Jump to content
GIGN Forum

A Ha Ha Ha


Filtrs
 Share

Recommended Posts

rolleyes.gif nu principaa lieta taada ka es te tagad esmu saacis shanceet jaunaa darba vietaa

zem nosaukuma datorsalons.

nu vot. karo4e pamostos no riita uzpuceeju ra4etiiti .......

labi lieta taada.

manb te vis salons ir zem bana. vajadzeetu dabuut nost .

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: bloodlord

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: grafs

BAN] Iemesls banam: aimbot

BAN] Bans uzlikts pirms 69 dienam 0 stundam 31 minutem 16 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ---------------------------------------------------------------

nu vo nonjemat man banu visam salonam ja var es jums saku te neviens vairaak ne4iitos kameer es te straadaaju tas to4.

pac ne4iitoju esmu sportists biggrin.gif

nu un veel lai juus paarliecinaatu mees te uzlikaam taadu fii4u kaa kaads palaizj 4iitus vinjam pc restarteejass.

nu johaidii lieta baigi nopietna es cauru dienu seezju netaa un pie cs netieku nu labi tieku bet paareejie serveri smird smile.gif

nu luudzu lielie admin onkulji nonjemat banu manam datorsalonam.

Link to comment
Share on other sites

Filtrs, tu esi admins tajaa norveegja datorsalonaa ? Ja esi, tad banu vareetu nonjemt, jo patieshaam, tur tika uzlikta taada fignja, kad uzliek 4iitus, tad PC automaatiski resterteejas un taa liidz nelabumam! smile.gif Protams, zinu ka mani nenjems veeraa, bet nu!

btw. Filtrs, kad smiliez.de_2076.gif ? happy.gif

Link to comment
Share on other sites

pac ne4iitoju esmu sportists

mmm ja sportists tad nechiito? tad jau katra bana reeson vajadzeetu buut EJ SPORTOT laugh.gif

aa un kaapeec tu domaa, ka gignam tik ljoti vajag, lai cs maniaki no tava kluba speeleetu gignaa? maajaas seedi un shaudies... 

blink.gif kas tu taads ka vari spriest kas gignam ir un kas nav vajadziigs?

Link to comment
Share on other sites

O!

nu, principaa jau taa ir, pilns ar chiiteriem datorsalonos atspeeleejushies un normaalu serveru vairs nav rolleyes.gif

bet, nu, ka es saku, kameer Filtrs tur buus "admins", tur neviens nechiitos, jo vinjsh tur ieviesiis kaartiibu un ir sportists laugh.gif

P.S. kaadu veel demku, test2? bans pirms 69 dienaam bija shock1.gif

ai, bet vispaariibaa, esmu pret bana nonjemshanu. Filtrs visu dienu speelees CS, a man jaastraadaa un vinjsh vakaraa tad vairs negribees speeleet... neeneeenee, taa neies krastaa. evil6.gif

Edited by slc
Link to comment
Share on other sites

nu jaa es slikts es taads es shitaads smiliez.de_2125.gif

es jau nau tas kursh to banu dabuja ......

vienkaarshi gribeeju pashat drusku .

taapat zinat ka es ne4iitoju ko juus man piepisaas.

kas veel a slc tu kunja zb biggrin.gif

nevajag njemt nost un taa taalaak es taapat bez skanjas speeleetu tongue.gif taa kaa rezuultaats taapat nevienam es skilu nesapisiihsu./

kas veel njemot veeraa to ka es labs puika esmu tad nu varbuut njemam to banu nost uz paarbaudes laiku teiksim 2 nedeeljas?

Link to comment
Share on other sites

ko man teu pateikt lai tu buutu paarliecinaats ka te ciitu nebuus.

nu principaa es vareetu teikt taa.

no shejienes neviens ne4iitos kameer es te straadaaju.

tas nu ir to4. ja redzeesju kaadu kas kautkaadaa neiespeejamaa veidaa ir athakojies to fii4u kas mums te uzlikta tad automaatiski laiks tiek nonjemts un nauda netiek adota.

mad.gif

Link to comment
Share on other sites

Svaks arguments - ja nu tevi rit jau atlaiz no darba?!?!

Tu teiksi ka nē, bet es jautašu kapēc gan nē?

Tu teiksi, jo esi baigais vecis tur???

Es jautašu cik baigais???

Tu teiksi ka ahoona, bet tikuntā nevienam parliecību neiedvesīsi, tākā atslabsti...

Link to comment
Share on other sites

Svaks arguments - ja nu tevi rit jau atlaiz no darba?!?!

Tu teiksi ka nē, bet es jautašu kapēc gan nē?

Tu teiksi, jo esi baigais vecis tur???

Es jautašu cik baigais???

Tu teiksi ka ahoona, bet tikuntā nevienam parliecību neiedvesīsi, tākā atslabsti...

galvenais, vajag pa iistam ticeet, tad viss izdosies smile.gif

P.S. aa, Flirts, gudriiti, varbuut ip iemet, arbuut bisku lielaakas ceriibas buus uz apelaaciju unsure.gif

Edited by slc
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

nu es nez to filtru kads vinsh, bet nu mosh jau varetu nonjemt, lai vismaz vinsh dabu pieradit savus vardus ka neviens ne4itos. tad ari nebus shita gara diskusija njemt vai nenjemt, jo ja ta padoma, tur jabuut diezgan debiilam lai 4itotu no datorsalona un varu deret ka visi kas no turienes 4iito ir 13 gadigi nuubi, un ja nu kads tomer no4itos ta pat dabus banu 2 raundu laikaa un tad vismaz gign bus brivs nu filtriem un vinja mazajiem filtrinjiem, un nebus jadiskutee!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...