Jump to content
GIGN Forum

Cepuks


Qseen^Dog
 Share

Recommended Posts

kapeec uz gigna tik briivi juus ljaujat speleet cepuk'am, tip vinsh ir k-kads skilled players or uuberfucking pro,NO, vinsh visulaiku ar wh bombii bet ar meeriem bet visiem jau pohuj tas tak ir cepuks vnsh tak ir skilled pleijers, plz kad vinsh spele paskatateis uz vinju evilmad.gif

izraisa shitie faking nereaalji @ online

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nav man kompleksi un vinam ir wh varbut ne visulaiku bet nu nafig tads faking neriks neiet ne uz k-kadiem sraniem chempjiem un kr4 vinsh smird dry.gif

haha, tad vei kur tava problēma. Ja kāds labi spēlē un neiet uz čempjiem tad loģiskais secinājums ir - čīteris. It doesn't get any more logical than this.

Link to comment
Share on other sites

nu FUUUUK es maaku atshkirt kad kaads labi spele un kad neeEee, vinsh spele faking amazing to atziist arii rockyu un vel dazhi cilveeki, bet nu kmoon kaa vinsh gatheros spele un kaa gignaa, LAND ON THE GROUND , he is a fucked up noob who is using some shity programms smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu, nezinu! Neesmu ne viena ne otra pusee. Piekriitu, ka vinjsh mochii vienkaarshi Ahuuuuni (ar lielo A), bet ir situaacijas bijushas, kas nu nav normaalas prieksh vinja skilla.

Citreiz vinjsh shaujot pa taalumu pa vienkaarshu cilveeku, kas skrien ar muguru un iipshi nestreifo pat speej nolaameet taa, ka liekaas, ka vienu briidi vinjsh speelee tikai ar klaviatuuru - nu nevar traapiit.

Un citaa situaacijaa kur ir nereaalaas vietas, vinjsh nospeelee taa ka var apdirsties vienkaarshi.

Es, protams, saprotu, ka visi var nolaameet, bet nu ir taadas reizes ka vinjsh nolaizhaas manaa liimenii naughty.gif

+ veel kaut kur esmu dzirdeejis (hehehe, kas pa argumentu wink.gif ) ka vinjam esot taadas reizes ka vinjsh kaut ko abuse.

Nu nezinu. dry.gif

Edited by Jurko
Link to comment
Share on other sites

jā biju dzirdējis no kāda ka cepukam "it kā" patīk wh. Bet es nedomāju ka viņam wh vajadzīgs. Jūs viņa eimu iečekojat. Tas visu izšķir. Cik esmu viņu šāvis un cik viņš mani, nekad nav viņš labāk zinājis par mani kur otrs atrodas. Viss vienmēr ir bijis ok. Tas ka, ja tu viņam neielaid ar kādu no pirmajām 4 lodēm galvā un pats srazu nomirsti - tur jau wh nepričom.

Link to comment
Share on other sites

nu vienreiz arii bija situaacija, ka uz gign speleeju un arii cepuks speeleeja. protams, ka vienmeer baigi labi laida un tad vienaa momentaa vina pieseejaas viens krievu tautiibas dzeks, kas saaka runaat, par to (par apmeeram to pashu uz ko Qseen liek koeficientu, tb akcentu smile.gif ), ka cepuk tikai pa netu ir nereaals speleetaajs, bet lanaa neko nevar izdariit, btw beigaas izraadiijaas, ka tas dzeks, kas brauca virsuu cepukam ir Krams smile.gif nja, tas pats Hystryx speleetaajs (laikam tagad vinsh vairs nav tajaa tiimaa, ej nu sazini...). nu neko, ja jau Krams saaka runaat par wh, tad varbuut arii ir, bet ej tu sazini, nekad nemeedzu izdariit paarsteidziigus secinaajumus, taakaa muuviku studijaa smile.gif vienaa cash turniira laikaa daudzi labi playeri bljaustiijaas, ka cepukam ir wh, toreiz vinsh arii raadija nereaalus briinumus... piemeeram, es nestaigaaju pa klubiem, tapeec shaubos vai kaut kaada chempii speetu nospeeleet (protams, ka nespeetu smile.gif ) tikpat labi kaa pub seerverii... bez reaaliem pieraadiijumiem te neko nevar iesaagt...

P.S. nerakstiiju ar garumziimeem (kaa to meedz dariit zoliidi cilveeki), taapeec, ka raidu no datrosalona un nezinu kaa uzlikt garumziimes smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Qseen tu esi patizls smiliez.de_2477.gif to tu vismaz apzinies ? smiliez.de_2428.gif

vari neatbildeet - tas ir rektorisks jautaajums (ja zini ko noziimee "rektorisks") 4.gif

Tu, dzhekinj, esi baigais filologs! Manupraat, te posto katrs savas domas par un ap, nevis uzdirsh kaut ko bezsakariigu bez paskaidrojumiem.

Link to comment
Share on other sites

macho vinsh tevi noshauj normali jo kad tev ir wh tu redzi ar player nicknames :/

pļūtiņ, tas ko es teicu bija visai rektoriski. Brīnos kā tu nesaprati.

jā slow hands, gizmo cepuk pat nobanoja. Tā arī neuzzināju kāpēc... bet nu tā jau ir - ir daaaudzi cilvēki kas pubos ir megadžeki, bet kaut kādos turnīros neko neizdarīs...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...