Jump to content
GIGN Forum

Cepukam Banu


BloodHunter
 Share

Recommended Posts

paskataties veel uz to ka dzhekam vislaik pruhas , kaa jau Bijach teica pat gizmo taa vienmer nav un daudziem citiem labiem playeriem , bet cepukam es nekad neesmu redzeejis negatiivu rezultaatu

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. filmiņa actekā - manuprāt nekas tur nebija, standarta caurvārtu šaušana

2. filmiņa nukā - 1 frags aizdomīgs ( varētu būt sagadīšanās ) ;2 frags wh

sori ka neko nepostoju - vienkārši nebiju objektīva un konkrēta viedokļa par pirmo filmiņu , pēc otrās tāds ir BANOT

Edited by test2
Link to comment
Share on other sites

2. frags nav 100% wh. manupraat nav pat 70%. protams, iespeeja ir. alises fragi taadi interesanti. bet wh neredzu. un tas ko tie idioti te muld - man nekad nav bijis jaabriinas par cepuka "wh" speejaam - bet par aimu un reakciju. bet aimbots vinjam nav, taa ka es banu neatbalstu.

Link to comment
Share on other sites

Papētīju to nuke demku, redzēju pāris interesantus kadrus, bet tas arī viss. Aizdomīgas bija, šķiet, divas vietas, viena no tām tā pati Alisa.

Ja kādam kaut kur ir 55 MB brīvas vietas, tad zināšanai - visam tam par godu es pat pamanījos uztaisīt filmiņu, kur iesviedu mani ieinteresējušos kadrus, lai varētu apskaidrot, kā cepuks spēlē, tikai nav kur ielikt.

Link to comment
Share on other sites

IR tads teiciens....

EJ DIRST !

haha, naglai pa galvu.

kavacky, nu ja tu būtu mircā, varētu man atsūtīt. Es jau atrastu kur uzlikt.

vot man tas otrs frags nukē pēc atkārtotas apskatīšanās arī vairs pēc wh neizskatās, bet tas pirmais zaban.gif

p.s.

runa nekad nav gājusi, piedodiet, klājusies par aimbotu, bet par wh.

Link to comment
Share on other sites

es neatceros vairs, vai jau iepoustoju shajaa topikaa kauko (laikam jaa), bet nu pa teemu laikam jau neko... To Alises fragu mekomenteeshu, jo cs nespeeleeju tik ilgi, lai par to taa pro liimenii spriestu, bet meegjinaashu izskaidrot to otru fragu, kur cepuks uz jumta uzliida... Kaa var redzeet, vinjsh apskatiijaas uz ieeju maajaa un tad atkaapaas, kas vareeja izskatiities peec meerkja vilkshanas. Katraa zinjaa, kaapeec vinjam buutu jaaatkaapjas? Laikam jau WH... Vai arii, vinjsh mieriigi veeleejaas ieguut lielaaku redzes lenjkji, lai labaak redzeetu, kas ta iisti tur lejaa notiek... Katraa zinjaa, uzskatu, ka vairs nevar runaat par 2 aizdomiigajiem momentiem... Ir jaarunaa par vienu, bet vai vajag? Vai ta katram kaadreiz nesanaak kaads uubermuuvs vai kas cits?

p.s. now ai miin?

p.p.s. Manis peec varat vinju banot... (man taa kaa buutu vienalga)

p.p.p.s. Vai kaads man nepiekriit?

Link to comment
Share on other sites

principā jūs jau varat uztaisīt nelielu testu sakarā ar mr. cepuk.

paņemiet un nobanojiet teiksim viņu uz 1 nedēļu, un paskataties kāda būs reakcija no viņa puses!

bet tā, neesmu es tik kompetents čīteru ķērājs, vai arī PRO players, lai pateiktu, vot tur ir wh un tur džeks uz skaņas ņem visus priekšā! takā es palieku neitrāls..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...