Jump to content
GIGN Forum

Cepuks


Qseen^Dog
 Share

Recommended Posts

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Es juutu ka ir jaataisa viens rektorisks Bling Bling tusinjsh!!!!

Ble es pat nepamaniiju ko tas aapsis teica! tease.giftease.giftease.gif

Vaards rektorisks ir tagad uz ilgu laiku Nr.1. w00t2.gif

Edited by Jurko
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

man vienkaarshi konkreeti riebjas visi shitie te , ja_tu_nespele_chempos_tad_tu_nevari_labi_spelet dzheki... bet par ceriku, nezin, nu vienmer licies ka vinsh tikai labi speelee, bet ja padomaa taa, nekad neesmu vinju veerojis, jo nu jaa kursh gan veero kaadu kursh spele gignaa jau tik ilgi...

bet shajos laikos jau neko nevar zinaat...

ps: EDD ja man ar kads prasiitu taadu "rektorisku" jautajumu, es ar ilgi briiniitos wink.gif

Link to comment
Share on other sites

es ar saakumaa domaaju, ka cepuks ir kkaads diivains... vienreiz ieeju GIGNaa un pastos uz cepuka score:54/4 laikam un vnk neticeeju, bet, paskatoties uz vinju speelee, sapratu, ka tur ir uuberiigs skills un lieliska dzirde... ja nu vinjsh vieniig ir uzlicis kkaadu skanju pastiprinoshu skriptu new_silly.gifsmile.gif (joks)

Link to comment
Share on other sites

Es neuzskatu ka tas cepuks ir tik tīrs, itkā ra aci brīžiem neko nepateiksi, bet brīžiem viņš zin ka džeks atrodas aiz kastes tieši tur, pat tad kad tas nabags ielīda tur bez skaņas un nemanāms...

Es drīzāk domāju, ka viņš vienkārši iet uz neta zālēm ar kādu un lūr monitoros + moš izmanto kādu mazu norecoiliņu- ar to pietiktu lai kļūtu par uber pro + ieslēdz WH uz 8m - itkā tu nevienu neredzi, bet tiklīdz kāds ir tuvumā ap stūri, tā tiek pamanīts (ej nu tādus noķer)

PS - Kapēc viņam spēle neiet ar feik nikiem - viņš ļoti bieži ielien ar feik niku, un spēlē ne gluži kā noobs, bet neko pārdabisku neuzrāda...

Nu lab tas tā - manas domas..

Link to comment
Share on other sites

kauka nav sanacis verot vinju nekad, bet nu es domaju ka ne4ito, vismaz parak ne 4.gif

p.s. Qseen tu esi daunis nr1! Tjipa tu doma ka esi afigenais pro, piedalies kaukados chempjos kur vienmer luuzee, un tapec ja kads labak PUBa par tevi spele tad ir 4iters? pac vel nesen tiesibas prasot teici, ka CS spele 1 gadu, ir daudzi kuri CS jau speleja, kad tu vel autinjos biji, un cepuks gan jau ir starp vinjiem!

p.s.s. z00m lol, rektoriskais jautaatajs muahahahahah!

Link to comment
Share on other sites

lol bleg biju aizmirsis pa shito teemu smiliez.de_2125.gif

paskatos cik daudz posti un vnk dazhi no viniem izceljas par piemeeru BUtcher vot tas ir vnk taads unikaals radijums kur taadi rodas vot tu NEZINI kas ir cepuks, kad vinsh ir saacis speleet, KADS SAKARS KAD CITI SAAKA SPELEET? KAADS SAKARS AR MANIEM AUTINjiem? panjem uz valve folderi piespied delete panjem izlogojies no fooruma izej ara un neatgriezies sheit taa visiem bus labak izraisa kad k-kads idiots kas nezin neko par citu saak muuldeet iTKAAA Vinsh zin kas vinsh ir kas vinam ir noticis kad vinsh ir dzimis cik ilgi spelejis kad es esmu staigaajis autinjos, bET ES TO ZINU JO ESMU BUTCHERS, vot KAPEEC VISI NORMAALI vai "pro" tipa saka kad cepuks ir faking chiters , bet BUTCHERS Jau zin labak cik ilgi vinsh spelee!! nekaa rokijS un vel citi SOOO stfu.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...