Jump to content
GIGN Forum

Cigretes


jerrico
 Share

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

man skolā ātrākie skrējēji bija diezgan zolīdi pīpmaņi. Es vairs neturēju līdzi (tb līdz 8 klasei biju pirmais) laikam tāpēc, ka nepīpēju sad.gif Tika man baigi potēta pareizais dzīvesstils. Labi, ka no tā tiku vaļā un neesmu tagad kaut kāds ... Linda Āboliņa smile.gif

pats agrāk uzvilku kādu cigāru, tagad pat to ne. Kaut kad sanāk ūdenspīpi. Bet tas arī viss. Cigaretes pīpēju 1x gadā.

Link to comment
Share on other sites

nu es neteiktu ka esmu regulars pipetajs, bet pipeju tikai tad kad dzeru, un tas ir diezgan biezhi, un parasti uz dzerstinjiem panjemu ciigas, un tad pa nakamajam dienam ta pacinja japiebeidz smile.gif

man vislabak patik L&M, daudzi piipee marljiku, bet man no vinja 4ota mute tada eljaina paliek!

Link to comment
Share on other sites

tagad nepipeju un ari netaisos pipet, bet pirms kada gada gan pipeju[ kkur 2meneshus] un tad viena jauka diena mans sencis mani gandriz piekjera un man ar to gadijumu atsita visu pipeshanas gribeshanu.

vel shodien nesaprotu ka man izdevas todien izvairities no sava fatera blink.gif

Link to comment
Share on other sites

zelēju gadus 6 jau, bet no tā cietis vēl nēesmu, un sportā viss sanāk kā sanācis arī pirms uzsāku smēķēt!

nezinu vai pareizi sapratu, bet manupraat zeleet noziimee suukaat. nezinu kaa no taa akta vareetu ciest, ja nu vieniigi tas, kas tiek zeleets ir ljoti liels un traumee mutes dobumu smile.gif da labi, shutka smile.gif

pielauju domu, ka vinsh jau pirms 6gadiem bija sasniedzis savu maksimaalo izaugsmi sporta jomaa, tb augstaak par savu augumu neuzleeksi (neiet runa par augsleceejiem).

ja es tev, fuj1tsy, piedaavaatu 500Ls, tu atmestu smeekeeshanu uz muuzu? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nezinu vai pareizi sapratu, bet manupraat zeleet noziimee suukaat. nezinu kaa no taa akta vareetu ciest, ja nu vieniigi tas, kas tiek zeleets ir ljoti liels un traumee mutes dobumu smile.gif da labi, shutka smile.gif

pielauju domu, ka vinsh jau pirms 6gadiem bija sasniedzis savu maksimaalo izaugsmi sporta jomaa, tb augstaak par savu augumu neuzleeksi (neiet runa par augsleceejiem).

ja es tev, fuj1tsy, piedaavaatu 500Ls, tu atmestu smeekeeshanu uz muuzu? smile.gif

Ja es saakshu smeekjeet tu man arii piedaavaasi 500 Ls lai es atmestu? 4.gif

Link to comment
Share on other sites

Spēles notiekumi biki mainās. Tātad, piesakās visi gribētāji, sākumā būs jāiziet neliela atlase līdz kandidātu skaits samazināsies līdz 5 labākajiem, stiprākajiem, veiklākajiem sauciet kā nu kuram patīk. Šova ilgums ir nonoteikts, tā teikt līdz pēdējam kritušajam. Tātad nedaudz par noteikumiem. Spēlētājiem ir jābūt vismaz 16 gadus veciem. Dzimums ir vienaldzīgs (bet tam ir jābūt). Tātad šovs būs saistīts ar veselīgu dzīvesveidu un pankūkām. Šova dalībnieki nedrīkst pīpēt un viņiem ir jāmāk cept pankūkas (dajebkādas, bet rauši neskaitās ? tās nav pankūkas). Šova dalībnieki tikai un vienīgi pārtiek no pankūkām un līdzi paņemtajām vecmammas zaptēm. Katru nedēļu notiks iknedēļas priekšnesumi un skatītāji varēs balsot par sev tīkamo kandidātu, dalībnieks, kas būs saņemis vismazāk balsis tiks patriekts no šova. Parējie dalībnieki turpinās spēli un turpinās pārtik tikai no pankūkām, kuras, protams gatavos jaukās meitenes no ?Pankūku Nama?. Dalībnieks, kurš izturēs līdz beigām un uzvarēs, savā īpašumā saņems 500Ls + pankūku pannu. Uzvarētājs varēs turpināt spēli un par katru nakošo nodzīvoto nedēļu pārtiekot tikai no pankūkām saņems papildus 100Ls un tā katru nākošo nodzīvoto nedēļu šova telpās, atgādināšu, ka pilnīgā vienatnē ? pankūku pasaulē.

Gribētu stipri piekodināt cilvēkus, kas jau tver pēc telefona un vēlās pieteikties vienreizējajā piedzīvojumā ar pankūkām, atgādinu, ka tas ir izdzīvošanas šovs.

Nu tad uz tikšanos Pankūkmānijā!

P.S. neliels offtopics, bet ko jūs sakiet par šādu ideju, nevarētu izkonkurēt Talantu Fabriku? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...