Jump to content
GIGN Forum

Jupis


eziic
 Share

Recommended Posts

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ej citur sapņo, lūdzu. Reāli, te visi zina, ka tu esi sists daunis, kuram savajadzējās ar kaut ko pakasīties. Real life tu vēl savām acīm neesi redzējis, jo vien pie datora sēdi un centies kaut ko panākt, kas galu galā noslēdzas ar slēpšanos skapi.

Māte nav mācījusi uzvesties?

Kādam jābūt cilvēkam, lai šādi nāktu un brauktu visiem virsu, jau sen ir pierādīts, ka šādos gadījumos viss beidzās ar vienkārši neko. Varbūt pēc tam cilvēkam ar galvu viss nav kārtībā, viņš sāk braukt ar reālajā dzīvē visiem, to arī te varētu novēlēt, kādam pieiet un parunāt šādi kā tu tagad raksti

Link to comment
Share on other sites

eu nu juus te sakat atkal skribelet podzinas ar saviem gudrajiem tekstiem, it ipashi kRi... poh ka tu lana pirms 2 gadiem nevareji norm iesesties kresla jo tavi gurni bija parak plati prieks ta kresla.. un tapat ar visu savu uber metalistu xeroxu padirsat mums... ai man te laikam nav ko darit jo sis topiks izvertisies kaa kartejais nigga fights kur visi tikai nodirsh viens otra muteres un vso!

Link to comment
Share on other sites

Atliek gaidīt, kad izgudros zāles pret verbālo caureju vai arī jāizdomā pašiem kā viņu izārstēt.

Ar vārdiem viņu līdz saprašanai nenovedīs. Viņš dzīvo savā mazajā sapņu pasaulītē, kur viņš ir spēcīgs un varens.

Link to comment
Share on other sites

Ak juus jaunie paraziiti... Tagad tadi ir visur VISUR NETAA DZIVEE TF2 CS SAEMAA PARLAMENTAA... DEMOKRATI JUS ESAT DEMOKRATIJAS PAAUDZE! Visi berni tagad iet kaut kur nodzerties aizmirst par pashu svarigako kas ir fiziska sagatavotiba lai varetu aizstavet savu viedokli savu valsti un savu rasi.. paskat kam ir domats internets lai cilveku pataisitu par psihiski slimu, es vakar redzeju zenu un meiteni divataa ejam pa ielu, vini rokaas tureja mobilos telefonus un sarakstijaas. VINI VISP acis nevareja viens otram ieskatities! Pasties pie ka mus demokratija ir novedusi!

Tas pats ir ar GIGN.

Agrak te vareja norm ownot noobus pat vel kad tf2 nebija mes ar bandu nacam serveri ar spedhack skraidijam un velak, kad bijam pietiekami skilled un vairs neizmantojam citus ownojaam tapatas. Visi mira manaa priekshaa, bet tagad ir saradushies pedeja laika kaut kadi siki paraziti, kuri doma ka iederas shaja komuna piemeram novijas wapp aggy ogio un visadi tadi, kurus es pirmo reizi redzu. Vini ir parnemusi normalo cilveku pratos un vini noskano vinus pret mani un mani sak nodirst. KO ES ESMU IZDARIJIS? ES ESMU NOZIEDZNIEKS, KROPLIS ATPALICEJS? SKATIES PIE KA MUS JAUNA GEIMERU PAAUDZE IR NOVEDUSI! VIni nak te un iet un parazite un atstaj savus sudus, PAT LIELIE PRO ka macho un worm un parejie mega ubeeri vairs nespele serveros un neizbauda ka ir ownot noobus, vini piesavinas naudu no sitadiem mazajiem parazitiem un paliek iedomigi un sak nodirst tadus kaa es. PADOMAJIET LABI GIGN IET UZ BEIGAM!

Link to comment
Share on other sites

Internets ir novedis pie atpalicības tevi, nevis mūs.

Atbildēšu uz dažiem taviem jautājumiem:

KO ES ESMU IZDARIJIS?

Piedirsis daudzus profilus pilnīgā beztolkā ar lamuvārdiem.

KROPLIS ATPALICEJS?

Kroplis...hmm... varētu teikt, ka drīzāk tev ir morālā kroplība jeb esi atpalicis, nu jā.

P.s. Aizej uz skolu vismaz reizi nedēļā, apmeklē pagarinātās latv. valodas stundas.

Edited by wapp
Link to comment
Share on other sites

Tas pats ir ar GIGN.

Agrak te vareja norm ownot noobus pat vel kad tf2 nebija mes ar bandu nacam serveri ar spedhack skraidijam un velak, kad bijam pietiekami skilled un vairs neizmantojam citus ownojaam tapatas. Visi mira manaa priekshaa, bet tagad ir saradushies pedeja laika kaut kadi siki paraziti, kuri doma ka iederas shaja komuna piemeram novijas wapp aggy ogio un visadi tadi, kurus es pirmo reizi redzu. Vini ir parnemusi normalo cilveku pratos un vini noskano vinus pret mani un mani sak nodirst. KO ES ESMU IZDARIJIS? ES ESMU NOZIEDZNIEKS, KROPLIS ATPALICEJS? SKATIES PIE KA MUS JAUNA GEIMERU PAAUDZE IR NOVEDUSI! VIni nak te un iet un parazite un atstaj savus sudus, PAT LIELIE PRO ka macho un worm un parejie mega ubeeri vairs nespele serveros un neizbauda ka ir ownot noobus, vini piesavinas naudu no sitadiem mazajiem parazitiem un paliek iedomigi un sak nodirst tadus kaa es. PADOMAJIET LABI GIGN IET UZ BEIGAM!

Bļeg, tev grūti ar to saprašanu, joprojām rakstīt nemāki. :lohs: !

Link to comment
Share on other sites

Skatos, te diezgan jautri iet, btw varbūt aizraksieties līdz viņa dr.lv profilam un beigās līdz dzīvesvietai, jo tak tādus pidiņus tik tiešām vajag pārmācīt. Nu kaut lai nevar iziet no mājas mēnesi, vismaz kaut kāda mācība + nofilmēt, kā mūsu ''muskuļkalns Reya'' spirinās...

Link to comment
Share on other sites

Starp citu. Pirms diviem gadiem es jau sen kā negāju ne uz kādiem laniem :) Un ar xeroxu arī neesmu bijis lanā. Tāpat arī pāris cilvēki no šī foruma mani ir satikuši dzīvē, un es domāju tie paši arī var apliecināt, ka resns es točna neesmu. Nofailoji mazais pokemon :) Ak jā. Tu te solīji pa muti visiem sadot. Ko šovakar dari? Negribi ap kādiem sešiem līdz Dailes teātrim atrāpot? :) Es apsolos ilgi tevi nesist, jo vēl jāpaspēj uz hokeju.

P.S. Ja tu te tagad visiem lielies ar saviem panākumiem cs`ā, tad varu pateikt tikai vienu - dzīve tevi jau ir sodījusi.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

nu, nu, nu. Es spēlēju gign tf2 serverī, pēdējā laikā nav sanācis, jo močīju trackmania, pēc tam atkal atsākšu, tā ka neuztraucies, savukārt worms klodē blogus un viņam nav laika.

bet nu es saprotu ezīša vēlmi uzzināt tavus kontaktus, tu jau kādu gadu, pusotru gign lapā ik pa laikam kaut ko "foršu" uzraksti. Es to ignorēju, jo man pofig, netraucē tas dienas bildes komentos tik ļoti.

ip šim subjektam - 78.84.135.228

mīlestības vēstules var sūtīt uz [email protected]

webā ielūdzējs ir tuky un tur subjektam jupis ir cits epasts.

jautri, ja!

p.s.

kri, kurā sektorā sēdi parasti?

p.p.s.

weba epasts - [email protected] moš draugos varat mēģināt atrast :)

Link to comment
Share on other sites

Apokalipses vēstnesi, tev vajadzētu vienkārši nomierināties, iziet ārā, paelpot svaigu gaisu, izslēgt datoru uz kādu nedēļu un viss būs kārtībā. Kāda jēga sevi citu acīs padarīt par idiotu? Arī ar uzmanības deficītu internetā galā netiksi. Aizej labāk ar draugiem uz kino un atpūties.

EDIT: kRi, nebalato, vēl bez zobiem paliksi, jo jupis ir dusmīgs

post-2014-1256562609_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ahahaha SUNTAZHI PROSTA tagad zinashu kur ir suntazhi, es jau biju jusos vilies, ka shis topiks izvertisies ka parsts gign foruma topiks, kur siki paraziti nodirsh viens otru, bet tomer te kaut kas notiek.. NU UZZINAJA IP ADRESI MEGA CHIITERI WH PROSTA, nu jaa un juus redzat vel, ka man ir lattelecom, un mana ip mainaas katru dienu. Kri kapec tu tik loti apstridi, ka neesi resns? Poh, ka es tevi lana redzeju tev bija brilles un tu biji meems un apals un vispar tas jau jusu viduu ir def, jus jau to saprotat GEIMERI. Nu ja un jums skauz, ka es esmu muskulots ubers!

Link to comment
Share on other sites

Ja arī būtu tā miesasbūve, viņu ir jāmāk pielietot. Tāda funkcijai vajag kaut nedaudz veselīgas smadzenes. Diemžēl Dieviņš šim čalim tās nav piešķīris :(

EDIT: Reya, kapēc neatbildēji uz manu jautājumu par dailes teātri? :)

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...