Jump to content
GIGN Forum

Matu Sakaartojumi


Garsho alus
 Share

Recommended Posts

uiiiiiiiii? ^_^ shis posts ir par maiinm, zini es tiko atnaacu no friziera, juutos nereaali labi ... wiiiii vaardiem neatraxtaami, kaa jauns cilveeks? ^_^

ja tev ir zinaams labs frizieris, ieteicams gan buutu apmekleet meistarus (amatnieciibas kameras, atpstiprinaatus) jo vinji zin ko dara ar matiem :) lai gan varbuut vinji prasa bik' daargaak nekaa paareejie, atshkjiriibaa ir nenoveerteejama, kaut vai kad tev mati saaks ataugt peec friziera apmekleejuma :) ?es tik tieshaam ljoooti noveerteeju savu meisatrau, un nemainiitu vinju nepar ko.. varu ieteikt? ;) tikai taalu naaksiers braukt :)

par to iipasho hairstail, ja nezini ko veelies, tam ir domaats meistars kas pateiks kas tavai sejas formai, un augshas aatrumam ir piemeerotaakais? ^_^

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

^_^ shis posts ir par maiinm, zini es tiko atnaacu no friziera, juutos nereaali labi ... wiiiii vaardiem neatraxtaami, kaa jauns cilveeks ^_^

ja tev ir zinaams labs frizieris, ieteicams gan buutu apmekleet meistarus (amatnieciibas kameras, atpstiprinaatus) jo vinji zin ko dara ar matiem :) lai gan varbuut vinji prasa bik' daargaak nekaa paareejie, atshkjiriibaa ir nenoveerteejama, kaut vai kad tev mati saaks ataugt peec friziera apmekleejuma :) es tik tieshaam ljoooti noveerteeju savu meisatrau, un nemainiitu vinju nepar ko.. varu ieteikt ;) tikai taalu naaksiers braukt :)

par to iipasho fairstail, ja nezini ko veelies, tam ir domaats meistars kas pateiks kas tavai sejas formai, un augshas aatrumam ir piemeerotaakais ^_^

euu,es arī biju šodien pie friziera :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:)

un kaa nogriezi? :)

es poniju atljaavos nogriezt, kameer ziema naak, uz pavasari buus jaamaina ^_^

Bija gari mati,tagat tā.. nu nav nekādi īsie.Tumši?Man mati ir vairāk pelēki nekā tumši.

Un un par to griezumu es vnk izfilēju visus matus,priekšā minimāli apgriezu lai acīs nekrīt,aizmugurē nogriezu un viss gatavs :)

Link to comment
Share on other sites

Bija gari mati,tagat tā.. nu nav nekādi īsie.Tumši?Man mati ir vairāk pelēki nekā tumši.

Un un par to griezumu es vnk izfilēju visus matus,priekšā minimāli apgriezu lai acīs nekrīt,aizmugurē nogriezu un viss gatavs :)

videeji +/- liidz ausiim??

Link to comment
Share on other sites

Man pohuj nodzenu majas pats pie spogulja uz 3mm i vsjo. Nav matu nav problemu...

Agrak gan man bija tadi pagari... pa palim sadzeros un tad ari nodzinu tagad nemaz negribas vairs tos garos. Isie dahuja labak izskatas.

Link to comment
Share on other sites

norm. friziera, pa 3 Ls norm. matus apgriež, aber par pārējo naudu, norm. pasēžu un uz tām blondīnēm atskatos līdz vemšanai.

Tāds norm. čalis esi! Kas kuram skaitās norm.

Vienam ādas krēslā paskatīties un sasmaidīties ar blondīni, otram pohuj uz nulli ir norm., citam tektonik frizūra (wtf?). Man primārais no frizētavas padarīšanas ir frizūra, un pofig, kaut vai man tur plikpauris ņemās ap matiem, galvenais, lai beigās būtu labi. Pārsvarā graizos Baltic hair studio Olimpijā.

Link to comment
Share on other sites

Vienam ādas krēslā paskatīties un sasmaidīties ar blondīni, otram pohuj uz nulli ir norm., citam tektonik frizūra (wtf?). Man primārais no frizētavas padarīšanas ir frizūra, un pofig, kaut vai man tur plikpauris ņemās ap matiem, galvenais, lai beigās būtu labi. Pārsvarā graizos Baltic hair studio Olimpijā.

Man tur patīk labāk nekā kolonnā. Un lētāk ar.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...