Jump to content
GIGN Forum

Tf2 Allstar?


ausainis
 Share

Recommended Posts

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sestdiena.

Perfekta diena. Normāli pjankas dzer piektdienās, sestdienas rītā salāpās un atpūtai sēž un kapā Allstars geimu.

Svētdienā daudzi dodas uz skolām, sarauj to, kas pa nedēļu iekavēts, pilda mājasdarbus.

Link to comment
Share on other sites

KSO vs GIGN izklausās amizanti, bet 15v15 izklausās vairāk pēc FUN spēles, nevis nopietnas ^_^ Nebūtu iebildumu uzšaut arī ko tādu, bet ja ir vēlme uzšaut kaut ko nopietnāk, var sarunāt teiksim 9v9 Highlander ( Katra klase x1 ) vai to pašu 6v6 or smthn.

Link to comment
Share on other sites

Cerams, ka jaunais serveris vilks normāli, jo pēdējā laikā parastais jau velkas kā pēdējais nelietis :whistling:

Edit: Pieteikušies 48 cilvēki, būs trīs kapteiņi (16 cilvēki komandā)

Jautājums: Spēlēs divas komandas, viena "skatīsies" (stāvēs malā)

Pēc tam atkal divas, viena skatīsies un tad vēlreiz...

Nav labāk taisīt vienu kārtīgu spēli 24 vs 24, ja to pavelk serveris? Un tad kārtīgi izzviegties :DD

Vai arī bliezt 16 vs 16 un vēl paralēli 16 vs 16, ja ir divi serveri.

Vajag izštukot kamēr vēl ir laiks, lai nesanāk izgāšanās - jo šādu pasākumu tik drīz diez vai izdosies atkārtot, un gribētu lai sanāk kārtīgs movie :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Tom. ir oldskūl members, necepies.

Bet skatoties, ka tur tiešām ir pāris nezināmi kadri arī man rodas jautājums kāpēc Kefirčiks nav iekļauts. Kā arī vēl dažs labs gignā zināms kadrs nav paņemts (iespējams es skatos uz senākiem spēlētājiem, kuri bombīja tf gign servera sākumā un tagad varbūt mazāk.)

Tas viss protams, ja bold nozīmē kaut kādu iekļaušanu sarakstā.

Link to comment
Share on other sites

boldotie nav tie, kas ir iekļauti, boldotie ir tie, kam jābūt allstarā 100%. Boldotos salika teddy, jo apgrozās bieži serverī. Tātad kefīrs nav spēlējis vismaz kādu laiku! Un nesākat stresot, boldoti ir tikai kādi 30 useri, bet spēlēs 45. būs 3 komandas pa 15 spēlētājiem. Pašreiz tiek strādāts pie komandu sadales, so no stress!

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

Bet skatoties, ka tur tiešām ir pāris nezināmi kadri arī man rodas jautājums kāpēc Kefirčiks nav iekļauts. Kā arī vēl dažs labs gignā zināms kadrs nav paņemts (iespējams es skatos uz senākiem spēlētājiem, kuri bombīja tf gign servera sākumā un tagad varbūt mazāk.)

Tas viss protams, ja bold nozīmē kaut kādu iekļaušanu sarakstā.

1) kefirčiku nēesmu ievērojis, redzēts mazāk kā pārējie.

2) Tu noteikti domāji par ImprovisE, Pieshels, sunthug, H.I.M. Viņi pietiekami bieži uzturas serverī, lai varētu uzspēlēt allstarā

:D

tā tiešām nav, vnk es tevi nēesmu ievērojis tik bieži kā pārējos.

Pārējie nesatraucas, tāpat visi neieradīsies spēlēt un tiksiet tāpat.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...