins, Medveģevs sēž viņa ēna un izspilda viņa rīkojumus. :thumbsdown:

Un viss beidzot Kreivijā Staļins tiek uzskatīts par varoni un netiek atdzīti viņa nodarījumi pret cilvēci. (Baltijas valstu cilvēku masveida izvešana, okupācija, 7 miljonu Ukraiņu nomērdēšana badā), + uzskata ka PSSRS sabrukšana bija viss sliktākais kas ir noticis pasaules vēsturē, tas ir pilnīgi pretējs skatijums no tā kā to redz latvieši un latviešu tauta.

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

1. Jautājums bija ko Tu esi darījis, lai viņi nedarītu ko to viņi vēlās?

2. Kas tad tās ir par trijām "balsošanām", ko Tu esi savos divdemsmit laikam trijos esi veicis?

3. Tu esi vēl stulbāks nekā es iedomājos :)

Link to comment
Share on other sites

Zhel ka tu nezini ka visi tie polikji dara pie mus. Ko perk un ar ko nodarbojas ka taa spried. Eiropas savieniba mus izmanto kaa vien var, mums tagad vajag aiznjemties naudu kuru mes pashi ieguldijam eirofondos. Korupcija arii pie mums zelj un plaukst.

Link to comment
Share on other sites

To ko dara mūsu politiķi salīdzinājumā ar Krievijas politiķiem ir puķītes.

Cik nu daudz izmanto tas ir atkarīgs no mums pašiem, ja nespējam pateikt stingru JĀ vai NĒ tā ir mūsu pašu problēma.

Un ir tāds sens teiciens, kas ļoti atbilst šaj situācijai

Valdība ir tautas spogulis.

Pirms kunkstam ka sūdīga valdība utt. Padomājat kā viņi taj krēslos tiek ;) Jā tieši tā, tauta ievēl 100 gudros, un ja tauta, es atvainojos, ir tik sutlba ka spēj uzķerties uz viss nereālākajiem solījumiem tad piedod man, kur vēl tālāk iet...

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Krievijas politika ir agresīva un par neko labu neliecina. Uzbrukums Gruzijai, Igaunijas hakošana utt.

Doties Krievijas virzienā būtu viss stulbākā lieta kas ir iespējama, paskatoties kā lietas notiek tur.

Preses brīvība ir ierobežota, korupcija pārsniedz jeb kādus rāmjus. Demokrātija viņi izprot ļoti dīvainā veidā.

Krievijā attīstās tikai lielās pilsētas, kamēr lauku rajoni grimst pamestībā.

Īstais rusijas karalis ir un būs Putins, Medveģevs sēž viņa ēna un izspilda viņa rīkojumus. :thumbsdown:

Un viss beidzot Kreivijā Staļins tiek uzskatīts par varoni un netiek atdzīti viņa nodarījumi pret cilvēci. (Baltijas valstu cilvēku masveida izvešana, okupācija, 7 miljonu Ukraiņu nomērdēšana badā), + uzskata ka PSSRS sabrukšana bija viss sliktākais kas ir noticis pasaules vēsturē, tas ir pilnīgi pretējs skatijums no tā kā to redz latvieši un latviešu tauta.

pēdējā rindkopa būtībā ir attiecināma uz Putinu, nevis Krievijas tautu kā tādu :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

nuuu godīgi sakot tie 7 treknie gadi bija baigi labie, nu tagad ir sūdīgāk, bet nav jau arī tik dziļā dirsā, nevajag dramatizēt, visiem naudu ņemt nost, bet nez kapēc vel dzīvo savās jaunbūvēs un braukā ar pēdējo gadu auto, dirsā ir tad, kad tu no privātmājas dabūtu pārvākties uz 1istabas dzīvokli boldērājā nevis, ka veikālā tu vairāk nevari atļauties pirkt jēra gaļu, bet jāiztiek ar cūkgaļu kā visi pārējie :)

tas tā runājot par valdības spoguli utt.

Runājot par valodu, ne pirmo ne pēdējo gadu skaļi izsaucieni nāk no Krievijas puses, savulaik arī Žirinovskis(publiskais klauns) šo to pabļaustijās, rezultāta nav.

Link to comment
Share on other sites

:)

Saistīti?, visa Eiropa ir saistīta ar Krieviju dēļ gāzes, ko Krievi ļoti labi izmanto savā labā, kā jau agresoram pienākas. Uzskatu ka no Krievijas labumu var dabūt tikai pieņemot viņu kultūru un uzskatus par vēsturi, ko es ceru, nekad mēs nedarīsim. Mums ar Krieviju jāietur neitrālas pozīcijas un tendēti jāiet uz Eiropas pusi, lai ar vien vairāk atsvešinātos no Krievijas. Jākļūst neatkarīgai no gāzes ko piegādā Krievija kas nemaz tik nereāli nav.

Link to comment
Share on other sites

Tu bļaģ okupantu mauka, ko tu vispār te dirs ? Es neaizstāvu vāciešu nacistus, bet viņi Latvijai nodarīja daudz mazāku ļaunumu nekā PSRS režīms.

Ok, varbūt ar posta 1.teikumu nedaudz pārspīlēju. Bet ja tu domā, ka rusifikācija(nav ne jausmas, vai šāds vārds vispār pastāv, un ja pastāv, vai es to lietoju pareizi) nāks Latvijai par labu, tad tu tiešām esi daunis. :)

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

b0r1ing Tu esi lielākais daunis, ko pēdējā laikā esmu šeit redzējis :))

Pirms tam bija viens debatētājs, khmmmmm kā viņu sauca varbūt kāds var atgādināt (Mācījās arī RV1G un Zviedros, ja nemaldos) [....]

Bet Tu pārsist visus! :DD

Link to comment
Share on other sites

:)

Tas gan bыtu kruta:

es varзtu otreiz piedzimt, dauzоties pa laukiem, uzsmзнзt pirmo cigareti, iet skolв , bastot, atpыsties vasarв 3 mзneрus, pзc tam pirmo reizi iemоlзties, dzert pa vecвku naudu, nelikties ne zinis, mвcоties videnз, atkal spзlзt regbiju, bыt kopв ar draugiem bieювk nekв sanвk tagad...

Tas bыtu awesome! :) Юзl, ka tomзr bija otrais pasaules karр :(

Link to comment
Share on other sites

es varētu otreiz piedzimt, dauzīties pa laukiem, uzsmēķēt pirmo cigareti, iet skolā , bastot, atpūsties vasarā 3 mēnešus, pēc tam pirmo reizi iemīlēties, dzert pa vecāku naudu, nelikties ne zinis, mācīties videnē, atkal spēlēt regbiju, būt kopā ar draugiem biežāk nekā sanāk tagad...

Tas būtu awesome! :) Žēl, ka tomēr bija otrais pasaules karš :(

Vins to drosvien domaja, ka butu kaa 80desmitajos. Laiks jau neapstatos :)

Link to comment
Share on other sites

Ok, varbūt ar posta 1.teikumu nedaudz pārspīlēju. Bet ja tu domā, ka rusifikācija(nav ne jausmas, vai šāds vārds vispār pastāv, un ja pastāv, vai es to lietoju pareizi) nāks Latvijai par labu, tad tu tiešām esi daunis. :)

Es netiecu ka naaks par labu. Es teicu ka man personigi ir vienaga. On ko es esmu tev personigi okupejis? Tualetes podu? Ledusskapi?

Jurko Tu skaties paaraak siikumaini. Ja nebuutu WW2, ja nebuutu krievijas okupacijas NEBUUTU NEVIENA NO MUMS! Katraam siikumam ir ietekme uz laika plusmu. Taa kaa nevajag tagad gudroties un zilikties par gudriiti. Kaapec tad tavuprat es esmu daunis? Tu NEKO PAR MANI NEZINI un njemies spriest kas es esmu par cilveku. FIlozofs atradies....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...