Jump to content
GIGN Forum

Chill Has The Power


Angel
 Share

Recommended Posts

:) Es iegāju tajā chillā, pasmaidīju par to cik tā lapa ar savu augšējo bildīti un lapas izkārtojumu atsit gignu un iečekoju forumā, kur CSPOCIŅŠ izrādās ir uztaisījis topiku, no kura tika ņemtas lielākās pērles un konstatēju vienu lietu - chill cilvēciņi ir baigi apvainojušies. Un man ja godīgi grūti saprast kāpēc, laikam būs jāaiziet jāuzprasa.

Jo principā viss kas notika - Angel (mūsu bildes autors) norādīja uz to, ka viņu bilde ir līdzīga mūsējai. Diez vai viņam, kura jūtas ir acīmredzami aizskartas, var kaut ko pārmest. Nu lūk, un tā vietā lai kāds no chilla pateiktu, lūk, es esmu tās bildes autors, es viņu taisīju tā un šitā, vai arī kaut vai pateiktu "nesaskatu neko līdzīgu", viņi visnotaļ agresīvi metas pie apvainojumiem. Tādu taktiku parasti izvēlas cilvēki, kas jūtas vainīgi. Mani nepamet sajūta, ka jums ir kaut kāds aizvainojums par kaut ko, es tik īsti nesaprotu neko.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daži komentāri tiešām šeit ir interesanti un lasāmi :D

Lab ko tur vairs , uzskatu , ka jūsu papas tēmu var slēgt ciet , jo sā vai tā nodiršana nepalīdzēs ne gignam ne chillam ;)

mahmed - iebāz savas netīrās smadzenes kādam dirsā , varbū atmazgāsies ;)

Edited by -alnami-
Link to comment
Share on other sites

:D

Lab ko tur vairs , uzskatu , ka jūsu papas tēmu var slēgt ciet , jo sā vai tā nodiršana nepalīdzēs ne gignam ne chillam ;)

tā palidzēs man iegūt sirds mieru apdiršot tevi.

Un ko tu tur taisnojies savā ch forumā, ka esi tik labiņš un vispār nevainīgs un manas tupas smadzenes pie tā vispār nav vainīgas :(

edited

ps Kas ir alnami taisnība acīs kož !? Es domaju par tam smadzenēm

double edit

omg 26gadi un tik stulbs :D nu pizģets tas ir :D

ej labāk sāc ģimeni veidot , nevis ar pokemoniskiem nagiem pie pc sēd...

un šādus nejaukums es saņemu caur pm :( Tu gan esi riebīgs pokemons :(

Link to comment
Share on other sites

Lol. Iegāju iečekot to 5 cilvēku forumu. Puse no tiem tekstiem attiecīgajā topikā ir pāratsaldēti - acīmredzot visi dabas brīnumi pēc bana dodas uz turieni. Piedevām nesaprotu no kurienes tam ēzeļu baram ir sacensību gars - itkā kaut kāds zīdītāju pagrīdes ūķis varētu baigi konkurēt ar gignu.

Ha Ha Ha pat gign grib mūs aplaupīt

Galvenais, ka headers mums 2 vai 3 dienas ātrāk bija par wanabe zvaigznēm:D

Džeki vienkārši smagi bombī.

Starp citu par to "paldies par reklāmu" - nav par ko. Varētu domāt, ka reāli labprātīgi kāds ies rakstīties/spēlēt ar galvā tērētiem mērkaķiem.

Link to comment
Share on other sites

Galvenais ka autors pats apliecinaja , bet dzheki joprojam raksta ka gign viniem nozaga headeru :D

P.S. iechekoju viniem member listu , isteniba tur apgrozas latvijas miskaste ( muzhigie chiteri , vai vnk vietejie lohi ). Bija tur paris sakarigi individi , droshvien ne visi grib sedet miskaste.

Link to comment
Share on other sites

Es to izdarīju, yeah. Izlasīju visu tēmu.

anyway's par tēmu, diezgan stūlbi no chill puses. Man gan šķiet, ka viņi aizbiedēja dažus no saviem lietotājiem ar šādu uzvedību šeit un arī tur. Jau sen atpakaļ zināms, ka web's nav tīri pēc savas idejas taisīts, tas tāds sīkums, salīdzinot ar šo. Uzreiz kā ieraudzīju biju šokēts, jo līdzība [Nu nē, es neesmu akls, man vēl acis rāda] ir stipra. Ideja kā tāda, šķiet, pēc manām domām, ir nosperta un tam nav nozīmes, kad jūs viņu esat ielikuši, jo gign jau to izdarīja pagājušo gad.

Jā, gign nav jauks pret jaunpienācējiem, bet tas vienmēr ierauj savā rutīnā un vienkārši nagi niez neieiet izlasīt kādu foršu tēmu. Ja vien kāds no jums būtu šeit uzturējies tik ilgi, lai pamanītu kādu piemēru, kaut kur vajadzēja būt zeltu fondu topikam, agrāk bija šeit spam sadaļā piesprausts, kaut kur pazudis. Ar to es gribēju teikt, ka gign vienkārši ir apnicis visus mācīt kā pareizi rakstīt, ko rakstīt or smth. Lietas, ko vajadzētu zināt pirms nāc un raksti. Tas ir nožēlojami, ka kāds tā izrīkojas, jo noteikumi it kā jau ir jāizlasa pirms tu posto.

lol. Paskaties uz mani, šeit esmu wārnots 19 reizes, pats tam nevaru noticēt, bet vismaz šajā vietā iemācījos nedirst bez iemesla un vēl šādus tādus trikus.

p.s. pašreiz neizskatās tik traki - 1wārna.

p.s.s. btw TIMMY

Link to comment
Share on other sites

huh, viss izlasīts :muahaha:

nav man ko teikt par šo tēmu, prosta reāli ierēcu par šito visu. chill ir tikai klauni - ja nemāki zagt, nezodz. varat uz manu postu atbildēt, man tāpat pohuj. alnami, tu vispār pisies otsuda gavņuk, atradies superstars, kādreiz te dirsā līdi, tagad nodirs, lol.

bb

Link to comment
Share on other sites

:)

Tu visu tak nezini ! Es rit tev spizdjisu tavu avatoru ! Plizzzz GIGN Skilled zadrots don't cry :please:

P.S. Pa temu stulbak temu esmu redzejusu protams , bet sita ir tuva , cik webas ir nopizdijusas ka jums ka mums , bet jus seit par kkadu jobano bildite , detskij sad ...

P.S.S. Par kljudam varat nedojobivatsja , pjanij + mogu po russki napisatj !

Link to comment
Share on other sites

:lol:

Lien puba un dirs Gigna puse ? Par citus es neko nerakstisu un vinjiem sava galva uz pleciem , ja tu pa manim tad tu var iet dist ! Pirmais tapec ka es neko nedirsu uz Gign tapec ka man pox uz visiem net comunity un maziem zadrotiem pie monitoriem un otrais paskaties uz savu reg datu un manu !

Link to comment
Share on other sites

:please:

P.S. Pa temu stulbak temu esmu redzejusu protams , bet sita ir tuva , cik webas ir nopizdijusas ka jums ka mums , bet jus seit par kkadu jobano bildite , detskij sad ...

P.S.S. Par kljudam varat nedojobivatsja , pjanij + mogu po russki napisatj !

šis laikam ir tipisks čillietis :)

sharingan un ngEAr diezgan smuki visus punktus salika uz I, norēcos normāli pēc viņu postiem, paldies džeki :)

nonācu arī pie secinājuma, ka, jā, gignā te apdirš citus, bet vēl ne reizi tas nav bijis bez iemesla (prove me wrong, ja vēlaties).

Zelta fonda topiku aizvācu, jo viņš vēl nav pabeigts. Ja kādreiz vēl dzīvē būs laiks, tad pabeigšu.

p.s.

Alise, negribi pārvākties uz chillu? Izskatās, ka tur ir tev piemērotākā publika :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...