Jump to content
GIGN Forum

Aliņš...


ThoM. YorK.
 Share

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

2l baterijas parasti tiek lietotas kādos divdienniekos vai trīsdienniekos :D bet nu 2litrīgās lietoju tikai vasarā :)

No lielajiem tilpumiem man visvairāk iet pie sirds Ingver alus litrīgajā stikla pudelē. Vēl ir izņēmuma variants, jo neesmu manījis stikla pudelēs - Latvijas sevišķais, agrāk bija arī Latvijas gaišais. Cik esmu manījis - pieejams tikai 2l pudelēs, bet šķiet, ka pirms kāda laika manīju arī stikliniecēs. Ja tos 2l ātri izlej pa glāzēm un izdzer, tad nav ne vainas :)

Bet nu turēt saulītē 2l, lai tā pamatīgi uzsilst un tad dzert - pašnāvība :D

Edited by Bezbiksis
Link to comment
Share on other sites

Tagad nav tik daudz naudas, lai varetu staipities apkart un pirkt kastem stikla pudeles. Piedevam - man loti patik nakot no darba iedzert alinu, bet ar 0.5 ir par maz, savukart 2vas pudeles stikla jau ir dargi un galvenais - aiznem daudz vietas.

Loti patik obvilon alus. Loti lets un 1l pudele ir garsiigs! Vieglais! Tiko gan panemu cupu ar stikla pudelem cesu porteris ziemassvetku, bet tikait tapec, ka bija atlaide! Apinitis ir loti labs un loti lets! Var nemt 2L pudeli un kapat ara, bet ka jau raksta - jakapa atri! No otras puses - ari stikla pudeles apinitis maksa kapeikas!

Uzavas alus - nu cmon! 1Ls par pudeli un tas alus, imho, ir krietni paarvertets! Man nemaz tik loti neliekas super garsigs. Agrak pat, skiet, ka bija garsigaks! Ginessa alus - taa ir manta, bet loti dargs!

Atgriezoties pie temas - 2l alus - apinitis, latvijas alus ir dzers, cuba un piebalgas mednieku. Mednieku alum tada jociga garsa. Loti tums. Latvijas, Cuba un Apinitis garso praktiski vienadi un principa ir ok, bet tiesam - jadzer uzreizu pec attaisisanas. tad vel berngulu dzivo alu var dabut par 1ls 0.5l. Nenormali dod galva un nav nemaz tik garsigs!

Man jau patik prosta 1l cesu premium izkapat ejot majas vai ko ekvialentu! BTW - supeer neto walter nav nemaz tik suudigs! :P

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Loti patik obvilon alus. Loti lets un 1l pudele ir garsiigs! Vieglais! Tiko gan panemu cupu ar stikla pudelem cesu porteris ziemassvetku, bet tikait tapec, ka bija atlaide! Apinitis ir loti labs un loti lets! Var nemt 2L pudeli un kapat ara, bet ka jau raksta - jakapa atri! No otras puses - ari stikla pudeles apinitis maksa kapeikas!

Uzavas alus - nu cmon! 1Ls par pudeli un tas alus, imho, ir krietni paarvertets! Man nemaz tik loti neliekas super garsigs. Agrak pat, skiet, ka bija garsigaks! Ginessa alus - taa ir manta, bet loti dargs!

Atgriezoties pie temas - 2l alus - apinitis, latvijas alus ir dzers, cuba un piebalgas mednieku. Mednieku alum tada jociga garsa. Loti tums. Latvijas, Cuba un Apinitis garso praktiski vienadi un principa ir ok, bet tiesam - jadzer uzreizu pec attaisisanas. tad vel berngulu dzivo alu var dabut par 1ls 0.5l. Nenormali dod galva un nav nemaz tik garsigs!

Man jau patik prosta 1l cesu premium izkapat ejot majas vai ko ekvialentu! BTW - supeer neto walter nav nemaz tik suudigs! :P

Beefs

Var redzēt cik tev liela izpratne par alu ir.

Esi pieradis pie tiem sūdiem, tad nav brīnums, ka kārtīgs aliņš neiet pie dvēseles.

Link to comment
Share on other sites

Gold šķiet tāds pārāk salds. Vairāk kā tāds alus dzēriens, nevis kā tāds alus. Mīziens uznāks pamatīgs, bet efekta nekāda. No pūšļa, kad sīks biju, caur salmiņu Hard Rock alu vilku. Tā bija laikam pēdējā reize, kad no pūšļa pa taisno vilku :D Bet tā jau ja to alu var pieklājīgā tempā izdzert, tas nemaz nav tik sūdīgs. Pašlaik dzeru Aldara Zelta, Aldara Pilzenes vai Cēsu Light, jo neko dārgāku par saviem grašiem kabatā nevaru nopirkt, bet joprojām ir vēlme pagaršot to izslavēto Brenguļu alu.

Link to comment
Share on other sites

Man kabatas par tukšām, lai varētu dzert piemēram Užavas aliņu. Parasti ieeju veikalā un vienkārši paskatos, kas ir uz atlaidi. Kaut arī tagad esmu iecienījis Baltiku 1l bundžā - 84 sant. Jāsaka, ka arī skats, kad kāds dzer no litrīgas bundžas ir diezgan spēcīgs.. :D Un garšo arī pietiekami labi.

Ar 2l ir tā, ka to sanāk dzert tikai tad, kad purns jau ir aizliets un ir galīgi pohuj, ko dzert tālāk.

Link to comment
Share on other sites

detji detji..no omes panjeemu 40l burku, jau ruugst man alinsh maajas pagraba :) vot ta ir djeela :) bija 5l pudeles ielikushi ar angry^, oi bija labi , kur bija labi :D

tadas ap gradiem 6, forshh ruugtums un nosita muus taa ka tai pasha pagraba kur taisam, tur ari palikam uz paris h :D

Link to comment
Share on other sites

:) vot ta ir djeela :) bija 5l pudeles ielikushi ar angry^, oi bija labi , kur bija labi :D

tadas ap gradiem 6, forshh ruugtums un nosita muus taa ka tai pasha pagraba kur taisam, tur ari palikam uz paris h :Des arī gribu :(

nevienu veikala alu nevar un nevarēs salīdzināt ar pašdarināto.

paldies dyversant ka sakārdināji.

Link to comment
Share on other sites

un tu doma ka bauskas vairs ir?es dzivoju padsmit km no ruupnicas veciit.. agraak..bija..ja tik tiesham bauskas bija alus..kaifs.. a tagad kad karlis zalitis vairs nav Galvenais kasturkastur bet konsultants- iemeta jaunas tehnologjijas. zuda puse kvalitaates

Link to comment
Share on other sites

diversants ieminējas par to pašbrūbēto, tad atceros kādu laiku atpkaļ krustēvs montēja sev alu, tas bija vienkārši uuu, pasēž normāli un tādu padzer, IDEALI. vel pagaišo jāņos bija kautkāds jokainais alus, neatceros nosaukumu, bet arī bija līdzīgs pašbrūvētajam alam, ļoti labs.

Link to comment
Share on other sites

pats smieklīgākais, ka vairums no dirsējiem paši vien vasarā sēž kaut kur ārā un lok tos pašus aldarīšus un cēsiniekus :)

vienam mēsls, man nē, garšo man tas cēsu light, vel baigi labs starij melnik. Negaršo neviens firmas portera aliņi, rūgti un nedzerami, kā arī visi tumšie laiņi, fubļa.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...