Jump to content
GIGN Forum

Cs 1.6 Peles Jautājums!


Saldais
 Share

Recommended Posts

Ir uzradusies šaise. :thumbsdown: Saplīsa mana mīļā pelīte. Domāju pirkt jaunu, bet vēl neesmu izdomājis kādu. IR budžets - līdz 25 Ls. Skatījos SteelSeries KINZU, bet man teica, ka tai ir iebūvēts akselerators. Tas nozīmē, ka ar mazu sensitivity spēlēšanu var radīt problēmas. Vai kādam šī pele ir? Kādas atsauksmes? Vai varat arī ieteikt kādu citu labu peli? :thumbsup:

Paldies! :)

Edited by Saldais
Link to comment
Share on other sites

Logitech MX518 laba, RAZER DeathAdder ir superīga, toties tā tavu noteikto budžetu pārsniedz, vēl varu ieteikt A4Tech X7, diezgan lēta un laba.. Reāli sakot kādu uuber gaming peli pa 25 ls nenopirksi..

p.s. Ieteiktu palasīt par pelēm SK gaming mājaslapā, tur var dabūt labu informāciju par katru peli..

p.s.s. Lietotu peli nepērc..

p.s.s.s. Palasi te par to SteelSeries KINZU comments

Edited by CHILLSIDE
Link to comment
Share on other sites

Es izmantoju 1.2. Man teica, ka ar zemu sensitivity spēlējot, Kinzu rada problēmas. Bet nu ja jau tu saki, ka tādu nav, tad jau izklausās ņemama pele.

Vēl kādi varianti? Kāds var izskaidrot par A4TECH pelēm kko? Tās ir lētas, bet vai tās arī kalpo ilgi?

Edited by Saldais
Link to comment
Share on other sites

a vot man lētā gala trumpis. Gigabyte pele (jā, gigabaita. Es nemaz agrāk nezināju ka šie taisa peles). Pacēlu pa 8ls, drausmonīgi ērta. pieguļ rokas formai, nav hūn daudz pogu, forššššššsšssš paddings sānos saķerei. 8ls, ideāli! Sit pušu to mx518 kuru nobeidzu!

Link to comment
Share on other sites

Man gan ir logitech kkaada def pele. ( nav nekaada gaming). Bet es esmu pie vinjas pieradis + atbilst rokas formai. Prieksh cs man taa ir ideala. Man nevajag nekaadas peles par 50-100ls. Ka tik atbilst rokas formai un juutos ar vinju eerti. -_-

Link to comment
Share on other sites

Vai starp šīm X7 pelēm ir kāda atšķirība?!

X7(1)

X7(2)

Atradu, viena ir optiskā, otra ir lāzerniece. Kura ir labāka? Izskats laikam ir vienāds.

Deathadderis neatbilst budžetam. Jā, esmu viņu paturējis rokās, un zinu, ka tā pele ir laba, taču, gribu ko lētāku. :P

P.S Paldies par atsauksmi! Prieks, ka kāds palīdz. :)

Edited by Saldais
Link to comment
Share on other sites

Man 3 ar pus gadus novilka, bet sāka lēnam jūgties nost, tāpēc nācās nomainīt. Bet tā, tiešām varu ieteikt x7! Pagaidām izmantoju lēto ACME peli, bet ja būs lieka nauda, tad drošvien nopirkšu vietā vēlvienu x7 :D

Edited by w2dc
Link to comment
Share on other sites

Razer mamba, taa ir pleju pele, reali nav variantu ko vel labaku var uztaisit :thumbsup: bet tas nav 25ls robezhas :D nav jega ieteikt vinjam to mx518, jo formas zinja G5 klons un kaa pats mineeja G5 nepatikot :)

neperc no jesuz neko.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...