Jump to content
GIGN Forum

Cepukam Banu


BloodHunter
 Share

Recommended Posts

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Beidzot arii man zaebalo lasiit pilsonju pidinju tekstus. Es daudz esmu speeleejis pubos, bet nez kaapeec es taadus KUU SIINUS un BLUUDHANTERUS pamaniiju tikai tad, kad paraadiijaas netgames, kur IMHO vinji ar ziepiishu paliidziibu dabuuja acc un saakaas nenormaali aktiivaa chiiteru mekleeshanas eera apollo serveros - 1ns meklee, 2rs taisa muuvikus. man tikai interesee 1na lieta - vot kaa vinji var nokjert kaadu chiiteri, ja pashi nejeedz speeleet ? un veel viena lieta - ir konkreets debiilisms skatiities demo vai taisiit muuuuuuvikus ar WH. tad jau katrs otrais buus jaabano, jo redziet paskatiijaas pa labi vai pa kreisi.

P.S imho cepuk nav WH, vinjsh jau ljoti sen speelee. piemeeram, bija arii kadrs (nick esmu aizmirsis) no d-pils, kursh labi speeleeja, bet nevienaa chempii nepiedaliijaas. un bija vinjsh agraak arii 4tus serv un neviens neko nedirsa.

Link to comment
Share on other sites

YO YO YO YO BLUUUUDDDDHUJUNTER smiliez.de_2428.gif , ti vse KRU6I6 MEGA MUVIKI PRO WEHA ;]]]]]]]] laugh.gif

UDA4i DRUG ! ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

;']]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

;]]]]]]]]]]]]]]]]]]

P.S. CEPUK BRATAN ZABEJ !!

Edited by Hago
Link to comment
Share on other sites

nu re, jauki parunājos ar cepuk, kad viņš ienāca čatā.

piekrītu par visiem 100% barclay. Kur nu vēl labāk noraksturot situāciju. Es jau ar labprāt būtu kaut ko tādu pateicis bet vairāk par "tu sūkā" negribās rakstīt.

cepuk arī teica, ka tie nukes momenti tādi maģiski izskatās. Ja tā padomā, tad tādus maģiskus momentus var katram normāli spēlējošam džekam atrast.

btw no dtcoma cepuk čota neatcerējās ka būtu nobanots, bet no cash.apollo viņu nobanoja offender (manuprāt šis niks jau pietiekoši daudz paskaidro). Tā ka rockyu... nav vis gluži tā kā tev liekas.

visbeidzot, varam slēgt šo topiku happy.gif

p.s.

ksīn, piedod, ka neesam idioti sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...